<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:11.01 11.00
2 89 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:12.32 9.00
3 85 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:13.79 8.00
4 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 2:18.88 7.00
5 53 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:20.48 6.00
6 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.81 5.00
7 33 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 2:52.35 4.00
8 72 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:42.39 3.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 253 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.36 11.00
2 112 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:28.62 9.00
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:32.38 8.00
4 155 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.18 7.00
5 158 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:39.56 6.00
6 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:39.57 5.00
7 127 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.82 4.00
8 209 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:49.78 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 251 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:50.02 2.00
2 226 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:51.80 1.00
3 147 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:52.96
4 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 2:55.51
5 103 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:05.14
6 218 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 3:08.91
7 223 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:12.92
8 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:19.11
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 253 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.36 11.00
2 112 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:28.62 9.00
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:32.38 8.00
4 155 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.18 7.00
5 158 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:39.56 6.00
6 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:39.57 5.00
7 127 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.82 4.00
8 209 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:49.78 3.00
9 251 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:50.02 2.00
10 226 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:51.80 1.00
11 147 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:52.96
12 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 2:55.51
13 103 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:05.14
14 218 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 3:08.91
15 223 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:12.92
16 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:19.11