<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:59.89 0.233 11.00
2 34 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 1:01.51 0.189 9.00
3 88 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.56 0.200 8.00
4 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 1:03.33 0.344 7.00
5 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 1:04.29 0.190 6.00
6 41 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 1:10.84 0.506 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:07.52 0.218 5.00
2 44 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:08.24 0.368 4.00
3 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:08.97 0.240 3.00
4 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:12.77 0.195 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:59.89 0.233 11.00
2 34 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 1:01.51 0.189 9.00
3 88 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.56 0.200 8.00
4 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 1:03.33 0.344 7.00
5 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 1:04.29 0.190 6.00
6 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:07.52 0.218 5.00
7 44 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:08.24 0.368 4.00
8 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:08.97 0.240 3.00
9 41 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 1:10.84 0.506 2.00
10 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:12.77 0.195 1.00