<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 11:30) official Vietor: -4.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.33 0.161 11.00
2 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.58 0.404 9.00
3 47 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 18.82 0.210 8.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.10 0.193 7.00
5 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.10 0.254 6.00
6 11 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.87 0.260 5.00
7 5 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.07 0.338 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 11:30) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 20.17 0.168 4.00
2 32 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.02 0.438 3.00
3 54 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 22.30 0.546 1.00
4 56 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.40 0.419
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.33 0.161 11.00
2 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.58 0.404 9.00
3 47 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 18.82 0.210 8.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.10 0.193 7.00
4 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.10 0.254 6.00
6 11 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.87 0.260 5.00
7 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 20.17 0.168 4.00
8 32 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.02 0.438 3.00
9 5 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.07 0.338 2.00
10 54 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 22.30 0.546 1.00
11 56 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.40 0.419