<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.73
MS Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.37
MS Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.78
Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.02
MS 113 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 25.20
MS 99 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.93
MS Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 30.40
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.47
MS Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.84
3 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.03
Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.40
MS 111 Mitru BranislavMitru Branislav 00 00 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.65
Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 182 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.47
MS 160 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 24.92
3 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.07
4 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.86
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.73
2 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.37
3 182 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.47
4 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.78
5 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.02
6 160 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 24.92
7 113 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 25.20
8 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.40
9 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.47
10 111 Mitru BranislavMitru Branislav 00 00 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.65
11 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.84
12 99 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.93
13 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.03
14 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.07
15 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.86
16 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 30.40
Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS

200 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.73
2 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 23.37
3 182 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.47
4 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
5 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.02
6 160 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 24.92
7 113 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 25.20
8 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.40
9 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.47
10 111 Mitru BranislavMitru Branislav 00 00 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 25.65
11 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.84
12 99 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.93
13 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.03
14 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.07
15 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.86
16 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 30.40
Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 19 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.25
MS Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.70
3 95 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.75
MS Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.22
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 24.79
2 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.25
MS Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.26
MS Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.39
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 25.37
MS Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.06
3 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.21
4 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.38
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 181 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.92
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.23
3 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.60
4 Proksa IvanProksa Ivan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.54
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.25
2 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.70
3 95 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 24.75
4 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 24.79
5 181 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.92
6 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.22
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.23
8 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.25
9 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.26
10 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 25.37
11 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.39
12 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.60
13 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.06
14 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.21
15 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.38
16 Proksa IvanProksa Ivan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 29.54

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 23.25
2 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.70
3 95 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.75
4 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.79
5 181 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.92
6 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.22
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.23
8 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.25
9 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 25.26
10 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 10 25.37
11 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 25.39
12 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 25.60
13 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13 27.06
14 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 27.21
15 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 27.38
16 Proksa IvanProksa Ivan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 29.54
Celkom 16 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.15
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.41
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.80
4 104 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.79
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.99
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.08
3 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.01
4 107 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.72
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.91
2 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.91
3 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.20
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.15
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.41
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.80
4 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.99
5 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.08
6 104 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.79
7 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.91
8 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.91
9 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.01
10 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.20
11 107 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 30.72

200 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.15
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.41
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.80
4 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26.99
5 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.08
6 104 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28.79
7 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.91
8 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 29.91
9 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.01
10 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 30.20
11 107 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 30.72
Celkom 11 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.23
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.74
3 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.03
Ácsová PaulaÁcsová Paula 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.70
MS 94 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.02
3 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.19
Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.38
MS Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 29.84
3 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.96
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.19
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.77
2 Ladányiová TerezaLadányiová Tereza 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 32.67
92 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.34
MS Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.78
Štefková ValériaŠtefková Valéria 01 01 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 DNS
Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.23
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.74
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.70
4 94 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 28.02
5 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.38
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.77
7 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.03
8 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.19
9 89 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.34
10 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.78
11 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 29.84
12 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.96
13 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.19
14 Ladányiová TerezaLadányiová Tereza 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 32.67
Ácsová PaulaÁcsová Paula 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
92 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Štefková ValériaŠtefková Valéria 01 01 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 DNS
Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF

200 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.23
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.74
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.70
4 94 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.02
5 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.38
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.77
7 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.03
8 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 29.19
9 89 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 29.34
10 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 29.78
11 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12 29.84
12 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 29.96
13 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 30.19
14 Ladányiová TerezaLadányiová Tereza 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 32.67
Ácsová PaulaÁcsová Paula 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 DNS
92 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18 DNS
Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 DNS
Štefková ValériaŠtefková Valéria 01 01 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 20 DNS
Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 DNF
Celkom 20 pretekárov