<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 12:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.34 0.175 11.00
2 50 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.67 0.168 9.00
3 260 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.77 0.199 8.00
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.81 0.200 7.00
5 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.90 0.174 6.00
6 106 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.02 0.162 4.50
7 3 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08 0.164 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 12:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.02 0.147 4.50
2 127 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.19 0.165 2.00
3 55 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.25 0.178 1.00
4 223 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.28 0.189
5 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.58 0.169
6 119 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.66 0.147
7 264 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.18 0.188
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.34 0.175 11.00
2 50 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.67 0.168 9.00
3 260 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.77 0.199 8.00
4 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.81 0.200 7.00
5 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.90 0.174 6.00
6 106 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.02 0.162 4.50
6 218 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.02 0.147 4.50
8 3 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08 0.164 3.00
9 127 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.19 0.165 2.00
10 55 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.25 0.178 1.00
11 223 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.28 0.189
12 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.58 0.169
13 119 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.66 0.147
14 264 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.18 0.188

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 12:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 0.147 11.00
2 144 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.12 0.158 9.00
3 75 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.30 0.196 8.00
4 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.44 0.166 7.00
5 249 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.47 0.136 6.00
6 248 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.69 0.155 5.00
7 208 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.03 0.168 3.00
8 287 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 13.29 0.178
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 12:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.98 0.199 4.00
2 42 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.08 0.158 2.00
3 270 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.20 0.177 1.00
4 276 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.46 0.168
5 43 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.48 0.189
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 0.147 11.00
2 144 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.12 0.158 9.00
3 75 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.30 0.196 8.00
4 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.44 0.166 7.00
5 249 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.47 0.136 6.00
6 248 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.69 0.155 5.00
7 202 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.98 0.199 4.00
8 208 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.03 0.168 3.00
9 42 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.08 0.158 2.00
10 270 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.20 0.177 1.00
11 287 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 13.29 0.178
12 276 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.46 0.168
13 43 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.48 0.189

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 13:45) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.92 0.268 11.00
2 50 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.10 0.235 9.00
3 260 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.27 0.285 8.00
4 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.31 0.222 7.00
5 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.70 0.247 6.00
6 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 21.72 0.198 5.00
7 101 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 21.83 0.230 4.00
8 3 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.98 0.201 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 13:45) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.27 0.272 2.00
2 127 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.35 0.222 1.00
3 218 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.45 0.272
4 16 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.16 0.189
5 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.31 0.244
6 31 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 23.75 0.256
7 261 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.69 0.241
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.92 0.268 11.00
2 50 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.10 0.235 9.00
3 260 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.27 0.285 8.00
4 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.31 0.222 7.00
5 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.70 0.247 6.00
6 171 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 21.72 0.198 5.00
7 101 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 21.83 0.230 4.00
8 3 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.98 0.201 3.00
9 223 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.27 0.272 2.00
10 127 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.35 0.222 1.00
11 218 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.45 0.272
12 16 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.16 0.189
13 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.31 0.244
14 31 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 23.75 0.256
15 261 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.69 0.241

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 14:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.11 0.269 11.00
2 91 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.21 0.263 9.00
3 144 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.37 0.231 8.00
4 249 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.32 0.266 7.00
5 95 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.81 0.169 6.00
6 287 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 26.81 0.273 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 14:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.53 0.260 5.00
2 42 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.60 0.300 4.00
3 271 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.86 0.241 2.00
4 270 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.99 0.222 1.00
5 238 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.99 0.307 0.00
6 202 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.18 0.293
7 39 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.64 0.400
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.11 0.269 11.00
2 91 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.21 0.263 9.00
3 144 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.37 0.231 8.00
4 249 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.32 0.266 7.00
5 95 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.81 0.169 6.00
6 208 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.53 0.260 5.00
7 42 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.60 0.300 4.00
8 287 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 26.81 0.273 3.00
9 271 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.86 0.241 2.00
10 270 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.99 0.222 1.00
10 238 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.99 0.307 0.00
12 202 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.18 0.293
13 39 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.64 0.400

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:48.07 0.247 11.00
2 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.08 0.269 9.00
3 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:48.85 0.247 8.00
4 115 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.30 0.266 7.00
5 177 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:49.34 0.266 6.00
6 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:50.02 0.235 3.00
7 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:50.53 0.251 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:49.54 0.245 5.00
2 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.90 0.222 4.00
3 258 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:50.55 0.198 1.00
4 226 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.20 0.236
5 259 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.29 0.241
6 222 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:54.21 0.222
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:48.07 0.247 11.00
2 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.08 0.269 9.00
3 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:48.85 0.247 8.00
4 115 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.30 0.266 7.00
5 177 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:49.34 0.266 6.00
6 104 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:49.54 0.245 5.00
7 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.90 0.222 4.00
8 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:50.02 0.235 3.00
9 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:50.53 0.251 2.00
10 258 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:50.55 0.198 1.00
11 226 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.20 0.236
12 259 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.29 0.241
13 222 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:54.21 0.222

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.79 0.247 11.00
2 81 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.21 0.307 9.00
3 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.01 0.296 8.00
4 198 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.17 0.241 7.00
5 275 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:58.46 0.254 6.00
6 145 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:58.86 0.266 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:01.57 0.493 4.00
2 196 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.14 0.242 3.00
3 286 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:03.28 0.470 2.00
4 247 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.62 0.234 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.79 0.247 11.00
2 81 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.21 0.307 9.00
3 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.01 0.296 8.00
4 198 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.17 0.241 7.00
5 275 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:58.46 0.254 6.00
6 145 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:58.86 0.266 5.00
7 271 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:01.57 0.493 4.00
8 196 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.14 0.242 3.00
9 286 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:03.28 0.470 2.00
10 247 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.62 0.234 1.00

800 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.78 11.00
2 67 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:55.28 9.00
3 183 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.53 8.00
4 253 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:59.01 7.00
5 187 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.20 6.00
6 18 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:00.33 5.00
7 128 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:01.86 4.00
8 115 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.87 3.00
9 62 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:01.88 2.00
10 229 Tabačko DanielTabačko Daniel 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:14.50 1.00
11 224 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:15.79
29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
Celkom 12 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.81 11.00
2 275 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:16.29 9.00
3 79 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:16.36 8.00
4 206 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:16.40 7.00
5 146 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:18.00 6.00
6 293 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:21.79 5.00
7 143 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:26.64 4.00
8 278 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:26.93 3.00
9 209 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:32.01 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:54.96 11.00
2 183 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:56.45 9.00
3 67 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 3:58.85 8.00
4 214 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 3:59.21 7.00
5 65 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.55 6.00
6 215 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 4:00.18 5.00
7 253 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:05.54 4.00
8 182 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:12.78 3.00
9 18 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 4:19.24 2.00
10 116 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 4:38.83 1.00
11 36 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 12 4:38.95
12 105 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 5:22.36
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:43.66 11.00
2 82 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:44.70 9.00
3 272 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:52.13 8.00
4 201 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:53.44 7.00
5 146 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:54.13 6.00
6 206 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:55.25 5.00
7 293 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 5:02.42 4.00
8 147 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 5:26.55 3.00
9 278 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 5:27.87 2.00
Celkom 9 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 15:35.93 11.00
2 183 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15:58.26 9.00
3 182 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16:07.14 8.00
4 21 Urban JozefUrban Jozef 86 86 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 16:10.00 7.00
5 60 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16:10.25 6.00
6 25 Žáčik PeterŽáčik Peter 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 16:20.38 5.00
7 253 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 16:42.13 4.00
8 30 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 16:51.44 3.00
9 220 Kolarčík MarekKolarčík Marek 77 77 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 16:58.94 2.00
10 225 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16:59.91 1.00
11 118 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 17:31.21
12 113 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 18:01.35
105 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 DNF
Celkom 13 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 17:41.08 11.00
2 272 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18:13.17 9.00
3 86 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 18:31.69 8.00
4 149 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19:48.54 7.00
5 147 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20:58.54 6.00
6 199 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 21:04.38 5.00
7 204 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22:15.02 4.00
8 281 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 22:49.01 3.00
9 242 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 23:33.46 2.00
10 231 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25:44.51 1.00
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 15:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.10 0.166 11.00
2 96 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.04 0.178 9.00
3 139 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.18 0.199 8.00
4 154 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.21 0.226 7.00
5 290 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.07 0.153 6.00
6 238 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.18 0.195 5.00
7 266 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.63 0.191 4.00
8 237 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.00 0.189 3.00
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 14:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 14.55 0.148 11.00
2 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.61 0.137 9.00
3 252 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.68 0.200 8.00
4 74 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 14.97 0.178 7.00
5 19 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.35 0.196 6.00
6 69 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.63 0.252 5.00
7 191 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.90 0.206 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 14:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Melega DominikMelega Dominik 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 15.80 0.196 4.00
2 188 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 19.24 0.184 2.00
3 125 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.68 0.163 1.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 14.55 0.148 11.00
2 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.61 0.137 9.00
3 252 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.68 0.200 8.00
4 74 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 14.97 0.178 7.00
5 19 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.35 0.196 6.00
6 69 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.63 0.252 5.00
7 35 Melega DominikMelega Dominik 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 15.80 0.196 4.00
8 191 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.90 0.206 3.00
9 188 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 19.24 0.184 2.00
10 125 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.68 0.163 1.00

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.64 0.236 11.00
2 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:50.96 0.222 9.00
3 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:51.93 0.245 8.00
4 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:53.47 0.247 7.00
5 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.32 0.258 6.00
6 252 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:57.71 0.269 5.00
7 31 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:00.22 0.245 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:59.00 0.247 4.00
2 69 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.58 0.289 3.00
3 230 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.86 0.300 1.00
4 219 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.32 0.314
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.64 0.236 11.00
2 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:50.96 0.222 9.00
3 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:51.93 0.245 8.00
4 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:53.47 0.247 7.00
5 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.32 0.258 6.00
6 252 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:57.71 0.269 5.00
7 174 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:59.00 0.247 4.00
8 69 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.58 0.289 3.00
9 31 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:00.22 0.245 2.00
10 230 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.86 0.300 1.00
11 219 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.32 0.314

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:01.45 0.358 11.00
2 81 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:01.75 0.255 9.00
3 198 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.23 0.268 8.00
4 238 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.74 0.269 7.00
5 205 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:05.53 0.198 6.00
6 145 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:05.57 0.200 5.00
7 286 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:12.09 0.235 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:08.58 0.299 4.00
2 48 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:13.35 0.258 2.00
3 273 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.84 0.241 1.00
4 245 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:15.64 0.278
5 274 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:17.87 0.266
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:01.45 0.358 11.00
2 81 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:01.75 0.255 9.00
3 198 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.23 0.268 8.00
4 238 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.74 0.269 7.00
5 205 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:05.53 0.198 6.00
6 145 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:05.57 0.200 5.00
7 89 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:08.58 0.299 4.00
8 286 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:12.09 0.235 3.00
9 48 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:13.35 0.258 2.00
10 273 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.84 0.241 1.00
11 245 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:15.64 0.278
12 274 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:17.87 0.266

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 255 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09:43.11 11.00
2 192 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 09:55.69 9.00
3 123 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09:57.90 8.00
4 30 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10:03.49 7.00
5 118 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:31.99 6.00
6 14 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 10:56.65 5.00
7 32 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11:13.88 4.00
8 175 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11:16.65 3.00
9 227 Sláma RichardSláma Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 11:19.32 2.00
10 7 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11:39.88 1.00
11 256 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 11:57.17
12 228 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 13:02.14
60 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNF
Celkom 13 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11:09.74 11.00
MS 167 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11:15.72
3 292 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12:01.90 9.00
4 149 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12:23.02 8.00
5 153 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12:33.20 7.00
6 98 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12:53.54 6.00
7 200 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13:00.11 5.00
8 232 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14:11.22 4.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13:22.89 11.00
2 98 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 14:03.55 9.00
3 292 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14:23.63 8.00
4 235 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14:39.02 7.00
5 281 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14:43.38 6.00
6 135 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14:48.25 5.00
7 239 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15:10.66 4.00
8 157 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 18:13.24 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Tóth MatejTóth Matej 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 19:28.59 11.00
2 73 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 20:05.25 9.00
3 120 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21:09.11 8.00
4 186 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23:40.26 7.00
5 189 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30:49.88 6.00
6 4 Danáč TiborDanáč Tibor 66 66 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 41:31.76 5.00
7 22 Vašina JozefVašina Jozef 66 66 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 46:09.49 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ut, 15.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160170175180185190195200203205207209211213215217219221 Body
1 1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 16 215 ---o-o-o--xo-xo-o-xxx 11.00
2 159 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 15 207 ----o-ox-o-o---r 9.00
3 23 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 14 207 ----oooxxoo-xoxxx 8.00
4 263 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 12 195 ---oxooxxo-xxx 7.00
5 181 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 PB 190 -ooxoxxoxxoxxx 6.00
6 102 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 8 185 -oxoxxoxoxxx 5.00
7 265 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 10 180 -xoooxxx 4.00
8 37 Veľký DušanVeľký Dušan
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 7 180 -xooxxoxxx 3.00
9 216 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 175 oxoxxoxxx 2.00
10 219 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 PB 175 oxxoxxoxxx 1.00
11 130 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 170 oxoxxx
12 109 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 4 160 or
193 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 13 NM xxx
125 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 3 NM ----xxr
63 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140150155160165170173175177179181 Body
1 77 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 9 175 --oo-o-o--xxx 11.00
2= 290 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 5 165 --ooxoxxx 8.50
2= 267 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 7 165 -oooxoxxx 8.50
4 210 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 165 oooxxoxoxxx 7.00
5 289 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 3 160 -oooxx 6.00
6 211 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 155 -ooxxx 5.00
7 140 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 155 -oxoxxx 4.00
8 87 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 155 ooxxoxxx 3.00
9 155 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 150 oxxoxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ut, 15.9.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260300320340360380400420430440450460470480490500510520 Body
1 24 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 10 500 -------o--o--o-o 11.00
2 121 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 11 490 ------oxo-o--xo-xoxxx 9.00
3 190 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 6 400 ----xoooxxx 8.00
4 9 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 9 400 ----oxoxoxxx 7.00
5 53 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 400 ----oxoxxoxxx 6.00
6 109 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 7 380 ---oooxxx 5.00
7 68 Sedlák SamuelSedlák Samuel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 340 -o-xoxxr 4.00
8 191 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 3 320 oooxxx 3.00
9 102 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 4 300 oxxo 2.00
10= 219 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 260 oxxx 0.50
10= 132 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 260 oxxx 0.50
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240260280300320330340 Body
1 88 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 330 ----ooxooxxx 11.00
2 266 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 7 300 ----ooxxx 9.00
3 291 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 6 280 ---ooxxx 8.00
4 250 Veselská SandraVeselská Sandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 280 ooooxxoxxr 7.00
5 294 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 3 260 -oooxxx 6.00
6 40 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 260 oooxxoxxx 5.00
138 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 NM xxx
136 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ut, 15.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 14 736 +2.0 m/s xx736  +2.0736- 11.00
2 19 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 11 688 -0.5 m/s 651  -1.2683  +0.3688  -0.5688- 9.00
3 101 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 9 682 +0.6 m/s x668  -0.9667  -0.4668682 8.00
4 218 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 12 679 +0.4 m/s 609  -1.9657  -1.3679  +0.4679 -0.1 7.00
5 124 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 10 673 +1.0 m/s 648  +0.6x641  -1.4648673  +1.0 6.00
6 190 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 5 654 +0.0 m/s 654  +0.0646  +1.6610  -1.9654- 5.00
7 20 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 6 651 +0.3 m/s 602  -0.2x651  +0.3651- 4.00
8 28 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 8 645 +0.8 m/s 625  -0.2645  +0.8x645x 3.00
9 263 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 7 640 +0.5 m/s 640  +0.5--640- 2.00
10 56 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 13 639 -2.1 m/s 639  -2.1502  -1.2-639- 1.00
11 172 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 612 +0.0 m/s 612  +0.0543  +0.2552  +0.2612563  +0.4
12 104 Haraslin RomanHaraslin Roman
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 4 602 +0.7 m/s 570  +0.2586  +1.0602  +0.7602594  -0.8
13 262 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 2 588 +0.4 m/s 588  +0.4562  +0.5-588-
14 131 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 585 +0.9 m/s 408  +0.9x585  +0.9585 +0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 14 601 +0.8 m/s 570  +1.3573  +1.3601  +0.8601- 11.00
2 84 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 13 568 +1.3 m/s x568  +1.3540  -0.4568- 9.00
3 248 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 549 -0.2 m/s 496  +0.7x529  +0.8529549  -0.2 8.00
4 250 Veselská SandraVeselská Sandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 542 +1.7 m/s 542  +1.7541  +1.1404  -0.4542- 7.00
5 283 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 8 537 +0.9 m/s 474  +1.1528  +1.7501  +1.1528537  +0.9 6.00
6 285 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 9 532 +0.9 m/s 532  +0.9x511  +0.6532530  +1.5 5.00
7 41 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 10 527 -0.3 m/s xx527  -0.3527517 4.00
8 210 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 508 +2.2 m/s 488 -2.1 m/s 505  +2.2488  -2.1508  +2.2508x 3.00
9 140 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 7 498 +0.6 m/s 498  +0.6479  +0.4477  +1.4498x 2.00
10 211 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 492 +0.1 m/s 478  +1.3457  -1.6472  +0.6478492  +0.1 1.00
11 144 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 3 487 -0.4 m/s 487  -0.4460  -1.0453  +1.3487487  +1.2
12 277 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 6 480 +1.6 m/s 412  +1.2457  +0.6480  +1.6480475  -0.3
13 276 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 1 473 +0.6 m/s 429  -0.1455  +0.0473  +0.6473456  +2.2
14 46 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 460 -0.5 m/s 460  -0.5x459  +0.8460x
Celkom 14 pretekárov

Trojskok - Muži

(ut, 15.9.2020 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 11 16.22 +0.3 m/s 16.22  +0.3--16.22- 11.00
2 20 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 9 14.66 +1.5 m/s 14.66  +1.5-x14.66- 9.00
3 19 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 10 14.60 -0.2 m/s 14.60  -0.2xx14.60x 8.00
4 28 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 7 14.55 +1.2 m/s 14.15  +0.8x14.44  -0.814.4414.55  +1.2 7.00
5 124 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 6 14.25 +0.8 m/s 13.32  -0.114.22  +0.9x14.2214.25  +0.8 6.00
6 190 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 5 13.35 +1.1 m/s x13.35  +1.1x13.35x 5.00
7 117 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 12.37 +0.8 m/s 12.33  +0.9xx12.3312.37  +0.8 4.00
8 217 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 12.35 +1.3 m/s 12.35  +1.3xx12.35 +0.0 3.00
9 216 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 11.99 -0.1 m/s 11.99  -0.111.89  +0.711.96  -0.711.99 +0.4 2.00
265 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 1 DNS 0.0
56 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 9 12.38 -1.1 m/s 12.38  -1.112.34  +1.5-12.38- 11.00
2 283 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 12 12.30 +0.3 m/s 11.73  +1.412.19  +1.212.30  +0.312.3012.16  -0.8 9.00
3 84 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 11 12.20 -0.9 m/s xxx0.012.20 8.00
4 285 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 8 11.59 +1.7 m/s 11.59  +1.7x11.52  +0.511.5911.30  -0.5 7.00
5 41 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 11.46 +0.3 m/s x11.46  +0.311.32  +0.411.46x 6.00
6 248 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 11.26 +1.5 m/s 10.70  +1.1x11.26  +1.511.2610.93  -0.2 5.00
7 237 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 11.00 +0.1 m/s x11.00  +0.1-11.00- 4.00
8 140 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 10 10.78 +1.2 m/s 10.78  +1.2--10.78- 3.00
9 156 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 09.67 +0.3 m/s 09.56--09.5609.67  +0.3 2.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 234 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 12 15.31 13.9815.1715.3115.3114.77 11.00
2 97 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 13.07 12.0713.07x13.07x 9.00
3 156 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 10 12.94 11.9112.9412.4212.9412.19 8.00
4 284 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 8 12.25 10.64xx10.6412.25 7.00
5 78 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 11.92 11.6511.5011.9211.9211.35 6.00
6 279 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
92 92 5 11.22 10.1611.2211.0711.2210.99 5.00
7 282 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 6 11.06 10.62x10.5410.6211.06 4.00
8 142 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 10.71 10.35x10.7110.7110.22 3.00
9 266 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 2 08.86 08.8608.50-08.86- 2.00
10 233 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 08.85 08.8508.2008.8508.8507.89 1.00
11 45 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 08.34 08.3407.2807.7608.3407.53
12 200 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 3 07.98 07.9807.4907.2507.98x
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ut, 15.9.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 14 17.20 17.0517.20x17.20x 11.00
2 194 Vanek DanielVanek Daniel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
83 83 1 16.71 15.3816.71x16.71- 9.00
3 5 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 11 15.50 14.1614.6315.5015.5015.16 8.00
4 8 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 12 13.49 13.4912.8913.2913.4912.59 7.00
5 213 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 10 13.13 12.4212.6912.6812.6913.13 6.00
6 129 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 8 12.79 12.0712.3712.7912.7912.78 5.00
7 59 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 9 12.73 12.48x12.7312.73x 4.00
8 251 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 7 12.51 11.9712.5112.3312.5112.31 3.00
9 252 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 6 11.43 11.43x11.4211.4311.38 2.00
10 33 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 4 11.17 11.17xx11.17- 1.00
11 100 Benda AndrejBenda Andrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
75 75 3 10.26 09.3209.83x09.8310.26
12 64 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 5 10.25 10.2510.07x10.2509.96
13 107 Kresťanko RóbertKresťanko Róbert
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
72 72 2 10.16 10.1609.6210.0110.1609.76
122 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 13 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 12 45.02 44.0545.02x45.0241.87 11.00
2 142 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 13 42.43 42.4342.1841.7342.4341.56 9.00
3 234 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 11 41.92 41.4441.9241.4741.92x 8.00
4 97 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 9 37.23 36.72x37.2337.23x 7.00
5 44 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 10 37.03 36.5736.2837.0337.0332.29 6.00
6 203 Marettová KatarínaMarettová Katarína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
75 75 7 33.97 32.9132.8833.9733.97x 5.00
7 78 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 33.19 32.26x33.1933.19x 4.00
8 284 Feďová AndreaFeďová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 8 32.75 30.1532.0132.7532.75x 3.00
9 207 Svobodová LuciaSvobodová Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 1 27.02 27.0226.8726.9227.0226.59 2.00
10 38 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 5 24.94 xx24.9424.9424.26 1.00
11 277 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 2 24.77 24.7721.7321.4624.77x
12 280 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 4 24.63 24.63x18.0624.6321.97
13 268 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 3 23.34 x20.1723.3423.34x
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ut, 15.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 13 52.39 49.0652.0350.8352.0352.39 11.00
2 254 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 14 50.72 47.98x49.8649.8650.72 9.00
3 170 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 12 47.64 45.6346.61x46.6147.64 8.00
4 194 Vanek DanielVanek Daniel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
83 83 1 44.73 42.5144.73-44.7344.40 7.00
5 129 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 9 44.41 40.9443.0344.1344.1344.41 6.00
6 5 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 10 44.34 40.9243.4844.3444.3443.42 5.00
7 213 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 8 42.12 37.67x42.1242.1239.06 4.00
8 262 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 7 36.72 36.6736.4536.7236.72x 3.00
9 107 Kresťanko RóbertKresťanko Róbert
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
72 72 2 32.48 31.23x29.1831.2332.48 2.00
10 63 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 31.68 28.4631.6830.0631.68x 1.00
11 64 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 6 29.52 29.52xx29.52x
12 100 Benda AndrejBenda Andrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
75 75 3 28.16 x24.78x24.7828.16
13 221 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 4 27.02 27.02--27.02-
122 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 11 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 12 64.70 63.0364.0164.7064.70- 11.00
2 85 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 11 61.81 41.5761.8160.8161.8159.25 9.00
3 282 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 10 45.60 42.2544.5644.5644.5645.60 8.00
4 234 Brzyszkowská KatrinBrzyszkowská Katrin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 43.24 43.24x41.4643.2442.09 7.00
5 203 Marettová KatarínaMarettová Katarína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
75 75 6 38.98 38.08x38.9838.98x 6.00
6 233 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 38.54 38.5435.28x38.54x 5.00
7 142 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 37.68 37.6827.65x37.68x 4.00
8 38 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 37.21 36.7637.2136.8537.21x 3.00
9 280 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 5 36.61 35.5436.61x36.6128.75 2.00
10 47 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 31.90 31.90x31.0431.90x 1.00
11 269 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 4 29.75 xx29.7529.7529.43
12 152 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 1 23.82 21.0721.8220.8921.8223.82
Celkom 12 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(ut, 15.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 11 71.07 64.2370.6770.0270.6771.07 11.00
2 213 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 9 59.07 57.02x59.0759.0758.22 9.00
3 64 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 8 50.51 49.6850.5149.3950.5148.67 8.00
4 170 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 6 47.05 43.6447.05x47.0544.72 7.00
5 221 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 7 45.92 45.7945.92x45.92x 6.00
6 2 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 10 45.15 x45.15x45.1541.77 5.00
7 8 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 4 40.73 x35.6339.7239.7240.73 4.00
8 254 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 5 40.50 x40.50x40.50x 3.00
9 251 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 1 25.65 x23.3623.2523.3625.65 2.00
10 129 Ruman RomanRuman Roman
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 3 23.71 20.8822.0122.6622.6623.71 1.00
11 178 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
70 70 2 23.64 19.7023.1823.6423.6422.98
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 11 37.72 37.7237.1737.1537.72- 11.00
2 241 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 33.05 31.0632.5933.0533.0529.57 9.00
3 203 Marettová KatarínaMarettová Katarína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
75 75 9 31.74 29.1831.7430.3431.7431.49 8.00
4 147 Ľašová VeronikaĽašová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
92 92 10 31.70 x--0.031.70 7.00
5 207 Svobodová LuciaSvobodová Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 8 30.76 xxx0.030.76 6.00
6 97 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 30.25 30.0427.7230.2530.2525.73 5.00
7 289 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 6 29.63 x27.9128.8928.8929.63 4.00
8 277 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 1 29.39 29.3927.9125.5529.3927.77 3.00
9 152 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 5 28.53 28.5327.2224.0028.5324.39 2.00
10 268 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 4 25.91 23.9025.6724.5625.6725.91 1.00
11 288 Markovičová RomanaMarkovičová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
96 96 3 18.88 18.6218.30x18.6218.88
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ut, 15.9.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 11 70.02 58.9361.2658.0661.2670.02 11.00
2 26 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
90 90 8 63.28 62.8263.28x63.28x 9.00
3 59 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 10 59.72 54.6957.8759.2359.2359.72 8.00
4 111 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 9 56.14 52.9454.1956.1456.1448.12 7.00
5 254 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 7 51.04 48.1850.7251.0451.04x 6.00
6 179 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 46.17 43.3646.17x46.1742.14 5.00
7 262 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 2 45.76 40.8243.44x43.4445.76 4.00
8 195 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 5 44.71 41.68x44.7144.7141.64 3.00
9 212 Bekiaris SamuelBekiaris Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
97 97 1 37.80 x34.4035.8235.8237.80 2.00
10 10 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 3 36.28 x34.0834.7034.7036.28 1.00
11 124 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 35.84 35.8433.45-35.84-
Celkom 11 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Bellus, Ďurdina, Igaz, Beladič Bellus, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:42.52 0.266 11.00
2 55 Holec, Glodžák, Palka, Bujna Holec, Glodžák, Palka, Bujna ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:42.77 0.296 9.00
3 119 Kopček, Rojka, Špak, Grajcarík Kopček, Rojka, Špak, Grajcarík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:43.21 0.188 8.00
4 263 Ruffíni, Mitašík, Schnelldorfer, Murcko Ruffíni, Mitašík, Schnelldorfer, Murcko AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:43.76 0.200 7.00
5 13 Noskovič, Kučera, Labuda, Svoreň Noskovič, Kučera, Labuda, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:43.77 0.294 6.00
6 28 Legnavský, Hlaváč, Melega, Revaj Legnavský, Hlaváč, Melega, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:46.14 0.351 3.00
230 Sedlák, Váňa, Haják, Michalko Sedlák, Váňa, Haják, Michalko AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNF 0.191
110 Košík, Volko, Benda, Haraslin Košík, Volko, Benda, Haraslin Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DQ 0.169
Poznámky:
DQ 218/1
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Pázmány, Pavelka, Cidorík, Hanic Pázmány, Pavelka, Cidorík, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:44.21 0.307 5.00
2 51 Buvala, Ďubašák, Ďurovský, Palka Buvala, Ďubašák, Ďurovský, Palka ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:44.90 0.196 4.00
3 1 Sedláček, Beer, Kremser, Krška Sedláček, Beer, Kremser, Krška AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.15 0.220 2.00
4 125 Mrva, Ostrovský, Jano, Bartoníček Mrva, Ostrovský, Jano, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:46.80 0.297 1.00
5 109 Ralík, Belluš, Paško, Gazdič Ralík, Belluš, Paško, Gazdič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 0:47.03 0.339
6 256 Náhlik, Melo, Mizner, Mitašik Náhlik, Melo, Mizner, Mitašik AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:47.21 0.284
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Bellus, Ďurdina, Igaz, Beladič Bellus, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:42.52 0.266 11.00
2 55 Holec, Glodžák, Palka, Bujna Holec, Glodžák, Palka, Bujna ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:42.77 0.296 9.00
3 119 Kopček, Rojka, Špak, Grajcarík Kopček, Rojka, Špak, Grajcarík ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:43.21 0.188 8.00
4 263 Ruffíni, Mitašík, Schnelldorfer, Murcko Ruffíni, Mitašík, Schnelldorfer, Murcko AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:43.76 0.200 7.00
5 13 Noskovič, Kučera, Labuda, Svoreň Noskovič, Kučera, Labuda, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:43.77 0.294 6.00
6 188 Pázmány, Pavelka, Cidorík, Hanic Pázmány, Pavelka, Cidorík, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:44.21 0.307 5.00
7 51 Buvala, Ďubašák, Ďurovský, Palka Buvala, Ďubašák, Ďurovský, Palka ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:44.90 0.196 4.00
8 28 Legnavský, Hlaváč, Melega, Revaj Legnavský, Hlaváč, Melega, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:46.14 0.351 3.00
9 1 Sedláček, Beer, Kremser, Krška Sedláček, Beer, Kremser, Krška AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.15 0.220 2.00
10 125 Mrva, Ostrovský, Jano, Bartoníček Mrva, Ostrovský, Jano, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:46.80 0.297 1.00
11 109 Ralík, Belluš, Paško, Gazdič Ralík, Belluš, Paško, Gazdič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 0:47.03 0.339
12 256 Náhlik, Melo, Mizner, Mitašik Náhlik, Melo, Mizner, Mitašik AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:47.21 0.284
230 Sedlák, Váňa, Haják, Michalko Sedlák, Váňa, Haják, Michalko AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNF 0.191
110 Košík, Volko, Benda, Haraslin Košík, Volko, Benda, Haraslin Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DQ 0.169

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Škvarková, Tomková, Putalová, Bezeková Škvarková, Tomková, Putalová, Bezeková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.42 0.197 11.00
2 154 Takácsová, Húsková, Kusyová, Nováková Takácsová, Húsková, Kusyová, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:48.87 0.254 9.00
3 250 Veselská, Kuczik, Brachová, Strýčková Veselská, Kuczik, Brachová, Strýčková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:50.46 0.277 7.00
4 290 Kudlíková, Molnárová, Markovičová, Ďurkechová Kudlíková, Molnárová, Markovičová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:51.42 0.246 6.00
273 Pekarčíková, Neprašová, Neprašová, Paulínyová Pekarčíková, Neprašová, Neprašová, Paulínyová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ 0.204
205 Babiczová, Matejíčková, Majdáková, Šmigová Babiczová, Matejíčková, Majdáková, Šmigová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.227
Poznámky:
DQ 218/1 DQ porušenie AS technické pokyny uborovanie štafiet
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Paliderová, Kaliašová, Predajnianska, Engel Paliderová, Kaliašová, Predajnianska, Engel ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.01 0.255 8.00
2 155 Tokárová, Broďániová, Luptáková, Fonferová Tokárová, Broďániová, Luptáková, Fonferová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.40 0.293 5.00
3 210 Tési, Tichá, Takáčová, Behúňová Tési, Tichá, Takáčová, Behúňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.94 0.241 4.00
4 236 Kočerhová, Diňová, Kolláriková, Radváková Kočerhová, Diňová, Kolláriková, Radváková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.84 0.206 3.00
5 292 Žitná, Ragasová, Burzalová, Bartfayová Žitná, Ragasová, Burzalová, Bartfayová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:02.10 0.315 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Škvarková, Tomková, Putalová, Bezeková Škvarková, Tomková, Putalová, Bezeková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.42 0.197 11.00
2 154 Takácsová, Húsková, Kusyová, Nováková Takácsová, Húsková, Kusyová, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:48.87 0.254 9.00
3 88 Paliderová, Kaliašová, Predajnianska, Engel Paliderová, Kaliašová, Predajnianska, Engel ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.01 0.255 8.00
4 250 Veselská, Kuczik, Brachová, Strýčková Veselská, Kuczik, Brachová, Strýčková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:50.46 0.277 7.00
5 290 Kudlíková, Molnárová, Markovičová, Ďurkechová Kudlíková, Molnárová, Markovičová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:51.42 0.246 6.00
6 155 Tokárová, Broďániová, Luptáková, Fonferová Tokárová, Broďániová, Luptáková, Fonferová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.40 0.293 5.00
7 210 Tési, Tichá, Takáčová, Behúňová Tési, Tichá, Takáčová, Behúňová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.94 0.241 4.00
8 236 Kočerhová, Diňová, Kolláriková, Radváková Kočerhová, Diňová, Kolláriková, Radváková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.84 0.206 3.00
9 292 Žitná, Ragasová, Burzalová, Bartfayová Žitná, Ragasová, Burzalová, Bartfayová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:02.10 0.315 2.00
273 Pekarčíková, Neprašová, Neprašová, Paulínyová Pekarčíková, Neprašová, Neprašová, Paulínyová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ 0.204
205 Babiczová, Matejíčková, Majdáková, Šmigová Babiczová, Matejíčková, Majdáková, Šmigová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.227

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:21.31 0.268 11.00
2 119 Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:25.54 0.211 9.00
3 12 Labuda, Sýkora, Krška, Danáč Labuda, Sýkora, Krška, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:25.95 0.274 8.00
4 58 Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:29.38 0.259 6.00
5 256 Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:34.13 0.265 5.00
6 226 Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:35.04 0.306 4.00
7 31 Legnavský, Labo, Lonský, Revaj Legnavský, Labo, Lonský, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 3:43.89 0.224 1.00
8 108 Košík, Paško, Gazdič, Belluš Košík, Paško, Gazdič, Belluš Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 3:44.75 0.392
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:27.49 0.232 7.00
2 51 Buvala, Marko, Sedlák, Timko Buvala, Marko, Sedlák, Timko ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:38.08 0.287 3.00
3 15 Sedláček, Šiko, Novák, Beer Sedláček, Šiko, Novák, Beer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:39.99 0.202 2.00
4 230 Váňa, Haják, Staš, Gonda Váňa, Haják, Staš, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:55.99 0.337
5 118 Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:00.37 0.159
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:21.31 0.268 11.00
2 119 Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:25.54 0.211 9.00
3 12 Labuda, Sýkora, Krška, Danáč Labuda, Sýkora, Krška, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:25.95 0.274 8.00
4 188 Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:27.49 0.232 7.00
5 58 Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:29.38 0.259 6.00
6 256 Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:34.13 0.265 5.00
7 226 Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:35.04 0.306 4.00
8 51 Buvala, Marko, Sedlák, Timko Buvala, Marko, Sedlák, Timko ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:38.08 0.287 3.00
9 15 Sedláček, Šiko, Novák, Beer Sedláček, Šiko, Novák, Beer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:39.99 0.202 2.00
10 31 Legnavský, Labo, Lonský, Revaj Legnavský, Labo, Lonský, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 3:43.89 0.224 1.00
11 108 Košík, Paško, Gazdič, Belluš Košík, Paško, Gazdič, Belluš Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 3:44.75 0.392
12 230 Váňa, Haják, Staš, Gonda Váňa, Haják, Staš, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:55.99 0.337
13 118 Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:00.37 0.159

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.28 0.298 11.00
2 196 Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:01.01 0.277 9.00
3 146 Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.20 0.265 8.00
4 286 Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:12.05 0.247 7.00
5 274 Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 4:14.86 0.301 6.00
6 237 Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:29.48 0.256 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:16.33 0.427 5.00
2 197 Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:20.26 0.331 4.00
3 232 Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:40.44 0.283 2.00
93 Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.065
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.28 0.298 11.00
2 196 Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:01.01 0.277 9.00
3 146 Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.20 0.265 8.00
4 286 Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:12.05 0.247 7.00
5 274 Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 4:14.86 0.301 6.00
6 143 Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:16.33 0.427 5.00
7 197 Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:20.26 0.331 4.00
8 237 Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:29.48 0.256 3.00
9 232 Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:40.44 0.283 2.00
93 Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.065