<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

60 m - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina SB 07.91
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin SB 07.95
3 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.01

60 m - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin SB 08.25
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen SB 08.41
3 182 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom SB 08.51

60 m - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno SB 08.37
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš SB 08.46
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca SB 08.49

60 m - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina SB 08.62
2 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 08.72
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica SB 08.76

2000 m - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 187 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7:25.41
2 219 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7:58.13
3 212 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8:08.52

3000 m - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 140 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 10:35.02
2 134 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 11:41.93
3 150 Tarac RamonTarac Ramon 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11:42.53

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 138 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica PB 16:33.99
2 137 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:08.07
3 139 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19:33.80

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 129 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:02.16
2 130 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:40.85
3 131 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 18:29.32