<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Balogh, Muránsky, Tóth, Dániel Balogh, Muránsky, Tóth, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:10.97 0.194 11.00
2 34 Jančik, Takács, Matis, Nyíri Jančik, Takács, Matis, Nyíri Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:13.35 0.176 9.00
3 12 Repa, Marti, Andi, Šabík Repa, Marti, Andi, Šabík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:22.22 0.151 8.00
4 46 Hrubala, Vadovič, Straka, Lelovský Hrubala, Vadovič, Straka, Lelovský AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:23.73 0.536 7.00
5 57 Kováčik, Goljan, Kekety, Vrábeľ Kováčik, Goljan, Kekety, Vrábeľ MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:28.20 0.189 6.00
6 33 Marti, Zachar, Valent, Fonód Marti, Zachar, Valent, Fonód Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:38.55 0.152 5.00
7 77 Pavlík, Martinec, Liška, Schrimpel Pavlík, Martinec, Liška, Schrimpel AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:50.36 0.221 4.00
Celkom 7 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Holecová, Vanková, Chukwu Agu, Urbanovská Holecová, Vanková, Chukwu Agu, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:31.15 0.387 11.00
2 173 Becker, Bendová, Bortlíková, Trgová Becker, Bendová, Bortlíková, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:32.67 0.160 9.00
3 129 Stanová, Pomajbová, Urminská, Gašpárková Stanová, Pomajbová, Urminská, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:33.61 0.195 8.00
4 215 Scholtzová, Chudá, Čudaiová, Balajová Scholtzová, Chudá, Čudaiová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 2:35.62 0.192 6.00
5 237 Hrabovská, Stanová, Radváková, Stolárová Hrabovská, Stanová, Radváková, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:43.31 0.186 3.00
6 152 Zacharová, Cepková, Miháliková, Slobodová Zacharová, Cepková, Miháliková, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:50.07 0.236 1.00
7 158 Kubicová, Janičkova, Hovorková, Iványiová Kubicová, Janičkova, Hovorková, Iványiová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 3:03.13 0.388
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Krajčovičová, Mnichova, Segéňová, Kolozsvaryova Krajčovičová, Mnichova, Segéňová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:35.29 0.223 7.00
2 253 Moricová, Marčeková, Tabačarová, Redechová Moricová, Marčeková, Tabačarová, Redechová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:40.76 0.388 5.00
3 192 Svobodová, Hlaváčová, Dinková, Podolinčák Svobodová, Hlaváčová, Dinková, Podolinčák Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:42.51 0.214 4.00
4 223 Harinová, Kondášová, Eperješiová, Hertnekyová Harinová, Kondášová, Eperješiová, Hertnekyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:48.65 0.457 2.00
5 190 Feglová, Pulcová, Čerepkaiova, Vanovčanová Feglová, Pulcová, Čerepkaiova, Vanovčanová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:50.71 0.365
6 240 Ledecká, Šoltésová, Popovičová, Stolárová Ledecká, Šoltésová, Popovičová, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:52.12 0.287
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Holecová, Vanková, Chukwu Agu, Urbanovská Holecová, Vanková, Chukwu Agu, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:31.15 0.387 11.00
2 173 Becker, Bendová, Bortlíková, Trgová Becker, Bendová, Bortlíková, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:32.67 0.160 9.00
3 129 Stanová, Pomajbová, Urminská, Gašpárková Stanová, Pomajbová, Urminská, Gašpárková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:33.61 0.195 8.00
4 184 Krajčovičová, Mnichova, Segéňová, Kolozsvaryova Krajčovičová, Mnichova, Segéňová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:35.29 0.223 7.00
5 215 Scholtzová, Chudá, Čudaiová, Balajová Scholtzová, Chudá, Čudaiová, Balajová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 2:35.62 0.192 6.00
6 253 Moricová, Marčeková, Tabačarová, Redechová Moricová, Marčeková, Tabačarová, Redechová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:40.76 0.388 5.00
7 192 Svobodová, Hlaváčová, Dinková, Podolinčák Svobodová, Hlaváčová, Dinková, Podolinčák Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:42.51 0.214 4.00
8 237 Hrabovská, Stanová, Radváková, Stolárová Hrabovská, Stanová, Radváková, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:43.31 0.186 3.00
9 223 Harinová, Kondášová, Eperješiová, Hertnekyová Harinová, Kondášová, Eperješiová, Hertnekyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:48.65 0.457 2.00
10 152 Zacharová, Cepková, Miháliková, Slobodová Zacharová, Cepková, Miháliková, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:50.07 0.236 1.00
11 190 Feglová, Pulcová, Čerepkaiova, Vanovčanová Feglová, Pulcová, Čerepkaiova, Vanovčanová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:50.71 0.365
12 240 Ledecká, Šoltésová, Popovičová, Stolárová Ledecká, Šoltésová, Popovičová, Stolárová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:52.12 0.287
13 158 Kubicová, Janičkova, Hovorková, Iványiová Kubicová, Janičkova, Hovorková, Iványiová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 3:03.13 0.388