<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.09
2 140 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 18.22
4 60 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.48
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.17
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.72
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.62
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.01
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 18.74
2 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 18.90
3 67 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.53
4 62 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.40
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 19.28
2 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.92
3 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 20.63
66 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 19.70
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 19.82
3 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.76
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 21.57
2 70 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.16
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 22.72
4 73 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.17
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.31
2 4 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.45
3 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.03
4 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.20
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.09
2 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.65
3 9 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 21.81
4 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.92
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 20.42
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.51
3 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.51
4 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.88
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.29
2 83 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 19.83
3 85 Valentovič DavidValentovič David 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.89
Celkom 3 pretekári
Beh 11 (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 19.78
2 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.90
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.09
2 140 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.17
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 18.22
5 60 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.48
6 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.72
7 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 18.74
8 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 18.90
9 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 19.28
10 Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.29
11 72 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.31
12 4 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.45
13 67 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.53
14 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.62
15 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 19.70
16 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 19.78
17 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 19.82
18 83 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 19.83
19 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.90
20 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.92
21 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.01
22 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 20.42
23 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 20.51
23 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.51
25 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 20.63
26 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 20.88
27 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.03
28 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.09
29 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.20
30 62 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.40
31 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 21.57
32 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.65
33 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.76
34 9 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 21.81
35 85 Valentovič DavidValentovič David 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.89
36 70 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.16
37 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 22.72
38 73 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.17
39 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.92
66 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNF
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.09
2= 140 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
2= Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.17
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 18.22
5 60 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.48
6 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 18.72
7 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.74
8 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 18.90
9 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 10 19.28
10 Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 19.29
11 72 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 19.31
12 4 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 19.45
13 67 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 19.53
14 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 19.62
15 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 16 19.70
16 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 19.78
17 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 18 19.82
18 83 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 19.83
19 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 19.90
20 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 21 19.92
21 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22 20.01
22 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 23 20.42
23= Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 25 20.51
23= Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24 20.51
25 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 26 20.63
26 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 27 20.88
27 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 29 21.03
28 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30 21.09
29 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 31 21.20
30 62 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 32 21.40
31 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 33 21.57
32 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 34 21.65
33 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 35 21.76
34 9 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36 21.81
35 85 Valentovič DavidValentovič David 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 37 21.89
36 70 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 38 22.16
37 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 39 22.72
38 73 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 40 23.17
39 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 41 23.92
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 28 DNS
66 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 DNF
Celkom 41 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.02
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.16
MS Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.52
MS Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.12
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.20
2 29 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.55
3 48 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.11
MS Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 21.58
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.77
MS 28 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 20.92
3 24 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.97
4 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.42
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 52 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.06
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.14
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.25
4 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.69
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.57
2 49 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.74
3 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 22.03
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 55 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.47
MS Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.14
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.20
MS Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.66
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.33
2 46 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.37
3 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 22.91
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.38
2 116 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.87
3 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.28
Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.70
2 40 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.09
3 129 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.27
4 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.44
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.55
2 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.93
3 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.08
4 18 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.60
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 22.35
2 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 22.61
3 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.86
4 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.74
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.37
2 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.26
3 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.23
4 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.31
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.09
2 Koričárová AnnaKoričárová Anna 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.61
3 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.72
4 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.01
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.09
2 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.59
3 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.51
4 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.59
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.44
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.53
3 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.03
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.20
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.79
2 59 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 22.38
3 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.52
Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 17 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.50
2 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.59
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.58
4 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.60
Celkom 4 pretekári
Beh 18 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 22.42
2 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.95
3 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.39
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.45
Celkom 4 pretekári
Beh 19 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.06
2 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.31
3 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.71
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 20 (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.64
2 42 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.95
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.02
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.16
3 56 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.20
4 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.52
5 29 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.55
6 54 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.70
7 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.77
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.79
9 28 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 20.92
10 24 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.97
11 52 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.06
12 40 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.09
13 48 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 21.11
14 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.12
15 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.14
16 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.25
17 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.42
18 55 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.47
19 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.50
20 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.57
21 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 21.58
22 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.59
23 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.69
24 49 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.74
25 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 22.03
26 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.14
27 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.20
28 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.33
29 38 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 22.35
30 46 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.37
30 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.37
32 65 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.38
32 59 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 22.38
34 47 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 22.42
35 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.44
36 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.52
37 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.53
38 39 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.55
39 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 22.61
40 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.66
41 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.86
42 116 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.87
43 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 22.91
44 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.95
45 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.06
46 Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.09
46 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.09
48 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.28
49 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.31
50 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.39
51 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.58
52 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.59
53 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.60
54 Koričárová AnnaKoričárová Anna 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.61
55 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.64
56 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.71
57 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.72
58 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.93
59 42 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.95
60 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.01
61 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.08
62 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.26
63 129 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.27
64 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.44
65 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.45
66 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.51
67 18 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.60
68 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.74
69 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.03
70 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 25.20
71 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.23
72 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.31
73 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.59
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 DNS
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19.02
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.16
3 56 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.20
4 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.52
5 29 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.55
6 54 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.70
7 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.77
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 20.79
9 28 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 20.92
10 24 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20.97
11 52 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.06
12 40 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.09
13 48 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 21.11
14 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 21.12
15 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 21.14
16 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.25
17 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 21.42
18 55 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21.47
19 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.50
20 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21.57
21 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 21.58
22 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21.59
23 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.69
24 49 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.74
25 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 22.03
26 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.14
27 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.20
28 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.33
29 38 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 22.35
30= 46 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.37
30= Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.37
32= 59 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 22.38
32= 65 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.38
34 47 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 22.42
35 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.44
36 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22.52
37 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 22.53
38 39 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.55
39 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22.61
40 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.66
41 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.86
42 116 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.87
43 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 22.91
44 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 22.95
45 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.06
46= Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23.09
46= Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.09
48 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.28
49 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.31
50 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.39
51 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.58
52 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23.59
53 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.60
54 Koričárová AnnaKoričárová Anna 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 23.61
55 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.64
56 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.71
57 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23.72
58 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23.93
59 42 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.95
60 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.01
61 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 24.08
62 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.26
63 129 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 24.27
64 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.44
65 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.45
66 34 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.51
67 18 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.60
68 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.74
69 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.03
70 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.20
71 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.23
72 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.31
73 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.59
Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava DNS
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... DNS
Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 78 pretekárov