<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 44.68 8.00
2 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 47.82 5.00
3 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 49.71 4.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 46.74 7.00
2 250 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 47.16 6.00
3 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 65.88 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 40.17 11.00
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 40.57 9.00
3 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 52.01 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 40.17 11.00
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 40.57 9.00
3 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 44.68 8.00
4 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 46.74 7.00
5 250 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 47.16 6.00
6 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 47.82 5.00
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 49.71 4.00
8 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 52.01 3.00
9 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 65.88 2.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 44.80 11.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.16 9.00
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 46.32 6.00
4 216 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 47.49 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 PB 46.30 7.00
2 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 47.46 5.00
3 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 49.21 3.00
4 212 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 51.64
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 46.13 8.00
2 149 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 50.52
3 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 51.49
Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 54.80
2 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 55.50
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 59.11
143 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 49.53 2.00
2 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 49.78 1.00
3 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 52.85
4 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 55.27
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 1.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 57.21
2 245 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 61.60
Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DQ
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 44.80 11.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.16 9.00
3 187 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 46.13 8.00
4 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 PB 46.30 7.00
5 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 46.32 6.00
6 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 47.46 5.00
7 216 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 47.49 4.00
8 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 49.21 3.00
9 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 49.53 2.00
10 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 49.78 1.00
11 149 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 50.52
12 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 51.49
13 212 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 51.64
14 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 52.85
15 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 54.80
16 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 55.27
17 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 55.50
18 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 57.21
19 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 59.11
20 245 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 61.60
Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
143 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DQ
Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DQ