<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

Skok do výšky - Muži

(ut, 15.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160170175180185190195200203205207209211213215217219221 Body
1 1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 16 215 ---o-o-o--xo-xo-o-xxx 11.00
2 159 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 15 207 ----o-ox-o-o---r 9.00
3 23 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 14 207 ----oooxxoo-xoxxx 8.00
4 263 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 12 195 ---oxooxxo-xxx 7.00
5 181 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 PB 190 -ooxoxxoxxoxxx 6.00
6 102 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 8 185 -oxoxxoxoxxx 5.00
7 265 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 10 180 -xoooxxx 4.00
8 37 Veľký DušanVeľký Dušan
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 7 180 -xooxxoxxx 3.00
9 216 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 175 oxoxxoxxx 2.00
10 219 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 PB 175 oxxoxxoxxx 1.00
11 130 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 170 oxoxxx
12 109 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 4 160 or
193 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 13 NM xxx
125 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 3 NM ----xxr
63 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ut, 15.9.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140150155160165170173175177179181 Body
1 77 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 9 175 --oo-o-o--xxx 11.00
2= 290 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 5 165 --ooxoxxx 8.50
2= 267 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 7 165 -oooxoxxx 8.50
4 210 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 165 oooxxoxoxxx 7.00
5 289 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 3 160 -oooxx 6.00
6 211 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 155 -ooxxx 5.00
7 140 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 155 -oxoxxx 4.00
8 87 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 155 ooxxoxxx 3.00
9 155 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 150 oxxoxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov