<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.53
2 50 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.64
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.15
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.21
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.75
6 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.81
MS Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.50
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.82
MS Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.86
3 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.17
MS Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.25
5 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.75
MS Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 11.77
7 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.83
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.53
2 50 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.64
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.15
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.21
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.75
6 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.81
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.82
8 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.86
9 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.17
10 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.25
11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.50
12 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.75
13 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 11.77
14 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.83
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.53
2 50 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.64
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.15
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.21
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.75
6 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.81
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.82
8 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10.86
9 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.17
10 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11.25
11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11.50
12 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.75
13 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11.77
14 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.83
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 15 pretekárov