<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek

Bratislava (5. - 6. 9. 2020)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 6.9.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 392 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 18 PB 40.72 x 31.64 38.36 38.36 40.72 40.07 x
2 536 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 19 37.80 36.37 35.44 x 36.37 x 35.06 37.80
3 103 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 17 PB 36.59 34.75 36.59 32.81 36.59 33.48 35.44 34.74
4 481 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 14 33.35 28.25 29.61 30.44 30.44 30.19 30.00 33.35
5 514 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 15 33.10 28.79 29.11 32.43 32.43 33.10 x 29.66
6 106 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 13 32.82 30.38 32.82 x 32.82 25.85 32.53 32.61
7 309 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 12 32.64 29.70 29.33 32.64 32.64 28.25 30.48 27.39
8 163 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 PB 32.17 27.33 30.67 28.82 30.67 x 32.17 x
9 422 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 16 30.22 30.22 28.89 29.70 30.22
10 331 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 PB 29.96 29.64 29.96 26.29 29.96
11 251 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 28.48 24.30 24.97 28.48 28.48
12 79 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 6 26.32 26.32 22.38 x 26.32
13 4 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 26.06 25.12 24.26 26.06 26.06
14 6 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 24.47 21.35 22.10 24.47 24.47
15 303 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 5 24.13 24.13 22.76 23.15 24.13
16 355 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 9 23.94 19.78 23.94 x 23.94
17 252 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 2 22.91 x 22.39 22.91 22.91
18 405 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 8 21.27 21.27 x x 21.27
8 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 NM x x x -
Celkom 19 pretekárov