<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 154 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:59.78
2 152 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:00.57
3 153 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:00.85
MS 156 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:03.22
MS 155 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 2:05.15
MS 110 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:07.53
7 158 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:14.26
8 157 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:16.92
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 131 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:06.09
2 132 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:15.48
3 134 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:16.44
4 100 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:16.92
5 133 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:30.86
6 98 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:49.00
Celkom 6 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:21.63
2 141 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:23.91
3 142 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:29.78
4 151 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 2:36.30
5 150 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 2:36.62
6 148 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:36.68
7 147 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 2:42.73
8 146 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 2:43.08
9 144 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:49.77
10 143 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:50.11
11 145 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:01.92
12 149 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 3:11.37
Celkom 12 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 159 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:25.16
MS 108 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:45.42
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:45.80
2 138 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:51.35
3 137 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:00.85
4 136 Valovičová SáraValovičová Sára 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:04.07
Celkom 4 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:34.26
2 115 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:36.48
3 116 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.98
4 114 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:38.96
5 118 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:40.00
6 119 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:41.22
7 37 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:46.95
8 120 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:48.09
9 121 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:13.73
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 124 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:48.44
2 184 Szabo AbigelSzabo Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:55.01
3 123 Porubská LenkaPorubská Lenka 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:02.52
4 122 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:06.72
5 127 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:09.17
6 129 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:32.16
7 130 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 3:41.61
125 Beke EmaBeke Ema 04 04 Prestigio Realiz SportTeamPrestigio Realiz SportTeam 4 DNS
128 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
126 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:34.26
2 115 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:36.48
3 116 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.98
4 114 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:38.96
5 118 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:40.00
6 119 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:41.22
7 37 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:46.95
8 120 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:48.09
9 124 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:48.44
10 184 Szabo AbigelSzabo Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:55.01
11 123 Porubská LenkaPorubská Lenka 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:02.52
12 122 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:06.72
13 127 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:09.17
14 121 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:13.73
15 129 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:32.16
16 130 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 3:41.61
125 Beke EmaBeke Ema 04 04 Prestigio Realiz SportTeamPrestigio Realiz SportTeam 4 DNS
128 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
126 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS

800 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:34.26
2 115 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:36.48
3 116 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:36.98
4 114 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:38.96
5 118 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:40.00
6 119 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:41.22
7 37 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:46.95
8 120 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:48.09
9 124 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:48.44
10 184 Szabo AbigelSzabo Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:55.01
11 123 Porubská LenkaPorubská Lenka 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 3:02.52
12 122 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 3:06.72
13 127 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 3:09.17
14 121 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 3:13.73
15 129 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 3:32.16
16 130 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 3:41.61
125 Beke EmaBeke Ema 04 04 Prestigio Realiz SportTeamPrestigio Realiz SportTeam 17 DNS
128 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 19 DNS
126 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 DNS
Celkom 19 pretekárov