<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

Skok do výšky - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 160
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 155

Skok do výšky - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 150
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 150
3 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 140

Skok do diaľky - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 540
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina PB 514

Skok do diaľky - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 463
2 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 460
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 440

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.36
3 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 09.78

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 11.48
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 10.55
3 250 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 09.49

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 140 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 35.18
2 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 26.12
3 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 23.68

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 26.80
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 24.91

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 38.16
2 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.36
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 33.94

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 41.18
2 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 26.42
3 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 23.52

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 33.55

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (streda, 1.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 48.18
2 212 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 29.63