<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Boško, Holienčík, Martinec, Pavlík Boško, Holienčík, Martinec, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 35.68 6.00
2 Svitek, Wagner, Zigo, Šuvara Svitek, Wagner, Zigo, Šuvara AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 36.06 5.00
3 217 Kollár, Konušík, Konušík, Králik Kollár, Konušík, Konušík, Králik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 38.77 4.00
4 Lovíšek, Holma, Mikuš, Kasman Lovíšek, Holma, Mikuš, Kasman AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 38.82 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mjartan, Orlický, Maretta, Michalko Mjartan, Orlický, Maretta, Michalko Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 32.07 11.00
2 Stanislav, Krchňavý, Korčok, Vozár Stanislav, Krchňavý, Korčok, Vozár AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.12 9.00
3 134 Ambrózi, Henček, Gál, Homola Ambrózi, Henček, Gál, Homola BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 33.02 8.00
4 141 Uhrík, Fürhoffer, Lehotský, Ungvarský Uhrík, Fürhoffer, Lehotský, Ungvarský Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 33.70 7.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mjartan, Orlický, Maretta, Michalko Mjartan, Orlický, Maretta, Michalko Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 32.07 11.00
2 Stanislav, Krchňavý, Korčok, Vozár Stanislav, Krchňavý, Korčok, Vozár AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.12 9.00
3 134 Ambrózi, Henček, Gál, Homola Ambrózi, Henček, Gál, Homola BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 33.02 8.00
4 141 Uhrík, Fürhoffer, Lehotský, Ungvarský Uhrík, Fürhoffer, Lehotský, Ungvarský Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 33.70 7.00
5 134 Boško, Holienčík, Martinec, Pavlík Boško, Holienčík, Martinec, Pavlík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 35.68 6.00
6 Svitek, Wagner, Zigo, Šuvara Svitek, Wagner, Zigo, Šuvara AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 36.06 5.00
7 217 Kollár, Konušík, Konušík, Králik Kollár, Konušík, Konušík, Králik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 38.77 4.00
8 Lovíšek, Holma, Mikuš, Kasman Lovíšek, Holma, Mikuš, Kasman AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 38.82 3.00

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga, Ivaničová, Brišová, Šuleková Čuga, Ivaničová, Brišová, Šuleková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 33.19 11.00
2 Zvarová, Gregušová, Kubinyiová, Hejčíková Zvarová, Gregušová, Kubinyiová, Hejčíková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 34.29 7.00
3 Bučková, Hozáková, Valašíková, Matušíková Bučková, Hozáková, Valašíková, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 35.81 3.00
4 Čuga, Richterová, Mačuhová, Rosputinská Čuga, Richterová, Mačuhová, Rosputinská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 36.53
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasajová, Zábojníková, Hudecová, Duháčková Kasajová, Zábojníková, Hudecová, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 33.71 8.00
2 Eliášová, Danková, Machalová, Urbánková Eliášová, Danková, Machalová, Urbánková AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 34.91 5.00
3 Perončíková, Oravcová, Rakytová, Horňáková Perončíková, Oravcová, Rakytová, Horňáková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 36.30 1.00
4 Bošelová, Donovalová, Sliacka, Černáková Bošelová, Donovalová, Sliacka, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 36.49
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková, Gerátová, Lukašíková, Trlíková Tatarková, Gerátová, Lukašíková, Trlíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 33.52 9.00
2 214 Balážová, Kováčiková, Kupcová, Ambrozyova Balážová, Kováčiková, Kupcová, Ambrozyova AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.81 6.00
3 149 Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 38.00
4 Vozárová, Mešťanová, Ištvánová, Cvachová Vozárová, Mešťanová, Ištvánová, Cvachová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 38.79
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 1.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Jašková, Kubovčíková, Lúcaníková, Bieliková Jašková, Kubovčíková, Lúcaníková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 35.51 4.00
2 Ďuranová, Karásková, Bratková, Bieliková Ďuranová, Karásková, Bratková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 36.21 2.00
3 Adamíková, Gregušová, Kucharíková, Kostelanská Adamíková, Gregušová, Kucharíková, Kostelanská AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 38.48
4 Dunajská, Engelová, Paulínyová, Štefančíková Dunajská, Engelová, Paulínyová, Štefančíková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 40.51
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 1.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podmanická, Ruckschlossová, Hudecová, Slosiarová Podmanická, Ruckschlossová, Hudecová, Slosiarová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 38.56
2 Monošíková, Kršíková, Tomaníková, Zaveráková Monošíková, Kršíková, Tomaníková, Zaveráková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 38.81
3 Belásová, Monošíková, Martinková, Zaveráková Belásová, Monošíková, Martinková, Zaveráková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.67
4 218 Masaryková, Hrenáková, Prekopová, Záhradníková Masaryková, Hrenáková, Prekopová, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 42.80
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga, Ivaničová, Brišová, Šuleková Čuga, Ivaničová, Brišová, Šuleková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 33.19 11.00
2 Tatarková, Gerátová, Lukašíková, Trlíková Tatarková, Gerátová, Lukašíková, Trlíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 33.52 9.00
3 Kasajová, Zábojníková, Hudecová, Duháčková Kasajová, Zábojníková, Hudecová, Duháčková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 33.71 8.00
4 Zvarová, Gregušová, Kubinyiová, Hejčíková Zvarová, Gregušová, Kubinyiová, Hejčíková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 34.29 7.00
5 214 Balážová, Kováčiková, Kupcová, Ambrozyova Balážová, Kováčiková, Kupcová, Ambrozyova AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.81 6.00
6 Eliášová, Danková, Machalová, Urbánková Eliášová, Danková, Machalová, Urbánková AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 34.91 5.00
7 220 Jašková, Kubovčíková, Lúcaníková, Bieliková Jašková, Kubovčíková, Lúcaníková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 35.51 4.00
8 Bučková, Hozáková, Valašíková, Matušíková Bučková, Hozáková, Valašíková, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 35.81 3.00
9 Ďuranová, Karásková, Bratková, Bieliková Ďuranová, Karásková, Bratková, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 36.21 2.00
10 Perončíková, Oravcová, Rakytová, Horňáková Perončíková, Oravcová, Rakytová, Horňáková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 36.30 1.00
11 Bošelová, Donovalová, Sliacka, Černáková Bošelová, Donovalová, Sliacka, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 36.49
12 Čuga, Richterová, Mačuhová, Rosputinská Čuga, Richterová, Mačuhová, Rosputinská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 36.53
13 149 Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková Húsenicová, Hvorková, Kurimská, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 38.00
14 Adamíková, Gregušová, Kucharíková, Kostelanská Adamíková, Gregušová, Kucharíková, Kostelanská AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 38.48
15 Podmanická, Ruckschlossová, Hudecová, Slosiarová Podmanická, Ruckschlossová, Hudecová, Slosiarová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 38.56
16 Vozárová, Mešťanová, Ištvánová, Cvachová Vozárová, Mešťanová, Ištvánová, Cvachová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 38.79
17 Monošíková, Kršíková, Tomaníková, Zaveráková Monošíková, Kršíková, Tomaníková, Zaveráková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 38.81
18 Belásová, Monošíková, Martinková, Zaveráková Belásová, Monošíková, Martinková, Zaveráková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.67
19 Dunajská, Engelová, Paulínyová, Štefančíková Dunajská, Engelová, Paulínyová, Štefančíková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 40.51
20 218 Masaryková, Hrenáková, Prekopová, Záhradníková Masaryková, Hrenáková, Prekopová, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 42.80