<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

800 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.78 11.00
2 67 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:55.28 9.00
3 183 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:58.53 8.00
4 253 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:59.01 7.00
5 187 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.20 6.00
6 18 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:00.33 5.00
7 128 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:01.86 4.00
8 115 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.87 3.00
9 62 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:01.88 2.00
10 229 Tabačko DanielTabačko Daniel 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:14.50 1.00
11 224 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:15.79
29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
Celkom 12 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 15.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.81 11.00
2 275 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:16.29 9.00
3 79 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:16.36 8.00
4 206 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:16.40 7.00
5 146 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:18.00 6.00
6 293 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:21.79 5.00
7 143 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:26.64 4.00
8 278 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:26.93 3.00
9 209 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:32.01 2.00
Celkom 9 pretekárov