<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 13.94 x x 13,89 13.89 12,41 12,34 13,94
2 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 13.85 12,72 12,66 13,85 13.85 x x x
3 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 11.43 x 11,43 11,33 11.43 x x x
4 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 10.07 09,65 10,07 09,39 10.07 09,97 09,86 x
5 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 09.59 09,59 08,50 08,32 9.59 09,39 09,20 09,26
6 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 08.68 07,35 08,29 07,74 8.29 08,32 07,62 08,68
7 Ochabová GabrielaOchabová Gabriela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 08.31 08,31 07,86 07,62 8.31 08,07 06,50 07,45
8 Ladányiová TerezaLadányiová Tereza
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 07.63 07,63 07,41 07,32 7.63 06,84 05,95 06,33
92 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 DNS
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 13.67 10,83 13,41 12,86 13.41 13,48 13,3 13,67
2 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 12.21 10,22 11,20 12,21 12.21 x x 11,39
3 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 09.73 09,07 09,73 08,86 9.73 x 08,40 08,95
4 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 09.33 x x 09,33 9.33 07,80 08,51 08,29
5 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 09.27 09,27 09,10 09,13 9.27 08,99 08,95 08,61
6 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 08.77 08,77 08,62 08,10 8.77 x 07,12 08,32
7 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 08.29 08,07 07,28 08,29 8.29 07,89 08,04 08,05
8 Péteriová LauraPéteriová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 08.11 07,91 07,82 08,11 8.11 08,06 08,07 07,54
9 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 07.74 07,74 07,30 07,73 7.74
10 Berešová DanielaBerešová Daniela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 07.59 07,59 x 07,08 7.59
11 Lečková EmaLečková Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 07.50 07,50 06,89 06,82 7.50
12 57 Ondrušová LuciaOndrušová Lucia
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 07.01 x 06,89 07,01 7.01
13 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 06.78 06,78 06,62 06,25 6.78
14 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 06.71 06,71 05,47 06,61 6.71
15 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 06.46 06,46 05,99 06,06 6.46
16 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 05.96 05,96 03,42 05,94 5.96
Celkom 16 pretekárov