<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek

Bratislava (5. - 6. 9. 2020)

Trojskok - Muži 20-22 rokov

(ne, 6.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 142 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 14.18 +0.7 m/s 13.57  +0.614.18  +0.713.86  +0.514.1813.98  -1.0x13.96  -0.9
2 229 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 3 14.12 +1.4 m/s x13.34  -1.013.79  +0.813.7914.1211.5011.83
3 470 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 1 13.57 +2.1 m/s 13.37 +0.5 m/s x13.06  +0.312.32  +0.913.0613.5713.3713.02
4 179 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 2 12.84 +0.0 m/s 12.09  -0.512.84  +0.012.82  +1.112.8412.76  +1.012.74  -0.412.48  +1.0
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 6.9.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 380 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 PB 13.38 +1.5 m/s 12.71  +1.213.38  +1.5x13.3813.12  +0.712.33  +0.413.03  -0.3
2 468 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 PB 13.00 -0.3 m/s 12.64  -0.212.92  +1.112.73  +1.012.9212.86  +1.013.00  -0.312.66  +0.6
3 319 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 12.29 +0.4 m/s 12.04  +0.711.80  +1.311.67  +1.112.04x12.06  +0.212.29  +0.4
4 267 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 1 PB 12.01 +0.9 m/s 11.70  +1.611.34  +0.511.42  +1.011.7011.40  +0.411.88  +0.512.01  +0.9
5 266 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 3 11.94 +1.8 m/s 11.56  +1.111.68  +0.911.94  +1.811.94xx11.36  +0.8
6 326 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 11.70 +0.8 m/s 11.70  +0.811.60  +1.411.57  +1.111.70x11.24  +0.311.63  +0.5
7 143 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 4 11.65 +0.9 m/s x11.23  +0.611.39  +1.311.39x11.6311.65
469 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 NM xxx0.0xxx
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Ženy 20-22 rokov

(ne, 6.9.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 139 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 3 11.37 +0.6 m/s 10.90  +0.210.97  +0.211.29  -0.411.2911.18  -0.110.63  -0.111.37  +0.6
2 126 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 11.24 +0.8 m/s 11.01  -0.211.01  -0.2x11.0111.19  +0.211.24  +0.811.10  -0.3
3 88 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 1 PB 09.12 +0.4 m/s 08.83  -0.308.19  +0.6x08.8308.98  +0.608.96  +0.609.12  +0.4
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 6.9.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 397 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 9 PB 11.69 +0.5 m/s 11.46  +0.011.34  +1.111.69  +0.511.6911.60  +1.011.30  -0.1x
2 399 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 7 PB 11.53 +0.6 m/s x11.53  +0.6x11.5311.26-11.08
3 478 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 10.83 -0.1 m/s 10.32  +0.8xx10.32x10.83  -0.1x
4 486 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 10.00 +0.7 m/s 09.98  +0.310.00  +0.7x10.00r
5 23 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 5 09.98 -0.3 m/s x09.90  -0.609.83  +0.809.9009.97x09.98
6 9 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 4 09.68 +0.0 m/s 08.66  +1.109.33  +0.509.39  +0.309.3909.56  +0.309.34  +0.009.68  +0.0
7 253 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 09.29 +0.7 m/s 08.05  +1.409.06  +0.808.92  +0.709.0608.96  +0.209.13  +1.109.29  +0.7
8 539 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 09.25 +0.3 m/s 08.79  +0.709.19  -0.109.25  +0.309.25x08.67  +1.008.75  -0.3
9 269 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 1 08.91 +0.1 m/s 08.40  +0.108.91  +0.1x08.91
Celkom 9 pretekárov