<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (3. 10. 2021)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.10.2021 - 12:00) official Vietor: -4.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.04 QA 0.162
2 8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.50 QA 0.152
3 45 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.55 qB 0.214
4 15 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.04 qB 0.160
5 64 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.34 qB 0.162
6 9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.79 qB 0.191
7 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.96 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.10.2021 - 12:00) official Vietor: -5.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.08 QA 0.182
2 81 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 QA 0.186
3 55 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 12.58 qB 0.199
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.70 qB 0.182
5 12 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.44 qB 0.390
6 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.91 qB 0.209
7 57 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 14.85 0.282
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.10.2021 - 12:00) official Vietor: -3.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.02 QA 0.175
2 36 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 12.26 QA 0.224
3 31 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.27 qA 0.189
4 50 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.44 qA 0.205
5 260 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 14.36 0.383
6 42 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.57 0.231
7 70 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 15.69 0.302
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.02 QA 0.175
2 61 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.04 QA 0.162
3 62 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.08 QA 0.182
4 81 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 QA 0.186
5 36 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 12.26 QA 0.224
6 31 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.27 qA 0.189
7 50 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.44 qA 0.205
8 8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.50 QA 0.152
9 45 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.55 qB 0.214
10 55 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 12.58 qB 0.199
11 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.70 qB 0.182
12 15 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.04 qB 0.160
13 64 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.34 qB 0.162
14 12 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.44 qB 0.390
15 9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.79 qB 0.191
16 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.91 qB 0.209
17 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.96 0.194
18 260 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 14.36 0.383
19 42 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.57 0.231
20 57 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 14.85 0.282
21 70 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 15.69 0.302

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 3.10.2021 - 13:10) official Vietor: -6.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.03 0.175 11.00
2 62 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.12 0.183 9.00
3 31 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.40 0.187 8.00
4 36 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 12.45 0.152 7.00
5 81 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.47 0.197 6.00
6 50 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.63 0.218 5.00
7 8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.77 0.152 4.00
61 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DQ -0.131
Poznámky:
DQ podľa pravidla TP 16.8.
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 3.10.2021 - 13:13) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 12.36 0.163 2.00
2 45 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12.37 0.210 1.00
3 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 12.51 0.186
4 64 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 13.16 0.167
5 12 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 13.24 0.376
6 9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 13.36 0.187
7 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 13.73 0.210
15 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ -0.059
Poznámky:
DQ podľa pravidla TP 16.8.
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.10.2021 - 12:10) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13 QA 0.216
2 94 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.60 qA 0.492
3 172 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.81 qB 0.391
4 250 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.37 0.340
5 228 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.44 0.617
6 110 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.29 0.349
7 133 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 15.66 0.316
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.10.2021 - 12:10) official Vietor: -4.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.59 QA 0.180
2 106 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.67 qB 0.215
3 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.88 qB 0.385
4 254 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 13.99 qB 0.216
5 185 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.74 0.332
6 130 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.42 0.395
7 96 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 17.29 0.400
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.10.2021 - 12:10) official Vietor: -3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.56 QA 0.230
2 221 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.58 qA 0.162
3 212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.99 qB 0.135
4 107 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 14.13 qB 0.533
5 201 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.33 0.333
6 171 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.44 0.334
7 97 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.18 0.410
8 126 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.36 0.186
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.10.2021 - 12:10) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.30 QA 0.355
2 242 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.41 qA 0.213
3 197 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.58 qA 0.227
4 173 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.70 qB 0.160
5 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.32 qB 0.359
6 103 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.63 0.423
7 129 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.73 0.610
8 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.45 0.439
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13 QA 0.216
2 176 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.30 QA 0.355
3 242 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.41 qA 0.213
4 191 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.56 QA 0.230
5 221 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.58 qA 0.162
5 197 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.58 qA 0.227
7 194 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.59 QA 0.180
8 94 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.60 qA 0.492
9 106 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.67 qB 0.215
10 173 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.70 qB 0.160
11 172 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.81 qB 0.391
12 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.88 qB 0.385
13 254 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 13.99 qB 0.216
13 212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 13.99 qB 0.135
15 107 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 14.13 qB 0.533
16 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.32 qB 0.359
17 201 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.33 0.333
18 250 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.37 0.340
19 228 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.44 0.617
19 171 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.44 0.334
21 103 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.63 0.423
22 129 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.73 0.610
23 185 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.74 0.332
24 97 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.18 0.410
25 110 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.29 0.349
26 126 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.36 0.186
27 130 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.42 0.395
28 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.45 0.439
29 133 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 15.66 0.316
30 96 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 17.29 0.400

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 3.10.2021 - 13:20) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 12.76 0.166 11.00
2 194 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 12.93 0.336 9.00
3 221 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 13.11 0.332 8.00
4 191 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 13.18 0.228 7.00
5 176 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 13.26 0.250 6.00
6 242 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 13.38 0.607 5.00
7 94 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 13.60 0.495 4.00
8 197 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.66 0.238 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 3.10.2021 - 13:23) official Vietor: -3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 13.65 0.336 2.00
2 106 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 13.67 0.166 1.00
3 173 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.71 0.250
4 254 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 13.74 0.332
5 212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 13.83 0.607
6 172 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.84 0.228
7 107 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 14.07 0.238
8 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 14.48 0.495
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:50) official Vietor: -3.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.90 0.176 11.00
2 91 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.41 0.193 9.00
3 62 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 23.43 0.292 8.00
4 81 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.83 0.210 7.00
5 45 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.89 0.178 6.00
6 31 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 24.13 0.152 5.00
7 55 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 24.79 0.235 2.00
8 8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.11 0.151 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:50) official Vietor: -3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 24.69 0.163 3.00
2 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.16 0.200
3 25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.81 0.203
4 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.56 0.185
5 70 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 33.81 0.294
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.10.2021 - 14:50) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.66 0.419 4.00
2 86 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.16 0.254
3 84 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 29.71 0.358
4 66 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 31.62 0.216
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.90 0.176 11.00
2 91 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.41 0.193 9.00
3 62 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 23.43 0.292 8.00
4 81 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.83 0.210 7.00
5 45 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.89 0.178 6.00
6 31 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 24.13 0.152 5.00
7 26 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.66 0.419 4.00
8 36 Matis MartinMatis Martin 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 24.69 0.163 3.00
9 55 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 24.79 0.235 2.00
10 8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.11 0.151 1.00
11 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.16 0.200
12 25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.81 0.203
13 86 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 27.16 0.254
14 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.56 0.185
15 84 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 29.71 0.358
16 66 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 31.62 0.216
17 70 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 33.81 0.294

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 15:05) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 25.77 0.225 11.00
2 194 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.09 0.319 9.00
3 221 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.90 0.344 8.00
4 232 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.08 0.367 7.00
5 197 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 27.34 0.558 6.00
6 172 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 27.44 0.201 5.00
7 101 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.32 0.378
201 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNF 0.396
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 15:05) official Vietor: -3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.81 0.468 4.00
2 249 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.29 0.596 2.00
3 94 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.40 0.287 1.00
4 258 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.65 0.585
5 200 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 29.13 0.463
6 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 29.43 0.594
7 110 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.69 0.410
8 171 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 31.08 0.343
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.10.2021 - 15:05) official Vietor: -5.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.18 0.205 3.00
2 107 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.93 0.216
3 97 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 30.94 0.363
4 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.95 0.302
5 133 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 33.30 0.254
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 25.77 0.225 11.00
2 194 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.09 0.319 9.00
3 221 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.90 0.344 8.00
4 232 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.08 0.367 7.00
5 197 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 27.34 0.558 6.00
6 172 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 27.44 0.201 5.00
7 242 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.81 0.468 4.00
8 106 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.18 0.205 3.00
9 249 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.29 0.596 2.00
10 94 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.40 0.287 1.00
11 258 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.65 0.585
12 107 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.93 0.216
13 200 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 29.13 0.463
14 101 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.32 0.378
15 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 29.43 0.594
16 110 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 30.69 0.410
17 97 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 30.94 0.363
18 171 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 31.08 0.343
19 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.95 0.302
20 133 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 33.30 0.254
201 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNF 0.396

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:53.63 0.558 11.00
2 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:54.63 0.228 9.00
3 8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:58.92 0.285 7.00
4 53 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:59.11 0.267 6.00
5 87 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:59.69 0.194 5.00
19 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.178
Poznámky:
DQ podľa pravidla TP 17.3.1
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:56.39 0.210 8.00
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:00.48 0.234 4.00
3 86 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:01.32 0.192 3.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:01.37 0.212 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:53.63 0.558 11.00
2 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:54.63 0.228 9.00
3 26 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:56.39 0.210 8.00
4 8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:58.92 0.285 7.00
5 53 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:59.11 0.267 6.00
6 87 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:59.69 0.194 5.00
7 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:00.48 0.234 4.00
8 86 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:01.32 0.192 3.00
9 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:01.37 0.212 2.00
19 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.178

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:01.47 0.341 11.00
2 232 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 1:01.82 0.546 9.00
3 249 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:03.26 0.318 8.00
4 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:05.45 0.205 4.00
5 258 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:05.46 0.608 3.00
6 215 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:07.62 0.206
7 158 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:07.94 0.417
8 101 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:10.07 0.594
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 1:04.91 0.466 6.00
2 106 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:05.27 0.261 5.00
3 127 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:05.62 0.447 2.00
4 229 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.27 0.360 1.00
5 234 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:06.51 0.452
6 155 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:11.16 0.398
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.10.2021 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:03.76 0.282 7.00
2 200 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:07.78 0.399
3 166 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:09.24 0.578
4 256 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:16.95 0.417
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:01.47 0.341 11.00
2 232 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 1:01.82 0.546 9.00
3 249 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:03.26 0.318 8.00
4 253 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:03.76 0.282 7.00
5 222 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 1:04.91 0.466 6.00
6 106 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:05.27 0.261 5.00
7 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:05.45 0.205 4.00
8 258 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:05.46 0.608 3.00
9 127 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:05.62 0.447 2.00
10 229 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.27 0.360 1.00
11 234 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:06.51 0.452
12 215 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:07.62 0.206
13 200 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:07.78 0.399
14 158 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:07.94 0.417
15 166 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:09.24 0.578
16 101 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:10.07 0.594
17 155 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:11.16 0.398
18 256 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:16.95 0.417

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:11.01 11.00
2 89 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:12.32 9.00
3 85 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:13.79 8.00
4 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 2:18.88 7.00
5 53 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:20.48 6.00
6 3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.81 5.00
7 33 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 2:52.35 4.00
8 72 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:42.39 3.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 253 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.36 11.00
2 112 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:28.62 9.00
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:32.38 8.00
4 155 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.18 7.00
5 158 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:39.56 6.00
6 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:39.57 5.00
7 127 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.82 4.00
8 209 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:49.78 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 251 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:50.02 2.00
2 226 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:51.80 1.00
3 147 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:52.96
4 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 2:55.51
5 103 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:05.14
6 218 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 3:08.91
7 223 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:12.92
8 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:19.11
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 253 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.36 11.00
2 112 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:28.62 9.00
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:32.38 8.00
4 155 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:38.18 7.00
5 158 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:39.56 6.00
6 203 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:39.57 5.00
7 127 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.82 4.00
8 209 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:49.78 3.00
9 251 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:50.02 2.00
10 226 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:51.80 1.00
11 147 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:52.96
12 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 2:55.51
13 103 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:05.14
14 218 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 3:08.91
15 223 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:12.92
16 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:19.11

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 4:47.88 11.00
2 87 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:55.10 9.00
3 38 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 5:21.11 8.00
4 48 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:22.14 7.00
5 39 Priputen DamiánPriputen Damián 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 5:23.52 6.00
6 35 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 5:26.64 5.00
7 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:28.29 4.00
8 42 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 5:55.26 3.00
9 77 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 6:37.66 2.00
9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 DNS
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 233 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 5:13.95 11.00
2 255 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 5:34.82 9.00
3 189 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 5:44.09 8.00
4 231 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 5:44.81 7.00
5 207 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 5:53.01 6.00
6 100 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 6:13.57 5.00
7 213 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 6:17.35 4.00
8 143 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:20.56 3.00
9 164 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 PB 6:28.17 2.00
10 195 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 15 PB 6:31.93 1.00
11 96 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 6:32.33
12 92 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 6:37.84
13 156 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 7:17.75
14 157 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 7:29.95
15 170 Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 7:35.05
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10:43.88 11.00
2 20 Fonód BenceFonód Bence 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10:55.79 9.00
3 52 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11:02.87 8.00
4 41 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 11:49.08 7.00
5 32 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 12:32.34 6.00
6 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 12:57.45 5.00
7 78 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 13:36.27 4.00
24 Köteles KevinKöteles Kevin 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 199 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 11:34.78 11.00
2 161 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12:51.92 9.00
3 166 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13:44.60 8.00
4 205 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14:19.03 7.00
5 142 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 14:42.48 6.00
6 224 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14:57.60 5.00
7 99 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 17:31.36 4.00
162 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 11:45) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.88 0.234 11.00
2 178 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.91 0.183 9.00
3 201 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 16.70 0.396 8.00
4 235 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 17.02 0.193 7.00
5 141 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 17.31 0.191 6.00
6 187 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 17.45 0.334 5.00
118 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 11:45) official Vietor: -4.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.36 0.306 4.00
2 239 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.43 0.419 3.00
3 111 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 18.86 0.235 2.00
4 114 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.34 0.294 1.00
5 116 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.47 0.535
6 134 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.49 0.266
7 102 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.17 0.359
Poznámky:
3, 5, 6 dráha ŽK - TP 16.5.3
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.88 0.234 11.00
2 178 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.91 0.183 9.00
3 201 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 16.70 0.396 8.00
4 235 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 17.02 0.193 7.00
5 141 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 17.31 0.191 6.00
6 187 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 17.45 0.334 5.00
7 112 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.36 0.306 4.00
8 239 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 18.43 0.419 3.00
9 111 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 18.86 0.235 2.00
10 114 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.34 0.294 1.00
11 116 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.47 0.535
12 134 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.49 0.266
13 102 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 20.17 0.359
118 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 11:30) official Vietor: -4.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.33 0.161 11.00
2 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.58 0.404 9.00
3 47 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 18.82 0.210 8.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.10 0.193 7.00
5 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.10 0.254 6.00
6 11 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.87 0.260 5.00
7 5 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.07 0.338 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 11:30) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 20.17 0.168 4.00
2 32 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.02 0.438 3.00
3 54 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 22.30 0.546 1.00
4 56 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.40 0.419
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.33 0.161 11.00
2 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.58 0.404 9.00
3 47 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 18.82 0.210 8.00
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.10 0.193 7.00
4 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.10 0.254 6.00
6 11 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.87 0.260 5.00
7 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 20.17 0.168 4.00
8 32 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.02 0.438 3.00
9 5 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.07 0.338 2.00
10 54 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 22.30 0.546 1.00
11 56 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.40 0.419

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:59.89 0.233 11.00
2 34 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 1:01.51 0.189 9.00
3 88 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.56 0.200 8.00
4 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 1:03.33 0.344 7.00
5 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 1:04.29 0.190 6.00
6 41 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 1:10.84 0.506 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:07.52 0.218 5.00
2 44 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:08.24 0.368 4.00
3 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:08.97 0.240 3.00
4 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:12.77 0.195 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:59.89 0.233 11.00
2 34 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 1:01.51 0.189 9.00
3 88 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:01.56 0.200 8.00
4 73 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 1:03.33 0.344 7.00
5 14 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 1:04.29 0.190 6.00
6 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:07.52 0.218 5.00
7 44 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:08.24 0.368 4.00
8 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:08.97 0.240 3.00
9 41 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 1:10.84 0.506 2.00
10 10 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:12.77 0.195 1.00

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:05.27 0.372 11.00
2 215 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:13.80 0.190 9.00
3 169 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:14.11 0.505 8.00
4 134 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:15.44 0.497 7.00
5 187 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:15.92 0.144 6.00
6 237 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:16.59 0.463 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.10.2021 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:16.46 0.378 5.00
2 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:21.84 0.176 3.00
3 102 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:26.63 0.394 2.00
4 99 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:28.54 0.266 1.00
5 165 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.31 0.467
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:05.27 0.372 11.00
2 215 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:13.80 0.190 9.00
3 169 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:14.11 0.505 8.00
4 134 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:15.44 0.497 7.00
5 187 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:15.92 0.144 6.00
6 229 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:16.46 0.378 5.00
7 237 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:16.59 0.463 4.00
8 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:21.84 0.176 3.00
9 102 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:26.63 0.394 2.00
10 99 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:28.54 0.266 1.00
11 165 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:34.31 0.467

2000 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 7:07.17 11.00
2 44 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 7:16.95 9.00
3 11 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 8:23.09 8.00
4 65 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 8:23.14 7.00
5 69 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 9:52.04 6.00
6 67 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11:04.73 5.00
Celkom 6 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.10.2021 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 169 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 8:46.47 11.00
2 237 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 9:02.43 9.00
3 102 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 9:40.82 8.00
4 165 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 9:54.39 7.00
5 151 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10:14.64 6.00
6 239 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10:18.40 5.00
7 240 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11:14.20 4.00
8 146 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11:51.72 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 252 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 26:44.83 11.00
2 115 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28:46.62 9.00
3 153 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 29:08.89 8.00
4 244 Červeňová NinaČerveňová Nina 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 43:57.33 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 3.10.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 Body
1 76 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 170 - - o o o xxx 11.00
2 83 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 165 - - o o xxx 9.00
3 38 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 6 165 o xo o o xr 8.00
4 49 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 165 o o xxo xo xxx 7.00
5 89 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 165 - o o xxo xxx 6.00
6 69 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 8 160 xo o o xxx 5.00
17 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 2 NM xxr
30 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 164 170 Body
1 241 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 164 - - o o xo xxo xxx 11.00
2 151 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 160 - o o o xo xxx 9.00
3 212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 155 - o o o xr 8.00
4 141 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 7 PB 155 o o xxo xo xr 7.00
5 246 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 PB 155 xo xo xxo xxo xxx 6.00
6 136 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 150 xo xxo o xxx 5.00
7 257 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 8 145 xxo xxo xxx 4.00
8= 146 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 140 o xxx 2.50
8= 137 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 140 o xxx 2.50
139 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 NM xxx
111 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 3.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 210 230 250 270 290 310 330 350 370 390 405 Body
1 89 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 390 - - - - - - - o o o xxx 11.00
2 47 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 290 - - o o xo - xxx 9.00
3 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 PB 270 xo o xxo xxo xr 8.00
4 30 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 230 - xo r 7.00
27 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 365 Body
MS Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 7 PB 350 - - - o - - o - - xo - xo xxx
2 204 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 290 - - o o o xo xxx 11.00
3 114 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 280 o o o xo o xxx 9.00
4 196 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 4 PB 280 - - o xo xo xxr 8.00
5 214 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 6 260 - - xxo o xr 7.00
6 180 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 PB 200 o xxx 6.00
205 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 2 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 3.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 21 649 +4.7 m/s 486  2,10 569  2,90 569 619  2,90 649  4,70 648  4,10 11.00
2 88 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 20 587 +2.5 m/s 587  2,50 569  2,80 587 569  2,80 580  5,30 564  2,30 9.00
3 58 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 18 579 +3.6 m/s 557 +1.3 m/s 537  1,70 556  1,80 556 579  3,60 557  1,30 567  2,80 8.00
4 91 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 15 PB 573 +1.9 m/s 573  1,90 x  3,60 573 x  3,80 567  4,80 r 7.00
5 64 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 19 562 +3.7 m/s 536 +1.3 m/s 561  3,60 536  1,30 561 562  3,70 x  4,30 x 6.00
6 16 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 17 549 +2.4 m/s 522 +1.5 m/s 506  3,60 548  3,30 548 549  2,40 522  1,50 394  4,40 5.00
7 30 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 16 544 +3.7 m/s 514 +1.8 m/s 544  3,70 514  1,80 544 520  4,40 526  2,70 530  5,50 4.00
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 540 +2.6 m/s 540  2,60 471  4,70 540 x  1,60 499  2,10 x  3,80 3.00
9 9 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 524 +4.0 m/s 524  4,00 x  2,90 524 2.00
10 54 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 14 506 +2.9 m/s 506  2,90 423  4,90 506 1.00
11 56 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 498 +2.1 m/s x  4,80 498  2,10 498
12 69 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 3 466 +3.1 m/s 466  3,10 453  4,60 466
13 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 464 +1.2 m/s 464  1,20 455  1,30 464
14 43 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 461 +4.7 m/s 444 +2.0 m/s 461  4,70 444  2,00 461
15 260 Akbuluto TanerAkbuluto Taner
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 1 457 +2.4 m/s 457  2,40 457  3,30 457
16 90 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 8 424 +0.5 m/s 424  0,50 371  3,80 424
17 66 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 421 +4.4 m/s x  1,50 421  4,40 421
18 86 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 12 381 +2.4 m/s x  4,60 381  2,40 381
19 84 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 375 +6.0 m/s 347 +0.7 m/s 347  0,70 375  6,00 375
20 72 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 326 +3.0 m/s 291 +0.9 m/s 291  0,90 326  3,00 326
21 Gyarmati BenceGyarmati Bence
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 NM x  2,10 x  0,90 -
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 174 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 20 563 +1.9 m/s 543  0,80 555  2,70 555 549  1,60 x  4,10 563  1,90 11.00
2 206 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 22 543 +3.2 m/s 488  2,70 533  4,50 533 543  3,20 r 9.00
3 176 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 19 531 +1.8 m/s 474  0,60 520  2,50 520 531  1,80 x  3,70 x  2,40 8.00
4 235 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 21 530 +4.1 m/s 493  2,50 501  5,00 501 530  4,10 331  2,20 462  4,00 7.00
5 141 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 18 526 +2.9 m/s 514 +2.0 m/s 451  2,80 499  2,20 499 509  2,60 526  2,90 514  2,00 6.00
6 196 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 23 525 +3.5 m/s 502 +1.7 m/s 525  3,50 502  1,70 525 x  3,70 x  4,60 x  2,60 5.00
7 221 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 17 493 +4.9 m/s 493  4,90 x  6,10 493 x  3,60 x  2,20 x  3,90 4.00
8 105 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 9 469 +2.6 m/s 454 +1.8 m/s 465  2,10 469  2,60 469 454  1,80 303  3,10 430  2,40 3.00
9 248 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 462 +1.9 m/s 460  4,50 462  1,90 462 2.00
10 177 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 11 452 +3.8 m/s 430  3,00 452  3,80 452 1.00
11 246 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 14 450 +2.3 m/s 435  2,50 450  2,30 450
12 107 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 449 +1.5 m/s 428  1,80 449  1,50 449
13 185 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 443 +1.7 m/s 385  2,20 443  1,70 443
14 140 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 439 +1.8 m/s 434  2,00 439  1,80 439
15 213 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 6 423 +4.6 m/s 404 +0.6 m/s 404  0,60 423  4,60 423
16 135 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 422 +1.6 m/s 409  1,50 422  1,60 422
17 139 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 417 +3.2 m/s 409 +0.3 m/s 417  3,20 409  0,30 417
18 97 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 417 +4.6 m/s 417  4,60 387  5,50 417
19 138 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 415 +2.6 m/s 410 +1.6 m/s 410  1,60 415  2,60 415
20 103 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 380 +4.3 m/s 380  4,30 355  4,00 380
21 96 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 PB 367 +2.0 m/s 367  2,00 304  3,50 367
22 163 Kováčiková KláraKováčiková Klára
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 295 +4.9 m/s 295  4,90 286  3,00 295
259 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 15 NM x  2,10 x  2,20 -
Celkom 23 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 3.10.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 5 11.60 +4.8 m/s 11.28 +1.1 m/s 11.16  3,80 11.17  2,90 11.35  3,40 11.35 11.28  1,10 11.35  3,60 11.60  4,80 11.00
2 5 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 11.39 +3.6 m/s 10.97 +1.9 m/s x  4,00 10.37  5,00 10.97  1,90 10.97 10.72  2,10 11.10  3,50 11.39  3,60 9.00
3 58 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 11.37 +5.2 m/s 11.13  3,30 11.24  3,70 11.03  2,80 11.24 11.21  3,80 11.37  5,20 11.25  2,50 8.00
4 54 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 10.95 +3.6 m/s 10.90 +1.5 m/s 10.72  3,70 10.51  3,10 10.90  1,50 10.90 10.55  3,00 x  3,50 10.95  3,60 7.00
5 21 Gyarmati BenceGyarmati Bence
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 10.60 +5.0 m/s 10.60  5,00 x  2,90 r 10.60 6.00
6 27 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 3 10.12 +3.9 m/s 10.12  3,90 x x  3,50 10.12 x  3,90 09.54  5,00 09.67  2,60 5.00
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 235 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 10.98 +3.9 m/s 10.75 +1.5 m/s 10.62  2,90 10.58  4,10 10.75  1,50 10.75 10.66  4,70 10.68  1,50 10.98  3,90 11.00
2 212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 10.62 +1.4 m/s 10.12  2,10 x  3,30 10.27  2,20 10.27 10.42  2,90 10.38  2,20 10.62  1,40 9.00
3 206 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 10.54 +5.6 m/s 10.33  5,50 10.25  2,70 10.47  2,60 10.47 10.54  5,60 r 8.00
4 160 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 10.04 +1.1 m/s 10.04  1,10 10.02  3,30 09.59  2,90 10.04 09.81  2,30 09.66  1,90 09.38  5,30 7.00
5 238 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 09.92 +3.1 m/s 09.15 +1.6 m/s x  3,10 09.15  1,60 09.49  3,70 9.49 09.51  3,90 09.92  3,10 09.38  2,70 6.00
6 148 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 PB 09.74 +1.9 m/s 09.68  3,20 09.74  1,90 09.65  2,30 9.74 09.71  2,20 09.60  1,60 x  4,30 5.00
7 151 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 09.69 +6.1 m/s 09.47 +1.5 m/s 08.95  1,80 09.10  4,00 09.47  1,50 9.47 09.29  4,20 09.38  3,30 09.69  6,10 4.00
8 101 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 6 09.29 +3.3 m/s 09.04 +1.8 m/s 09.09  5,20 09.04  1,80 09.27  2,90 9.27 09.27  5,20 08.90  2,20 09.29  3,30 3.00
9 247 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 4 09.19 +2.1 m/s 08.90  2,90 09.19  2,10 09.03  2,30 9.19 2.00
10 132 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 08.55 +2.6 m/s x  4,50 08.55  2,60 x  3,00 8.55 1.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 23 11.62 11.10 x 11.10 10.59 09.97 11.62 11.00
2 196 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 21 PB 11.13 10.17 - 10.17 - 09.32 11.13 9.00
3 188 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 13 PB 10.84 09.02 09.62 9.62 09.32 10.84 09.89 8.00
4 210 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 19 PB 10.62 10.03 09.63 10.03 10.02 09.92 10.62 7.00
5 98 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 PB 10.49 x 09.58 9.58 10.05 10.49 09.85 6.00
6 241 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 18 10.21 10.21 09.69 10.21 09.87 09.46 09.32 5.00
7 186 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 20 10.04 10.04 09.77 10.04 09.31 09.85 09.73 4.00
8 120 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 PB 09.60 09.60 09.30 9.60 08.78 - 09.53 3.00
9 150 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 22 09.49 09.49 08.82 9.49 2.00
10 181 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 16 09.10 09.10 08.31 9.10 1.00
11 179 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 12 08.95 08.60 08.95 8.95
12 208 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 9 08.89 08.89 08.36 8.89
13 125 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 17 08.84 x 08.84 8.84
14 227 Knišová JanaKnišová Jana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 08.59 08.17 08.59 8.59
15 202 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 5 08.33 08.24 08.33 8.33
16 220 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 08.19 08.19 08.14 8.19
17 198 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 08.16 08.04 08.16 8.16
18 236 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 07.76 07.03 07.76 7.76
19 117 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 07.69 07.23 07.69 7.69
20 145 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 07.41 06.87 07.41 7.41
21 167 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 07.35 07.35 x 7.35
22 131 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 06.93 06.93 06.91 6.93
243 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 15 DNS
Celkom 23 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 3.10.2021 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 12 12.16 12.16 11.32 x 12.16 x 11.87 11.22 11.00
2 13 Baláži PeterBaláži Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 11 10.87 10.42 10.02 x 10.42 10.27 10.51 10.87 9.00
3 88 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 7 PB 10.85 09.98 09.65 10.07 10.07 10.85 x 09.54 8.00
4 79 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 8 PB 10.64 09.92 09.90 x 9.92 10.30 10.64 10.29 7.00
5 63 Kľuska MatejKľuska Matej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 9 10.61 10.03 10.08 09.33 10.08 10.61 09.45 09.33 6.00
6 71 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 10.60 10.14 10.04 09.73 10.14 10.42 10.60 10.60 5.00
7 68 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 PB 09.19 08.42 08.74 08.62 8.74 08.87 09.19 x 4.00
8 74 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 08.91 08.75 08.91 08.00 8.91 x 08.78 08.52 3.00
9 15 Beňuš MartinBeňuš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 4 08.57 08.57 08.43 08.46 8.57 2.00
10 67 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 08.25 07.24 08.25 08.07 8.25 1.00
11 76 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 08.25 07.62 08.25 08.02 8.25
12 82 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 06.27 05.13 05.87 06.27 6.27
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 210 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 22 PB 31.11 29.07 x - 29.07 x 26.48 31.11 11.00
2 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 23 29.91 28.89 x - 28.89 29.91 28.72 27.65 9.00
3 188 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 PB 29.83 x 29.83 - 29.83 27.71 28.91 x 8.00
4 220 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 21 26.50 23.80 25.22 - 25.22 26.50 24.70 25.98 7.00
5 247 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 15 PB 23.95 x 23.95 - 23.95 21.31 23.15 x 6.00
6 186 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 17 PB 23.58 x 23.58 - 23.58 x x x 5.00
7 150 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 19 23.20 23.12 23.20 - 23.20 x x 17.63 4.00
8 167 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 11 PB 20.47 x 20.47 - 20.47 18.47 19.36 x 3.00
9 120 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 PB 20.13 20.13 x - 20.13 2.00
10 236 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 16 19.96 15.11 19.96 - 19.96 1.00
11 129 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 19.74 18.00 19.74 - 19.74
12 125 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 20 18.34 18.34 16.44 - 18.34
13 131 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 9 PB 18.19 17.84 18.19 - 18.19
14 159 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 13 17.92 17.31 17.92 - 17.92
15 225 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 18 16.94 16.94 x - 16.94
16 92 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 PB 15.88 15.88 15.04 - 15.88
17 100 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 15.61 15.61 x - 15.61
18 149 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 7 15.20 15.20 12.92 - 15.20
19 145 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 14.97 12.64 14.97 - 14.97
20 117 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 14 14.93 x 14.93 - 14.93
21 98 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 PB 14.74 14.74 x - 14.74
22 198 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 10 14.22 14.22 14.19 - 14.22
208 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 NM x x - -
Celkom 23 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 3.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 9 PB 42.45 x 37.46 41.80 41.80 42.45 x x 11.00
2 63 Kľuska MatejKľuska Matej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 8 PB 32.58 25.21 24.18 32.58 32.58 17.92 28.66 32.25 9.00
3 71 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 PB 27.98 24.04 x 25.56 25.56 27.49 x 27.98 8.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 27.66 23.52 23.99 27.66 27.66 20.46 18.74 22.97 7.00
5 67 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 PB 26.61 x 26.61 - 26.61 25.75 x 26.58 6.00
6 79 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 PB 25.23 23.01 - - 23.01 23.48 25.23 20.22 5.00
7 49 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 23.51 20.50 17.98 22.62 22.62 23.51 18.91 23.36 4.00
8 65 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 15.19 x 12.16 15.19 15.19 x x 14.69 3.00
90 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 DNS
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 3.10.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Nagyová NatálieNagyová Natálie
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 15 PB 50.53 48.49 49.00 50.40 50.40 50.53 x 48.75 11.00
2 216 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 16 42.15 40.83 42.15 41.11 42.15 x 40.23 x 9.00
3 236 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 PB 33.97 31.26 32.65 32.99 32.99 31.40 33.80 33.97 8.00
4 208 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 13 31.22 23.28 x 31.22 31.22 28.51 31.20 x 7.00
5 167 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 27.10 25.16 27.10 26.57 27.10 x 25.60 x 6.00
6 150 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 11 27.05 25.35 x 26.62 26.62 x 27.05 x 5.00
7 145 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 25.49 25.49 25.36 x 25.49 24.25 24.34 x 4.00
8 149 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 7 PB 23.77 21.35 23.77 x 23.77 21.84 22.27 20.38 3.00
9 202 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Slávia Trenčín o.z