<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:54.96 11.00
2 183 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:56.45 9.00
3 67 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 3:58.85 8.00
4 214 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 3:59.21 7.00
5 65 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.55 6.00
6 215 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 4:00.18 5.00
7 253 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:05.54 4.00
8 182 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:12.78 3.00
9 18 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 4:19.24 2.00
10 116 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 4:38.83 1.00
11 36 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 12 4:38.95
12 105 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 5:22.36
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:43.66 11.00
2 82 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:44.70 9.00
3 272 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:52.13 8.00
4 201 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:53.44 7.00
5 146 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:54.13 6.00
6 206 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:55.25 5.00
7 293 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 5:02.42 4.00
8 147 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 5:26.55 3.00
9 278 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 5:27.87 2.00
Celkom 9 pretekárov