<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.07
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.31 11.00
3 150 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 19.71 7.50
4 182 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 21.17
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 19.53 9.00
2 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.23 4.00
3 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 20.81 2.00
MS Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 21.42
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.00 5.00
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 20.83 1.00
3 146 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 20.88
4 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.32
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.21
2 143 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 22.13
3 141 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 22.57
4 142 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.32
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 22.88
2 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 23.26
3 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.83
4 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.86
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 23.83
2 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 24.44
3 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 24.48
4 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.83
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.73 6.00
2 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 20.31 3.00
3 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.37
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (st, 1.9.2021 - 13:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.71 7.50
2 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.67
3 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 29.89
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.07
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.31 11.00
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 19.53 9.00
4 150 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 19.71 7.50
4 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 19.71 7.50
6 220 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 19.73 6.00
7 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.00 5.00
8 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.23 4.00
9 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 20.31 3.00
10 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 20.81 2.00
11 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 20.83 1.00
12 146 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 20.88
13 182 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 21.17
14 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.21
15 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 21.42
16 143 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 22.13
17 141 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 22.57
18 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 22.88
19 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 23.26
20 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.32
20 142 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.32
22 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.83
22 135 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 23.83
24 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.86
25 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 24.44
26 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 24.48
27 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.83
28 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.37
29 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.67
30 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 29.89

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.56 11.00
MS Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 20.57
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.22 9.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.35 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 21.27 8.00
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.29 7.00
3 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.92 3.00
4 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 22.11 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 21.87 4.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.12
3 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 22.44
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.75
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.78
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.99
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 25.46
Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.53
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 22.94
3 150 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 23.08
4 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.77
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.27
2 141 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 23.51
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.11
4 182 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.94
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 23.85
2 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.99
3 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.29
4 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 24.97
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 23.21
2 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.31
3 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.56
4 Lvomská XéniaLvomská Xénia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 25.04
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 24.53
2 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 24.85
3 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 26.60
4 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 28.11
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 21.68 5.00
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.40
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.68
4 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.15
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.01
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 23.77
3 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.10
4 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 25.46
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.29
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 23.64
3 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.06
Adámeková ElaAdámeková Ela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (st, 1.9.2021 - 14:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 21.95 2.00
2 Engelová JankaEngelová Janka 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.62
3 Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.12
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.56 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 20.57
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.22 9.00
4 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 21.27 8.00
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.29 7.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.35 6.00
7 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 21.68 5.00
8 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 21.87 4.00
9 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.92 3.00
10 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 21.95 2.00
11 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 22.11 1.00
12 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.12
13 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.40
14 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 22.44
15 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.53
16 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.68
17 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.75
18 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.78
19 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 22.94
20 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.99
21 217 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.01
22 150 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 23.08
23 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 23.21
24 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.27
25 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.29
26 141 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 23.51
27 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 23.64
28 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.77
28 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 23.77
30 135 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 23.85
31 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 23.99
32 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.11
33 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.29
34 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.31
35 134 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 24.53
36 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.56
37 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 24.85
38 182 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.94
39 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 24.97
40 Lvomská XéniaLvomská Xénia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 25.04
41 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.06
42 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.10
43 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.15
44 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 25.46
44 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 25.46
46 Engelová JankaEngelová Janka 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.62
47 Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.12
48 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 26.60
49 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 28.11
Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Adámeková ElaAdámeková Ela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 DNS