<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 16.24 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 17.31 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 17.73 8.00
4 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 18.99 6.50
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.05 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 10:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.99 6.50
2 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.70 4.00
3 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.04 2.00
4 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.67
Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DQ
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 10:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 20.50
2 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.53 3.00
3 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.06 1.00
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.31
5 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.07
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 16.24 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 17.31 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 17.73 8.00
4 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 18.99 6.50
4 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 18.99 6.50
6 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.05 5.00
7 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.70 4.00
8 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 20.50
9 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.53 3.00
10 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.04 2.00
11 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.06 1.00
12 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.31
13 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 22.67
14 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.07
Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DQ