<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 3.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 21 649 +4.7 m/s 486  2,10 569  2,90 569 619  2,90 649  4,70 648  4,10 11.00
2 88 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 20 587 +2.5 m/s 587  2,50 569  2,80 587 569  2,80 580  5,30 564  2,30 9.00
3 58 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 18 579 +3.6 m/s 557 +1.3 m/s 537  1,70 556  1,80 556 579  3,60 557  1,30 567  2,80 8.00
4 91 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 15 PB 573 +1.9 m/s 573  1,90 x  3,60 573 x  3,80 567  4,80 r 7.00
5 64 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 19 562 +3.7 m/s 536 +1.3 m/s 561  3,60 536  1,30 561 562  3,70 x  4,30 x 6.00
6 16 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 17 549 +2.4 m/s 522 +1.5 m/s 506  3,60 548  3,30 548 549  2,40 522  1,50 394  4,40 5.00
7 30 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 16 544 +3.7 m/s 514 +1.8 m/s 544  3,70 514  1,80 544 520  4,40 526  2,70 530  5,50 4.00
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 540 +2.6 m/s 540  2,60 471  4,70 540 x  1,60 499  2,10 x  3,80 3.00
9 9 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 524 +4.0 m/s 524  4,00 x  2,90 524 2.00
10 54 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 14 506 +2.9 m/s 506  2,90 423  4,90 506 1.00
11 56 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 498 +2.1 m/s x  4,80 498  2,10 498
12 69 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 3 466 +3.1 m/s 466  3,10 453  4,60 466
13 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 464 +1.2 m/s 464  1,20 455  1,30 464
14 43 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 461 +4.7 m/s 444 +2.0 m/s 461  4,70 444  2,00 461
15 260 Akbuluto TanerAkbuluto Taner
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 1 457 +2.4 m/s 457  2,40 457  3,30 457
16 90 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 8 424 +0.5 m/s 424  0,50 371  3,80 424
17 66 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 421 +4.4 m/s x  1,50 421  4,40 421
18 86 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 12 381 +2.4 m/s x  4,60 381  2,40 381
19 84 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 375 +6.0 m/s 347 +0.7 m/s 347  0,70 375  6,00 375
20 72 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 326 +3.0 m/s 291 +0.9 m/s 291  0,90 326  3,00 326
21 Gyarmati BenceGyarmati Bence
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 NM x  2,10 x  0,90 -
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 174 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 20 563 +1.9 m/s 543  0,80 555  2,70 555 549  1,60 x  4,10 563  1,90 11.00
2 206 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 22 543 +3.2 m/s 488  2,70 533  4,50 533 543  3,20 r 9.00
3 176 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 19 531 +1.8 m/s 474  0,60 520  2,50 520 531  1,80 x  3,70 x  2,40 8.00
4 235 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 21 530 +4.1 m/s 493  2,50 501  5,00 501 530  4,10 331  2,20 462  4,00 7.00
5 141 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 526 +2.9 m/s 514 +2.0 m/s 451  2,80 499  2,20 499 509  2,60 526  2,90 514  2,00 6.00
6 196 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 23 525 +3.5 m/s 502 +1.7 m/s 525  3,50 502  1,70 525 x  3,70 x  4,60 x  2,60 5.00
7 221 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 17 493 +4.9 m/s 493  4,90 x  6,10 493 x  3,60 x  2,20 x  3,90 4.00
8 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 9 469 +2.6 m/s 454 +1.8 m/s 465  2,10 469  2,60 469 454  1,80 303  3,10 430  2,40 3.00
9 248 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 462 +1.9 m/s 460  4,50 462  1,90 462 2.00
10 177 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 11 452 +3.8 m/s 430  3,00 452  3,80 452 1.00
11 246 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 14 450 +2.3 m/s 435  2,50 450  2,30 450
12 107 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 449 +1.5 m/s 428  1,80 449  1,50 449
13 185 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 443 +1.7 m/s 385  2,20 443  1,70 443
14 140 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 439 +1.8 m/s 434  2,00 439  1,80 439
15 213 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 6 423 +4.6 m/s 404 +0.6 m/s 404  0,60 423  4,60 423
16 135 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 422 +1.6 m/s 409  1,50 422  1,60 422
17 139 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 417 +3.2 m/s 409 +0.3 m/s 417  3,20 409  0,30 417
18 97 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 417 +4.6 m/s 417  4,60 387  5,50 417
19 138 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 415 +2.6 m/s 410 +1.6 m/s 410  1,60 415  2,60 415
20 103 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 380 +4.3 m/s 380  4,30 355  4,00 380
21 96 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 PB 367 +2.0 m/s 367  2,00 304  3,50 367
22 163 Kováčiková KláraKováčiková Klára
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 295 +4.9 m/s 295  4,90 286  3,00 295
259 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 15 NM x  2,10 x  2,20 -
Celkom 23 pretekárov