<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 23 33.55 32.76 x x 32.76 x 33.55 11.00
MS Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 6 PB 30.32 30.32 29.43 30.32
MS Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 PB 28.42 28.42 26.85 28.42
4 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 18 PB 24.65 22.72 x 21.53 22.72 19.76 24.65 9.00
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 22 24.13 24.13 22.08 24.00 24.13 x 22.07 8.00
6 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 20 23.11 x 19.48 x 19.48 20.62 23.11 7.00
7 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 19 20.95 18.16 17.76 19.58 19.58 18.93 20.95 6.00
8 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 17 19.65 16.30 19.65 19.28 19.65 19.50 18.20 5.00
9 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 15 PB 19.54 18.96 19.54 x 19.54 15.34 17.85 4.00
10 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 2 PB 18.78 17.66 18.40 17.82 18.40 18.78 x 3.00
11 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 16 17.97 17.97 16.38 17.97 2.00
12 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 11 PB 13.96 12.90 13.96 13.96 1.00
13 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 3 PB 13.87 13.87 13.00 13.87
14 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 12 13.24 11.58 13.24 13.24
15 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 14 11.76 11.44 11.76 11.76
16 Stejskalová KláraStejskalová Klára
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 8 PB 10.54 08.36 10.54 10.54
17 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 10 SB 09.58 09.58 09.56 9.58
18 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 7 PB 08.00 08.00 07.66 8.00
19 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 PB 07.92 07.87 07.92 7.92
20 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 9 PB 06.78 06.78 x 6.78
187 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 13 DNS
Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 NM x x -
Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 21 NM x x -
Celkom 23 pretekárov