<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:05.27 0.372 11.00
2 215 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:13.80 0.190 9.00
3 169 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:14.11 0.505 8.00
4 134 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:15.44 0.497 7.00
5 187 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:15.92 0.144 6.00
6 237 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:16.59 0.463 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:16.46 0.378 5.00
2 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:21.84 0.176 3.00
3 102 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:26.63 0.394 2.00
4 99 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:28.54 0.266 1.00
5 165 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.31 0.467
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:05.27 0.372 11.00
2 215 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:13.80 0.190 9.00
3 169 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:14.11 0.505 8.00
4 134 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:15.44 0.497 7.00
5 187 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:15.92 0.144 6.00
6 229 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:16.46 0.378 5.00
7 237 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:16.59 0.463 4.00
8 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:21.84 0.176 3.00
9 102 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:26.63 0.394 2.00
10 99 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:28.54 0.266 1.00
11 165 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.31 0.467