<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 170175180185190193196199202205
1 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 202 - - o - o - xo - xo xxx
2 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 196 - - o xxo o o o - xxx
3 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 196 - - o o xo xo xxo xxx
4 Kondé PeterKondé Peter
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
99 99 185 o o o xo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 150155160165170175178181184187
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 184 - - o o o o o xo o xxx
2 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 170 - - o o o xxx
Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145150155160165165160
1 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 160 o o o o o o o o xxx x o
2 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 160 - - - - o o o o xxx x x
3 151 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 160 o o o o xo o o o xxx
4 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 160 o - o o o o xxo xo xxx
5 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 155 o o o o o xo xo xxx
6 Tóth TomášTóth Tomáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 150 - - o o o xxo xxx
7 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 145 o o o o xo xxx
8= 147 Jobb JakubJobb Jakub
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 145 o o o o xxo xxx
8= Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 145 - o o o xxo xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon -----o-oo-oooxx
1 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 176 - - - - - o - o o - o o o xx
3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 158 - - - o o o xxo xxx
4 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 150 - - - o o xxx
5 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 145 - - - o -
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155158161164167170173176179
2 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 158 - - xo o o xxo xo xxx
6 Bílá SandraBílá Sandra
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 130 xxo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150153156159162165168171
1 28 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 153 - - o o o o o o xxx
2 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 153 - - - - o o o xxo xxx
3 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 145 - - - o o o xxx
4 44 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 145 o o o xo xo xo xxx
5= Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 140 o o o o o xxx
5= Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 140 - - o o o xxx
7 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 140 - o o o xo xxx
8 Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 140 o xo o o xo xxx
9 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 135 - o xo o xxx
10 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 135 - o o xo xxx
11 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 130 o o xo xxx
12 42 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 130 o o xxo xxx
13 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 125 o o xxx
14 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 125 xo o xxx
15 43 Bartošíková EllaBartošíková Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 125 o xo xxx
16 Betková BibianaBetková Bibiana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 120 xo xxx
Celkom 16 pretekárov