<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:21.31 0.268 11.00
2 119 Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:25.54 0.211 9.00
3 12 Labuda, Sýkora, Krška, Danáč Labuda, Sýkora, Krška, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:25.95 0.274 8.00
4 58 Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:29.38 0.259 6.00
5 256 Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:34.13 0.265 5.00
6 226 Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:35.04 0.306 4.00
7 31 Legnavský, Labo, Lonský, Revaj Legnavský, Labo, Lonský, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 3:43.89 0.224 1.00
8 108 Košík, Paško, Gazdič, Belluš Košík, Paško, Gazdič, Belluš Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 3:44.75 0.392
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:27.49 0.232 7.00
2 51 Buvala, Marko, Sedlák, Timko Buvala, Marko, Sedlák, Timko ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:38.08 0.287 3.00
3 15 Sedláček, Šiko, Novák, Beer Sedláček, Šiko, Novák, Beer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:39.99 0.202 2.00
4 230 Váňa, Haják, Staš, Gonda Váňa, Haják, Staš, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:55.99 0.337
5 118 Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:00.37 0.159
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic Igaz, Pavelka, Bellus, Hanic AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:21.31 0.268 11.00
2 119 Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör Kopček, Ručka, Vojtek, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:25.54 0.211 9.00
3 12 Labuda, Sýkora, Krška, Danáč Labuda, Sýkora, Krška, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:25.95 0.274 8.00
4 188 Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík Pázmány, Drobný, Lúža, Cidorík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:27.49 0.232 7.00
5 58 Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Jančár, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:29.38 0.259 6.00
6 256 Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík Mizner, Melo, Mitašik, Mitašík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:34.13 0.265 5.00
7 226 Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep Sedlák, Labaš, Pástor, Čerep AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:35.04 0.306 4.00
8 51 Buvala, Marko, Sedlák, Timko Buvala, Marko, Sedlák, Timko ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:38.08 0.287 3.00
9 15 Sedláček, Šiko, Novák, Beer Sedláček, Šiko, Novák, Beer AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:39.99 0.202 2.00
10 31 Legnavský, Labo, Lonský, Revaj Legnavský, Labo, Lonský, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 3:43.89 0.224 1.00
11 108 Košík, Paško, Gazdič, Belluš Košík, Paško, Gazdič, Belluš Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 3:44.75 0.392
12 230 Váňa, Haják, Staš, Gonda Váňa, Haják, Staš, Gonda AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:55.99 0.337
13 118 Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček Hruška, Kompas, Ostrovský, Bartoníček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:00.37 0.159

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.28 0.298 11.00
2 196 Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:01.01 0.277 9.00
3 146 Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.20 0.265 8.00
4 286 Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:12.05 0.247 7.00
5 274 Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 4:14.86 0.301 6.00
6 237 Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:29.48 0.256 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:16.33 0.427 5.00
2 197 Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:20.26 0.331 4.00
3 232 Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:40.44 0.283 2.00
93 Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.065
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová Predajnianska, Pavelicová, Tomková, Hálová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:59.28 0.298 11.00
2 196 Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová Babiczová, Naňová, Matejíčková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:01.01 0.277 9.00
3 146 Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová Kutrová, Húsková, Nováková, Tokárová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:08.20 0.265 8.00
4 286 Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová Kubaščíková, Suranová, Nevařilová, Klímová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:12.05 0.247 7.00
5 274 Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová Mašláňová, Neprašová, Neprašová, Lepotová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 4:14.86 0.301 6.00
6 143 Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková Klementisová, Ondrušová, Broďániová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:16.33 0.427 5.00
7 197 Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová Behúňová, Keszeghová, Takáčová, Chomaničová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:20.26 0.331 4.00
8 237 Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová Luptáková, Fotulová, Radváková, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:29.48 0.256 3.00
9 232 Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová Ongáľová, Azariová, Hertnekyová, Hakulinová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:40.44 0.283 2.00
93 Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková Lenhartová, Špitková, Kovalančíková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.065