<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 210 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 21 42.21 38.56 37.30 - 38.56 x 37.68 42.21 11.00
2 120 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 19 PB 38.28 34.28 36.31 - 36.31 x 33.13 38.28 9.00
3 227 Knišová JanaKnišová Jana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 18 34.52 28.02 34.52 - 34.52 30.10 33.36 31.65 8.00
4 100 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 15 29.84 28.58 28.91 - 28.91 29.84 27.81 28.93 7.00
5 92 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 17 29.82 x 28.60 - 28.60 x 29.82 x 6.00
6 186 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 14 29.81 29.81 25.19 - 29.81 24.22 27.57 x 5.00
7 181 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 16 29.20 29.20 23.97 - 29.20 25.07 25.41 x 4.00
8 159 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 7 PB 27.23 27.23 26.43 - 27.23 24.59 x 24.68 3.00
9 225 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 11 26.96 26.96 26.73 - 26.96 2.00
10 198 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 10 26.79 26.79 21.40 - 26.79 1.00
11 121 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 13 26.26 22.77 26.26 - 26.26
12 98 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 9 25.13 19.32 25.13 - 25.13
13 109 Bernátová DominikaBernátová Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 23.13 23.08 23.13 - 23.13
14 149 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 22.66 19.21 22.66 - 22.66
15 122 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 22.57 22.57 21.44 - 22.57
16 202 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 12 22.43 22.43 21.27 - 22.43
17 117 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 PB 18.17 18.17 15.63 - 18.17
18 231 Maršalová PetraMaršalová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 16.76 16.76 12.48 - 16.76
19 144 Miklovičová LeaMiklovičová Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 3 15.30 15.30 12.11 - 15.30
20 119 Lehotová ViktóriaLehotová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 PB 14.65 14.51 14.65 - 14.65
243 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 20 DNS
Celkom 21 pretekárov