<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:48.07 0.247 11.00
2 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.08 0.269 9.00
3 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:48.85 0.247 8.00
4 115 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.30 0.266 7.00
5 177 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:49.34 0.266 6.00
6 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:50.02 0.235 3.00
7 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:50.53 0.251 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:49.54 0.245 5.00
2 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.90 0.222 4.00
3 258 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:50.55 0.198 1.00
4 226 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.20 0.236
5 259 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.29 0.241
6 222 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:54.21 0.222
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:48.07 0.247 11.00
2 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:48.08 0.269 9.00
3 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:48.85 0.247 8.00
4 115 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.30 0.266 7.00
5 177 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:49.34 0.266 6.00
6 104 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:49.54 0.245 5.00
7 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.90 0.222 4.00
8 54 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:50.02 0.235 3.00
9 57 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:50.53 0.251 2.00
10 258 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:50.55 0.198 1.00
11 226 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.20 0.236
12 259 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.29 0.241
13 222 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:54.21 0.222

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.79 0.247 11.00
2 81 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.21 0.307 9.00
3 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.01 0.296 8.00
4 198 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.17 0.241 7.00
5 275 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:58.46 0.254 6.00
6 145 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:58.86 0.266 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:01.57 0.493 4.00
2 196 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.14 0.242 3.00
3 286 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:03.28 0.470 2.00
4 247 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.62 0.234 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.79 0.247 11.00
2 81 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.21 0.307 9.00
3 94 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.01 0.296 8.00
4 198 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.17 0.241 7.00
5 275 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:58.46 0.254 6.00
6 145 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:58.86 0.266 5.00
7 271 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:01.57 0.493 4.00
8 196 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.14 0.242 3.00
9 286 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:03.28 0.470 2.00
10 247 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.62 0.234 1.00