<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.06
2 62 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.09
3 64 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42.10
4 2 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 46.43
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 41.63
2 67 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.75
3 68 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 44.08
4 69 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 46.04
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.93
2 70 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.87
3 71 Dolný MarekDolný Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 49.07
4 73 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 49.83
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 42.42
2 77 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 44.68
3 76 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 45.81
4 75 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 47.81
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 43.23
2 7 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 44.79
3 12 Mikloš AndrejMikloš Andrej 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 46.80
4 81 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 50.28
5 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 52.97
80 Njambi SamuelNjambi Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 43.32
2 82 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.37
3 84 Šintal MariánŠintal Marián 03 03 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 46.08
4 85 Valentovič DavidValentovič David 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 48.65
5 86 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.41
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.06
2 66 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 41.63
3 67 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.75
4 72 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.93
5 62 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.09
6 64 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 42.10
7 74 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 42.42
8 79 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 43.23
9 83 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 43.32
10 82 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.37
11 68 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 44.08
12 77 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 44.68
13 7 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 44.79
14 76 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 45.81
15 69 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 46.04
16 84 Šintal MariánŠintal Marián 03 03 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 46.08
17 2 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 46.43
18 12 Mikloš AndrejMikloš Andrej 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 46.80
19 75 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 47.81
20 70 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.87
21 85 Valentovič DavidValentovič David 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 48.65
22 71 Dolný MarekDolný Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 49.07
23 86 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.41
24 73 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 49.83
25 81 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 50.28
26 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 52.97
80 Njambi SamuelNjambi Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.06
2 66 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 41.63
3 67 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41.75
4 72 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 41.93
5 62 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.09
6 64 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 42.10
7 74 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 42.42
8 79 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 43.23
9 83 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.32
10 82 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.37
11 68 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 44.08
12 77 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.68
13 7 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 44.79
14 76 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 45.81
15 69 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 46.04
16 84 Šintal MariánŠintal Marián 03 03 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 46.08
17 2 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 46.43
18 12 Mikloš AndrejMikloš Andrej 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 46.80
19 75 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 47.81
20 70 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.87
21 85 Valentovič DavidValentovič David 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.65
22 71 Dolný MarekDolný Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 49.07
23 86 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 49.41
24 73 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 49.83
25 81 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 50.28
26 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 52.97
80 Njambi SamuelNjambi Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava DNS
Celkom 27 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
30 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 00.0
56 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 00.0
29 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 00.0
MS 28 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 00.0
Poznámky:
Z dôvodu nezapojeného štartovacieho kábla neboli výkony odmerané.
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 44.87
2 53 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 45.57
MS 52 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.64
MS 55 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.07
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 45.54
MS 51 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 47.46
3 49 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 48.81
4 48 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 50.73
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 47.95
2 46 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 48.89
3 47 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 49.30
4 45 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.49
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 40 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 49.23
2 43 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 49.41
3 139 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.28
MS 39 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 50.28
5 23 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 51.87
MS 42 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 52.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 47.55
2 21 Janúšková KarinJanúšková Karin 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 49.17
3 36 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.60
4 38 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 50.43
5 35 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 55.74
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 47.79
2 59 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 51.56
3 57 Ondrušová LuciaOndrušová Lucia 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 52.19
MS 31 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 54.61
5 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 54.91
6 33 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 55.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 65 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.72
2 63 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 51.42
3 58 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 53.55
4 61 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 54.10
MS 22 Kľučárová AlžbetaKľučárová Alžbeta 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 59.14
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 00.0
1 56 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 00.0
1 29 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 00.0
1 28 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 00.0
5 54 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 44.87
6 50 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 45.54
7 53 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 45.57
8 52 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.64
9 55 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.07
10 51 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 47.46
11 37 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 47.55
12 65 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 47.72
13 32 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 47.79
14 44 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 47.95
15 49 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 48.81
16 46 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 48.89
17 21 Janúšková KarinJanúšková Karin 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 49.17
18 40 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 49.23
19 47 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 49.30
20 43 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 49.41
21 45 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.49
22 36 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.60
23 139 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.28
23 39 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 50.28
25 38 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 50.43
26 48 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 50.73
27 63 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 51.42
28 59 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 51.56
29 23 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 51.87
30 57 Ondrušová LuciaOndrušová Lucia 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 52.19
31 42 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 52.76
32 58 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 53.55
33 61 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 54.10
34 31 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 54.61
35 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 54.91
36 33 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 55.15
37 35 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 55.74
38 22 Kľučárová AlžbetaKľučárová Alžbeta 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 59.14

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 44.87
2 50 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 45.54
3 53 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 45.57
4 52 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 45.64
5 55 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 47.07
6 51 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 47.46
7 37 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 47.55
8 65 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 47.72
9 32 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 47.79
10 44 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 47.95
11 49 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 48.81
12 46 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 48.89
13 21 Janúšková KarinJanúšková Karin 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 17 49.17
14 40 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18 49.23
15 47 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 19 49.30
16 43 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 20 49.41
17 45 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 49.49
18 36 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 49.60
19= 39 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 24 50.28
19= 139 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 50.28
20 38 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 25 50.43
21 48 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 26 50.73
22 63 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27 51.42
23 59 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 28 51.56
24 23 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 29 51.87
25 57 Ondrušová LuciaOndrušová Lucia 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 30 52.19
26 42 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 31 52.76
27 58 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32 53.55
28 61 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 54.10
29 31 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 34 54.61
30 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 35 54.91
31 33 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 36 55.15
32 35 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 37 55.74
33 22 Kľučárová AlžbetaKľučárová Alžbeta 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 38 59.14
30 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
56 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF
29 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNF
28 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNF
Celkom 38 pretekárov