<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek

Bratislava (5. - 6. 9. 2020)

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.9.2020 - 13:50) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.01 Q 0.177
2 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.34 Q 0.182
3 200 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.52 0.159
4 202 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.61 0.188
5 365 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.98 0.161
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.9.2020 - 13:50) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 424 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.26 Q 0.222
2 294 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.26 Q 0.158
3 317 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.56 0.228
4 431 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.66 0.167
5 426 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.15 0.225
6 39 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.17 0.162
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.9.2020 - 13:50) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.22 Q 0.154
2 293 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.23 Q 0.182
3 434 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 q 0.187
4 321 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.46 q 0.166
5 209 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.214
6 443 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.71 0.276
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.01 Q 0.177
2 287 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.22 Q 0.154
3 293 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.23 Q 0.182
4 424 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.26 Q 0.222
4 294 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.26 Q 0.158
6 434 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32 q 0.187
7 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.34 Q 0.182
8 321 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.46 q 0.166
9 200 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.52 0.159
10 317 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.56 0.228
11 202 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.61 0.188
12 431 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.66 0.167
13 365 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.98 0.161
14 209 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.214
15 426 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.15 0.225
16 39 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.17 0.162
17 443 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.71 0.276

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 16:10) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 SB 10.73 0.180
2 294 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 11.02 0.154
3 293 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 11.13 0.190
4 287 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 11.16 0.158
5 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 11.22 0.183
6 434 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 11.23 0.172
7 321 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 11.23 0.165
424 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.076
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.9.2020 - 14:20) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.43 Q 0.180
2 47 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.50 q 0.165
3 285 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 11.64 q 0.163
4 416 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.93 0.210
5 225 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 12.16 0.164
6 137 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 12.20 0.182
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.9.2020 - 14:20) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.49 Q 0.177
2 353 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.86 0.184
3 227 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.04 0.183
4 284 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.18 0.171
5 328 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.27 0.172
6 375 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.32 0.204
7 86 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 12.45 0.161
135 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 DNF 0.180
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.9.2020 - 14:20) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 323 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.49 Q 0.176
2 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.68 q 0.167
3 553 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.98 0.189
4 292 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.99 0.160
5 85 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 12.00 0.270
6 120 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.04 0.168
7 508 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 12.27 0.205
8 83 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 12.45 0.218
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.9.2020 - 14:20) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 528 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.62 Q 0.165
2 377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.65 q 0.355
3 228 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 11.88 0.179
4 226 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.97 0.175
5 114 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.02 0.160
6 465 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.34 0.191
7 290 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.53 0.210
322 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF 0.488
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 11.43 Q 0.180
2 289 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.49 Q 0.177
2 323 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.49 Q 0.176
4 47 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 11.50 q 0.165
5 528 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.62 Q 0.165
6 285 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 11.64 q 0.163
7 377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.65 q 0.355
8 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.68 q 0.167
9 353 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.86 0.184
10 228 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 11.88 0.179
11 416 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.93 0.210
12 226 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.97 0.175
13 553 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.98 0.189
14 292 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.99 0.160
15 85 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 12.00 0.270
16 114 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.02 0.160
17 227 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 12.04 0.183
17 120 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.04 0.168
19 225 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 12.16 0.164
20 284 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.18 0.171
21 137 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 12.20 0.182
22 328 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.27 0.172
22 508 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 12.27 0.205
24 375 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.32 0.204
25 465 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.34 0.191
26 86 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 12.45 0.161
26 83 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 12.45 0.218
28 290 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.53 0.210
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
135 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 DNF 0.180
322 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF 0.488

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 16:20) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.16 0.166
2 134 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 SB 11.25 0.185
3 323 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 11.38 0.166
4 47 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 11.43 0.148
5 377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 SB 11.63 0.193
6 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.74 0.159
7 528 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.74 0.164
8 285 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 11.83 0.173
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.9.2020 - 14:05) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.38 Q 0.168
2 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.78 Q 0.237
3 335 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.91 q 0.175
4 217 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.01 q 0.187
5 457 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.24 0.210
6 125 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.27 0.214
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.9.2020 - 14:05) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 Q 0.375
2 146 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.61 Q 0.323
3 310 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.61 q 0.187
4 223 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.88 q 0.193
5 221 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.21 0.181
6 497 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.56 0.165
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 Q 0.375
2 334 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.38 Q 0.168
3 146 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.61 Q 0.323
3 310 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.61 q 0.187
5 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.78 Q 0.237
6 223 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.88 q 0.193
7 335 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.91 q 0.175
8 217 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.01 q 0.187
9 221 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.21 0.181
10 457 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.24 0.210
11 125 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.27 0.214
12 497 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.56 0.165

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 16:15) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 11.87 0.176
2 337 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 12.13 0.199
3 146 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 SB 12.51 0.174
4 310 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 12.55 0.159
5 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 SB 12.76 0.320
6 223 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 SB 12.81 0.187
7 217 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 12.85 0.216
8 335 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 12.86 0.311
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.9.2020 - 14:35) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.77 Q 0.202
2 406 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.16 0.335
3 393 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.35 0.248
4 123 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.62 0.196
5 29 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.68 0.570
6 498 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.68 0.241
7 9 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.84 0.279
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 301 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.75 Q 0.165
2 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.98 q 0.154
3 391 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.03 q 0.192
4 127 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.36 0.225
5 235 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 13.79 0.199
6 102 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.83 0.546
7 475 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.91 0.206
8 254 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 14.09 0.163
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 385 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.79 Q 0.194
2 476 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.05 q 0.211
3 55 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 13.16 0.171
4 299 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.16 0.169
5 300 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.18 0.326
6 505 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.72 0.228
7 312 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.06 0.246
422 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 SB 12.51 Q 0.190
2 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.83 q 0.153
3 186 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.16 0.152
4 157 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 13.53 0.221
5 128 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.53 0.173
6 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.55 0.164
7 23 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.98 0.275
8 237 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.12 0.164
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 SB 12.51 Q 0.190
2 301 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.75 Q 0.165
3 59 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.77 Q 0.202
4 385 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.79 Q 0.194
5 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.83 q 0.153
6 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.98 q 0.154
7 391 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.03 q 0.192
8 476 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.05 q 0.211
9 406 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.16 0.335
9 55 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 13.16 0.171
9 299 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.16 0.169
9 186 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.16 0.152
13 300 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.18 0.326
14 393 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.35 0.248
15 127 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.36 0.225
16 157 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 13.53 0.221
16 128 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.53 0.173
18 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.55 0.164
19 123 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.62 0.196
20 29 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.68 0.570
20 498 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.68 0.241
22 505 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.72 0.228
23 235 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 13.79 0.199
24 102 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.83 0.546
25 9 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.84 0.279
26 475 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.91 0.206
27 23 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.98 0.275
28 312 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.06 0.246
29 254 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 14.09 0.163
30 237 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.12 0.164
422 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 16:25) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 301 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 12.45 0.183
2 278 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 SB 12.47 0.185
3 385 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 SB 12.65 0.217
4 59 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 SB 12.76 0.196
5 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 12.80 0.172
6 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 12.98 0.201
7 476 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.08 0.226
8 391 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.09 0.201
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:15) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.46 Q 0.188
2 526 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.40 q 0.181
3 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.61 q 0.182
4 213 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 23.67 0.221
5 365 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 23.89 0.201
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:15) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.28 Q 0.163
2 202 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 22.93 0.218
3 180 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 23.07 0.161
4 431 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.34 0.178
5 66 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 PB 24.45 0.172
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.9.2020 - 10:15) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 424 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.38 Q 0.153
2 432 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.72 0.194
3 535 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.19 0.236
4 489 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 24.66 0.220
144 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNF 0.171
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 6.9.2020 - 10:15) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.64 Q 0.192
2 434 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.70 0.213
3 473 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 23.09 0.363
4 521 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.81 0.206
5 426 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 24.51 0.201
6 443 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.55 0.472
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.46 Q 0.188
2 287 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.28 Q 0.163
3 424 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.38 Q 0.153
4 526 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.40 q 0.181
5 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 22.61 q 0.182
6 293 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.64 Q 0.192
7 434 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.70 0.213
8 432 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.72 0.194
9 202 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 22.93 0.218
10 180 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 23.07 0.161
11 473 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 23.09 0.363
12 535 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.19 0.236
13 431 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.34 0.178
14 213 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 23.67 0.221
15 521 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.81 0.206
16 365 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 23.89 0.201
17 66 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 PB 24.45 0.172
18 426 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 24.51 0.201
19 489 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 24.66 0.220
20 443 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 25.55 0.472
144 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNF 0.171

200 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:45) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 SB 21.30 0.184
2 424 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 21.82 0.150
3 287 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 21.99 0.165
4 293 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 22.52 0.155
5 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 22.53 0.189
6 526 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.55 0.150
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.9.2020 - 09:45) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.74 Q 0.154
2 377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 22.97 q 0.208
3 353 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.89 0.176
4 228 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.92 0.181
5 225 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 24.26 0.204
6 227 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.58 0.188
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.9.2020 - 09:45) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.16 Q 0.160
2 47 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.27 0.155
3 509 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 23.63 0.137
4 226 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.98 0.179
5 189 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 24.10 0.180
135 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.9.2020 - 09:45) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 323 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.73 Q 0.189
2 383 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.16 q 0.187
3 285 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 23.94 0.156
4 528 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.99 0.169
5 120 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.35 0.174
137 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 6.9.2020 - 09:45) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.70 Q 0.222
2 21 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.85 0.172
3 437 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.24 0.222
4 553 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 24.53 0.172
5 435 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.54 0.157
22 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.70 Q 0.222
2 323 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.73 Q 0.189
3 134 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 22.74 Q 0.154
4 377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 22.97 q 0.208
5 289 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.16 Q 0.160
5 383 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.16 q 0.187
7 47 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.27 0.155
8 509 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 23.63 0.137
9 21 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.85 0.172
10 353 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.89 0.176
11 228 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.92 0.181
12 285 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 23.94 0.156
13 226 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.98 0.179
14 528 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.99 0.169
15 189 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 24.10 0.180
16 437 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.24 0.222
17 225 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 24.26 0.204
18 120 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.35 0.174
19 553 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 24.53 0.172
20 435 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.54 0.157
21 227 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.58 0.188
135 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 DNS
137 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
22 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:30) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 SB 22.29 0.184
2 291 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 22.34 0.149
3 289 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 22.39 0.171
4 323 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 22.50 0.151
5 383 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 SB 23.13 0.178
6 377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.21 0.178
Celkom 6 pretekárov

200 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:30) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.44 Q 0.205
2 335 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.07 q 0.196
3 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 26.30 q 0.217
4 457 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.73 0.174
5 217 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.59 0.356
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.19 Q 0.175
2 223 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.11 q 0.196
3 221 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.50 0.422
4 502 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 27.04 0.216
5 27 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.51 0.260
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.9.2020 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.67 Q 0.124
2 146 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.67 0.189
3 497 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.24 0.390
125 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.19 Q 0.175
2 334 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.44 Q 0.205
3 310 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.67 Q 0.124
4 335 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.07 q 0.196
5 223 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.11 q 0.196
6 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 26.30 q 0.217
7 221 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.50 0.422
8 146 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.67 0.189
9 457 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.73 0.174
10 502 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 27.04 0.216
11 497 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.24 0.390
12 27 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.51 0.260
13 217 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.59 0.356
125 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

200 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:55) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 24.26 0.207
2 337 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 24.66 0.179
3 310 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 25.51 0.198
4 335 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 25.76 0.191
5 223 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 25.92 0.168
6 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 26.36 0.357
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.98 Q 0.240
2 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 26.54 q 0.167
3 55 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.65 q 0.165
4 305 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 27.06 0.314
5 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.15 0.186
6 483 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.73 0.288
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.24 Q 0.232
2 127 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.89 0.208
3 406 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.71 0.195
4 128 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.21 0.386
5 91 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.42 0.377
6 123 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.83 0.248
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 6.9.2020 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 476 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.48 Q 0.209
2 26 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 26.65 0.462
3 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 27.00 0.146
4 157 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 27.80 0.346
5 513 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 28.14 0.355
6 237 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.36 0.175
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 6.9.2020 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 389 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.77 Q 0.264
2 300 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.92 0.432
3 98 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.85 0.231
4 9 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.06 0.580
5 505 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.09 0.242
6 544 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.14 0.364
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.98 Q 0.240
2 30 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.24 Q 0.232
3 476 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.48 Q 0.209
4 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 26.54 q 0.167
5 55 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.65 q 0.165
5 26 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 26.65 0.462
7 389 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.77 Q 0.264
8 127 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.89 0.208
9 300 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.92 0.432
10 25 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 27.00 0.146
11 305 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 27.06 0.314
12 406 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.71 0.195
13 157 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 27.80 0.346
14 98 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.85 0.231
15 9 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.06 0.580
16 505 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.09 0.242
17 513 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 28.14 0.355
17 544 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.14 0.364
19 247 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.15 0.186
20 128 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.21 0.386
21 237 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 28.36 0.175
22 91 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.42 0.377
23 483 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.73 0.288
24 123 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.83 0.248

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:40) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 25.38 0.219
2 30 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 26.07 0.216
3 476 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 26.31 0.208
4 389 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 26.75 0.380
5 55 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.82 0.177
6 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.39 0.160
Celkom 6 pretekárov

400 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 352 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 0:48.04 0.166
2 526 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 0:49.09 0.174
3 432 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.45 0.164
4 199 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:49.48 0.170
5 411 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 0:49.82 0.150
6 200 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:50.10 0.166
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 0:46.96 0.157
2 535 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.37 0.193
3 439 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.17 0.170
4 441 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:52.20 0.176
5 473 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.42 0.365
6 213 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:52.64 0.172
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.9.2020 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 0:53.50 0.184
2 358 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 0:53.82 0.259
3 365 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:55.22 0.165
4 239 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 1:01.33 0.221
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 0:46.96 0.157
2 352 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 0:48.04 0.166
3 526 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 0:49.09 0.174
4 432 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.45 0.164
5 199 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:49.48 0.170
6 411 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 0:49.82 0.150
7 200 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:50.10 0.166
8 535 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.37 0.193
9 439 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.17 0.170
10 441 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:52.20 0.176
11 473 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.42 0.365
12 213 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:52.64 0.172
13 180 Machovec JakubMachovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 0:53.50 0.184
14 358 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 PB 0:53.82 0.259
15 365 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:55.22 0.165
16 239 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 1:01.33 0.221

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 0:49.00 0.258
2 291 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:50.35 0.274
3 22 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:51.75 0.168
4 437 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.29 0.199
5 401 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 0:54.43 0.470
112 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF 0.175
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 509 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:52.83 0.174
2 320 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.27 0.184
3 19 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 0:54.54 0.258
4 359 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 0:54.71 0.383
5 76 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:55.54 0.232
377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNF 0.195
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.9.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 0:54.39 0.211
2 21 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:54.92 0.258
3 42 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:56.20 0.177
4 471 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:56.43 0.222
5 379 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:59.26 0.248
6 113 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:59.36 0.240
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 5.9.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 435 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:56.26 0.196
2 83 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 0:56.38 0.254
3 445 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.46 0.235
4 3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:57.64 0.166
5 241 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 1:00.01 0.220
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 0:49.00 0.258
2 291 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:50.35 0.274
3 22 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:51.75 0.168
4 509 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:52.83 0.174
5 437 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.29 0.199
6 320 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.27 0.184
7 228 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 0:54.39 0.211
8 401 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 0:54.43 0.470
9 19 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 0:54.54 0.258
10 359 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 0:54.71 0.383
11 21 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:54.92 0.258
12 76 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:55.54 0.232
13 42 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:56.20 0.177
14 435 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:56.26 0.196
15 83 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 0:56.38 0.254
16 471 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:56.43 0.222
17 445 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.46 0.235
18 3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 0:57.64 0.166
19 379 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:59.26 0.248
20 113 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:59.36 0.240
21 241 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 1:00.01 0.220
112 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF 0.175
377 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNF 0.195

400 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 538 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:54.85 0.185
2 450 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:57.65 0.183
3 221 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:58.26 0.183
4 447 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:01.83 0.360
5 502 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:02.63 0.251
6 92 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 1:03.38 0.200
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:02.69 0.221
2 503 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.80 0.560
3 504 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:07.96 0.190
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 538 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:54.85 0.185
2 450 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:57.65 0.183
3 221 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:58.26 0.183
4 447 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:01.83 0.360
5 502 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 1:02.63 0.251
6 490 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:02.69 0.221
7 92 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 1:03.38 0.200
8 503 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:04.80 0.560
9 504 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:07.96 0.190

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.97 0.139
2 30 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:58.50 0.254
3 10 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 0:58.66 0.183
4 338 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:58.71 0.389
5 26 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:01.91 0.287
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 1:02.16 0.269
2 237 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 1:02.19 0.364
3 274 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 1:04.41 0.556
4 368 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:04.88 0.457
5 483 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.78 0.303
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.9.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 1:02.93 0.251
2 544 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:03.45 0.390
3 448 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.43 0.223
4 91 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.46 0.357
5 162 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:06.62 0.255
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 5.9.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:06.48 0.457
2 187 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 1:07.00 0.418
3 12 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:07.77 0.180
4 161 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:11.18 0.430
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.97 0.139
2 30 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:58.50 0.254
3 10 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 0:58.66 0.183
4 338 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:58.71 0.389
5 26 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:01.91 0.287
6 98 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 1:02.16 0.269
7 237 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 1:02.19 0.364
8 159 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 1:02.93 0.251
9 544 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:03.45 0.390
10 274 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 1:04.41 0.556
11 368 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:04.88 0.457
12 448 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.43 0.223
13 91 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.46 0.357
14 483 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:05.78 0.303
15 5 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:06.48 0.457
16 162 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:06.62 0.255
17 187 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 1:07.00 0.418
18 12 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 1:07.77 0.180
19 161 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:11.18 0.430

800 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 210 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:54.78
2 346 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 PB 1:56.46
3 271 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 PB 1:56.77
4 511 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 1:57.63
5 530 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 1:58.87
6 324 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:59.55
7 430 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:00.67
8 360 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:01.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 72 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:00.21
2 327 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:04.59
3 349 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 2:08.32
4 493 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:09.97
5 63 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:14.60
6 151 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:17.58
197 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 DNF
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 210 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:54.78
2 346 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 PB 1:56.46
3 271 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 PB 1:56.77
4 511 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 1:57.63
5 530 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 1:58.87
6 324 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:59.55
7 72 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:00.21
8 430 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:00.67
9 360 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:01.39
10 327 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:04.59
11 349 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 2:08.32
12 493 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:09.97
13 63 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:14.60
14 151 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:17.58
197 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 DNF

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:02.21
2 60 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 2:04.42
3 366 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:04.71
4 133 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 2:04.95
5 117 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:08.36
6 357 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:10.23
57 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 529 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:02.62
2 74 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 2:04.05
3 283 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 PB 2:05.50
4 329 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:06.67
5 230 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:07.29
6 87 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 2:09.54
7 175 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 2:09.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 5.9.2020 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:10.02
2 31 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:10.84
3 412 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:10.98
4 69 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:13.16
5 149 Dejl DenisDejl Denis 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 2:16.02
6 264 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 PB 2:28.13
7 77 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:28.82
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:02.21
2 529 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:02.62
3 74 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 2:04.05
4 60 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 2:04.42
5 366 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:04.71
6 133 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 2:04.95
7 283 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 PB 2:05.50
8 329 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:06.67
9 230 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:07.29
10 117 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:08.36
11 87 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 2:09.54
12 175 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 2:09.71
13 75 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:10.02
14 357 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 2:10.23
15 31 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:10.84
16 412 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:10.98
17 69 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:13.16
18 149 Dejl DenisDejl Denis 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 2:16.02
19 264 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 PB 2:28.13
20 77 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 2:28.82
57 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNF

800 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 5.9.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 538 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:08.25
2 216 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.36
3 90 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:13.26
4 304 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:15.36
5 524 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:19.90
6 27 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:20.34
7 222 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:28.27
8 461 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:33.15
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.9.2020 - 17:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:19.75
2 370 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:19.96
3 233 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 2:20.99
4 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 2:23.33
5 81 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 2:23.38
6 336 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:26.14
7 395 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:27.14
8 238 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 2:27.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.9.2020 - 17:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 484 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 2:29.91
2 311 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:34.32
3 547 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:35.59
4 53 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:36.13
5 369 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:38.44
6 367 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:39.85
7 407 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:40.74
8 507 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:42.15
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:19.75
2 370 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:19.96
3 233 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 2:20.99
4 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 2:23.33
5 81 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 2:23.38
6 336 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:26.14
7 395 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:27.14
8 238 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 2:27.77
9 484 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 2:29.91
10 311 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:34.32
11 547 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:35.59
12 53 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:36.13
13 369 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:38.44
14 367 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:39.85
15 407 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:40.74
16 507 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:42.15

1500 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (ne, 6.9.2020 - 09:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 210 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 PB 4:02.66
2 346 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 4:03.90
3 72 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 4:04.09
4 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 4:04.81
5 530 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 PB 4:06.23
6 511 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 4:07.83
7 271 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:08.78
8 534 Ulbricht AdamUlbricht Adam 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17 PB 4:09.31
9 555 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 4:09.56
10 438 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:13.85
11 545 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 4:15.15
12 350 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 4:18.76
13 349 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 14 PB 4:27.31
14 201 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 4:41.49
15 63 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 15 4:43.34
16 65 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 16 4:46.66
351 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 DNF
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 6.9.2020 - 09:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 4:16.75
2 133 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 4:18.74
3 366 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 4:20.43
4 546 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 4:21.84
5 529 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 4:25.68
6 74 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 4:26.33
7 75 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 4:27.36
8 403 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 4:29.50
9 111 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 4:30.39
10 230 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 PB 4:32.99
11 20 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:36.45
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.9.2020 - 09:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 357 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 4:35.48
2 76 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 4:38.48
3 440 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 4:41.15
4 356 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 4:43.12
5 361 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 PB 4:50.72
6 121 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 4:53.28
7 374 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 5:01.21
8 264 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 5:15.48
9 257 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 9 PB 5:20.45
10 77 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 5:25.94
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 4:16.75
2 133 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 4:18.74
3 366 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 4:20.43
4 546 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 4:21.84
5 529 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 4:25.68
6 74 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 4:26.33
7 75 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 4:27.36
8 403 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 4:29.50
9 111 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 4:30.39
10 230 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 PB 4:32.99
11 357 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 4:35.48
12 20 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:36.45
13 76 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 4:38.48
14 440 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 4:41.15
15 356 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 4:43.12
16 361 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 PB 4:50.72
17 121 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 4:53.28
18 374 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 5:01.21
19 264 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 5:15.48
20 257 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 9 PB 5:20.45
21 77 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 5:25.94

1500 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 6.9.2020 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 550 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:43.08
2 548 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 4:56.70
3 222 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 5:05.95
4 461 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 5:30.43
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 6.9.2020 - 09:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 5:09.20
2 233 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 5:10.05
3 81 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 5:10.52
4 51 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:10.59
5 485 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 5:15.61
6 371 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 5:16.39
7 336 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:20.73
8 234 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:24.48
9 451 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 5:28.11
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 6.9.2020 - 09:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 238 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 5:16.64
2 97 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 5:37.99
3 70 Lacková ViktoriaLacková Viktoria 05 05 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 5:39.38
4 507 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 5:46.96
5 258 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 5:52.76
6 259 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 6:00.63
7 71 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 6:03.26
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 5:09.20
2 233 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 5:10.05
3 81 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 5:10.52
4 51 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:10.59
5 485 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 5:15.61
6 371 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 5:16.39
7 238 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 5:16.64
8 336 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:20.73
9 234 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:24.48
10 451 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 5:28.11
11 97 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 5:37.99
12 70 Lacková ViktoriaLacková Viktoria 05 05 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 5:39.38
13 507 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 5:46.96
14 258 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 5:52.76
15 259 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 6:00.63
16 71 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 6:03.26

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 6.9.2020 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 402 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 09:23.78
2 510 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09:26.76
3 517 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 12 09:28.35
4 516 Adam SlavomírAdam Slavomír 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 PB 09:29.50
5 44 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09:38.33
6 256 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 09:56.09
7 198 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 13 09:57.66
8 318 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09:59.30
9 381 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 10:00.31
10 175 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 PB 10:08.60
11 45 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10:19.23
12 31 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 10:27.48
13 533 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10:34.60
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 6.9.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 370 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10:59.55
2 372 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 PB 11:02.29
3 56 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 11:05.06
4 236 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 11:18.92
5 484 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11:23.23
6 136 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 11:43.65
7 367 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 12:17.34
8 482 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13:11.32
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 6.9.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 244 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 4 PB 15:45.77
2 204 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 15:50.28
3 276 Žigo DávidŽigo Dávid 98 98 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 PB 15:56.55
4 273 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 16:06.86
5 260 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 16:42.89
6 348 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 PB 16:52.37
7 347 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 17:06.08
275 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 6.9.2020 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 216 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 17:03.03
2 409 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 19:13.02
3 50 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20:22.35
4 193 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 20:48.79
5 458 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21:35.24
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 13:30) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.25 0.168
2 334 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.78 0.168
3 138 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 15.12 0.609
4 479 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.17 0.228
5 339 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 15.28 0.248
6 52 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.58 0.202
7 185 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 16.85 0.408
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.9.2020 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.90 Q 0.192
2 30 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 15.05 Q 0.220
3 397 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.51 q 0.245
4 309 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 16.36 q 0.390
5 172 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 16.54 q 0.177
6 195 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 18.75 0.292
7 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 18.93 0.197
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.9.2020 - 13:40) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 14.89 Q 0.162
2 478 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.48 Q 0.196
3 188 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 15.81 q 0.159
4 308 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 16.59 0.170
5 123 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.97 0.211
6 369 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 17.73 0.313
89 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNF 0.196
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 14.89 Q 0.162
2 343 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.90 Q 0.192
3 30 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 15.05 Q 0.220
4 478 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.48 Q 0.196
5 397 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.51 q 0.245
6 188 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 15.81 q 0.159
7 309 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 16.36 q 0.390
8 172 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 16.54 q 0.177
9 308 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 16.59 0.170
10 123 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.97 0.211
11 369 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 17.73 0.313
12 195 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 18.75 0.292
13 184 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 18.93 0.197
89 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNF 0.196

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 16:00) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky