<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 639 639 x 635 639 438 - -
MS Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 600 600 576 483 600 568 571 548
MS Lučka DominikLučka Dominik
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 586 x 586 541 586 x 445 x
4 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 549 541 542 536 542 529 537 549
5 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 538 x 513 538 538 533 x x
MS Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 406 406 x 400 406 x 396 x
7 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
53 53 328 325 328 325 328 x 309 -
Pán DominikPán Dominik
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
00 00 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 649 628 615 645 645 649 646 620
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 603 575 558 595 595 599 603 x
3 Repa MatúšRepa Matúš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
02 02 596 563 516 577 577 592 577 596
4 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 562 x 546 542 546 529 562 557
Ručka PhilippRučka Philipp
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 NM x x x -
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 563 527 547 542 547 511 543 563
2 74 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 532 532 504 514 532 524 516 519
3 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 511 506 x 511 511 490 479 492
MS Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 510 510 503 x 510 x 479 495
5 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 508 498 508 495 508 442 - -
6 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 507 498 504 x 504 499 469 507
7 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 505 505 471 499 505 482 493 498
8 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 472 472 465 x 472 454 444 x
MS Haraslin RomanHaraslin Roman
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 458 458 447 457 458
10 69 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 426 425 426 424 426
11 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 416 351 393 416 416
MS Savolt PatrikSavolt Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 411 411 402 392 411
13 Komora AndrejKomora Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 355 355 355 336 355
Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 DNS
Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 536 x x x - x - 536
2 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 496 496 x 482 496 x x x
3 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 488 x 474 488 488 x x x
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Forster ViktóriaForster Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 501 479 x 486 486 x 501 480
2 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 489 489 487 469 489 466 472 -
3 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 478 470 478 451 478 466 457 455
4 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 474 438 466 462 466 474 463 x
5 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 432 402 432 400 432 424 x 264
6 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 419 372 x 411 411 419 357 383
7 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 415 415 368 386 415 373 297 358
8 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 406 406 304 403 406 389 391 405
9 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 390 345 390 349 390
Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 522 x x 510 510 500 522 x
2 53 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 503 500 465 486 500 503 479 479
3 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 502 442 x 492 492 461 502 457
4 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 485 x 466 458 466 470 485 472
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 466 447 430 409 447 431 x 466
6 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 449 x 443 446 446 x x 449
7 Beťková JúliaBeťková Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 439 439 439 409 439 427 434 420
8 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 438 x 436 435 436 438 435 x
9 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 435 412 417 435 435
10 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 427 427 400 400 427
11 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 421 x x 421 421
12 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 420 420 400 418 420
13 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 418 412 408 418 418
14 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 418 418 x x 418
15 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 417 x 404 417 417
16 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 411 411 392 382 411
17 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 410 393 385 410 410
18 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 408 391 400 408 408
19 Rohoňová PetraRohoňová Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 403 403 391 388 403
20 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 392 377 x 392 392
21 Vološinová NinaVološinová Nina
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
03 03 387 377 387 366 387
22 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 386 x x 386 386
23 Chynoranská ErikaChynoranská Erika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 381 346 x 381 381
24 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 351 351 347 347 351
25 33 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 345 345 270 297 345
26 58 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 322 x 312 322 322
Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 DNS - - -
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 DNS
Celkom 28 pretekárov