<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 4:47.88 11.00
2 87 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:55.10 9.00
3 38 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 5:21.11 8.00
4 48 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:22.14 7.00
5 39 Priputen DamiánPriputen Damián 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 5:23.52 6.00
6 35 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 5:26.64 5.00
7 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:28.29 4.00
8 42 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 5:55.26 3.00
9 77 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 6:37.66 2.00
9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 233 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 5:13.95 11.00
2 255 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 5:34.82 9.00
3 189 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 5:44.09 8.00
4 231 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 5:44.81 7.00
5 207 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 5:53.01 6.00
6 100 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 6:13.57 5.00
7 213 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 6:17.35 4.00
8 143 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:20.56 3.00
9 164 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 PB 6:28.17 2.00
10 195 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 15 PB 6:31.93 1.00
11 96 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 6:32.33
12 92 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 6:37.84
13 156 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 7:17.75
14 157 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 7:29.95
15 170 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 7:35.05
Celkom 15 pretekárov