<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek

Bratislava (5. - 6. 9. 2020)

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov

(so, 5.9.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 671 -1.5 m/s 652  -1.8xx652x671  -1.5x
2 144 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 5 665 -1.3 m/s x605  -1.8460  -1.1605624643665
3 229 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 7 659 -2.3 m/s 621  -2.8647  -2.1638  -1.1647x646  -2.1659  -2.3
4 142 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 6 644 -1.3 m/s 608  -1.0597  -1.5621  -2.1621644  -1.3xx
5 209 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 PB 614 -1.0 m/s 607  -3.1614  -1.0x614594  -1.1367  -0.3597  -2.4
6 179 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 PB 582 -0.7 m/s 562  -1.4582  -0.7562  -1.5582564  -2.4567  -2.4570  -1.4
7 182 Noris TomášNoris Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 3 570 -1.4 m/s xxx0.0x563570
557 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 5.9.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 110 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 15 PB 668 -3.2 m/s 631  -0.3627  -2.0626  -0.9631637  -1.9668  -3.2645  -2.0
2 1 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 16 655 -1.5 m/s 615  -1.3595  -1.7620  -2.2620609  -0.9624  -0.2655  -1.5
3 289 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 17 644 -2.2 m/s 636  -1.9644  -2.2x644xxx
4 518 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 12 616 -0.3 m/s 562  -0.5604  -1.3576  -1.1604596  -0.8616  -0.3460  -1.5
5 284 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 14 597 +0.2 m/s xx597  +0.2597x373x
6 267 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 10 PB 595 +0.5 m/s 565  -0.1569  -1.1595  +0.5595557  -1.3x563  -2.0
7 328 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 PB 594 +0.9 m/s 534  -1.9557  +0.4594  +0.9594r
8 266 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 13 586 -1.2 m/s 577  +0.4xx577528  -0.9514  -1.7586  -1.2
9 378 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 547 -1.4 m/s 536  +0.1508  -2.0547  -1.4547
10 298 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 539 -0.7 m/s 502  -1.5539  -0.7513  -0.4539
11 465 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 535 -2.0 m/s 494  -2.1506  -0.1535  -2.0535
12 464 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 534 +0.1 m/s 498  -0.8513  -2.7534  +0.1534
13 363 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 9 522 -2.1 m/s x522  -1.0522  -2.1522
14 94 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 2 PB 522 -2.0 m/s 504  -0.3522  -2.0480  +0.4522
15 95 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 4 512 -1.3 m/s x510  -1.6512  -1.3512
16 96 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 5 500 -1.1 m/s x500  -1.1488  -0.4500
17 143 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 3 493 -1.6 m/s 478  -0.7493  -1.6x493
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov

(so, 5.9.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 139 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 3 575 +1.2 m/s 549  +2.1572  +1.6575  +1.2575544  +1.5548  +1.4r
2 88 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 1 517 +0.9 m/s 485  +0.9498  +1.5494  +1.3498517  +0.9x499  +2.5
3 126 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 510 +1.3 m/s 510  +1.3xx510xx497  +0.7
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 5.9.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 278 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 20 605 +0.6 m/s 564  +1.0x605  +0.6605584  +2.5r
2 313 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 19 580 +3.1 m/s 567 +1.7 m/s 412  +1.1x567  +1.7567x580  +3.1543  +1.8
3 299 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 17 PB 565 +1.7 m/s x555  +0.6565  +1.7565538xx
4 389 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 13 PB 560 +0.7 m/s 528  -0.3521  +0.3503  +1.6528560  +0.7470  +0.7534  +1.3
5 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 18 549 +0.3 m/s 503  +1.5538  +3.2522  +1.2538549  +0.3533  +0.5523  +0.9
6 140 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 14 536 +2.3 m/s xx536  +2.3536xxx
7 309 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 16 533 +1.6 m/s 489  +1.7533  +1.6502  +3.5533xx497  +1.0
8 462 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 10 516 +1.7 m/s 494  +2.1516  +1.7515  +3.2516482  +2.1513  +0.9x
9 300 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 11 504 +1.3 m/s 491  +1.9504  +1.3x504
10 89 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 8 495 +1.7 m/s 323  +1.0495  +1.7469  +1.9495
11 147 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 15 490 +1.8 m/s 488  +0.4490  +1.8x490
12 165 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 487 +1.7 m/s 473  +1.1468  +2.8487  +1.7487
13 99 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 465 +1.5 m/s 465  +1.5x461  +1.3465
14 498 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 7 463 +0.6 m/s 463  +0.6454  +2.3448  +1.8463
15 305 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 12 440 -0.6 m/s x440  -0.6x440
16 277 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 1 437 +1.0 m/s 437  +1.0xx437
17 6 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 426 +1.9 m/s 426  +1.9425  +1.3418  +1.6426
18 312 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 4 257 +0.5 m/s x257  +0.5x257
306 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 NM xxx0.0
354 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 NM xxx0.0
Celkom 20 pretekárov