<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.13 0.189
2 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.14 0.201
3 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.25 0.198
4 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.56 0.189
MS Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.64 0.192
MS Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.70 0.201
7 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.73 0.223
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.38 0.190
2 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.41 0.187
3 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 07.52 0.167
4 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.63 0.198
5 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.66 0.192
MS Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.83 0.201
7 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.92 0.222
8 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.45 0.287
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.39 0.201
MS Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.43 0.196
MS Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.77 0.187
MS Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.85 0.175
5 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.90 0.183
6 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.98 0.202
7 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.23 0.261
MS Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.68 0.193
Celkom 8 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.14 0.175
2 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.14 0.189
3 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.27 0.208
4 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.38 0.196
5 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.39 0.159
6 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.50 0.180
Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.13
2 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.14
3 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.25
4 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.38
5 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.39
6 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.41
7 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.43
8 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 07.52
9 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 07.56
10 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 07.63
11 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 07.64
12 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 07.66
13 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 13 07.70
14 Košík MatúšKošík Matúš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 07.73
15 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15 07.77
16 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 07.83
17 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 07.85
18 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 07.90
19 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 07.92
20 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20 07.98
21 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 08.23
22 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22 08.68
23 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 09.45
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24 00.0
Celkom 24 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.27 0.174
MS Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.32 0.183
MS Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.75 0.202
MS Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 07.82 0.363
5 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.82 0.199
MS Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.88 0.331
MS Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.21 0.211
8 Pavuk TimoPavuk Timo 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.75 0.194
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MatúšRepa Matúš 02 02 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.35 0.173
MS Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 07.39 0.156
3 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.63 0.214
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.69 0.237
5 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.73 0.219
6 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.78 0.154
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.84 0.280
MS Vrábel MárioVrábel Mário 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 8 08.28 0.224
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.49 0.217
MS Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.54 0.177
3 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.71 0.213
MS Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.72 0.165
5 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.33 0.219
MS Škandera Tomᚊkandera Tomáš 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.43 0.444
7 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.57 0.152
Proksa IvanProksa Ivan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DQ -0.091
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.43 0.389
MS Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.60 0.403
MS Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.81 0.176
4 Repa RobertRepa Robert 01 01 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 07.85 0.211
MS Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.00 0.336
6 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.34 0.194
7 Mihálik JakubMihálik Jakub 02 02 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.52 0.244
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MatúšRepa Matúš 02 02 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 07.32 0.152
2 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.49 0.216
3 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.53 0.172
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.66 0.189
5 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.71 0.219
6 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.75 0.193
7 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.80 0.184
Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 DQ -0.045
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.27
2 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.32
3 Repa MatúšRepa Matúš 02 02 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.35
4 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 07.39
5 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.43
6 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.49
7 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.54
8 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.60
9 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 07.63
10 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 07.69
11 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 07.71
12 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 07.72
13 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 07.73
14 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 07.75
15 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 15 07.78
16 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 16 07.81
Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 17 07.82
17 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 07.82
18 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 07.84
19 Repa RobertRepa Robert 01 01 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 07.85
20 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21 07.88
21 Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22 08.00
22 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 23 08.21
23 Vrábel MárioVrábel Mário 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 24 08.28
24 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 08.33
25 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 26 08.34
26 Škandera Tomᚊkandera Tomáš 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 27 08.43
27 Mihálik JakubMihálik Jakub 02 02 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 28 08.52
28 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29 08.57
29 Pavuk TimoPavuk Timo 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30 15.75
Proksa IvanProksa Ivan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31 00.0
Celkom 31 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.94 0.362
2 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.12 0.351
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 08.21 0.199
4 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 08.64 0.181
5 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.68 0.190
MS Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.86 0.326
MS Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.11 0.397
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.62 0.291
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.84 0.168
MS Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.26 0.220
4 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.28 0.255
5 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.31 0.390
6 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.44 0.169
7 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 09.66 0.589
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.53 0.207
2 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 07.87 0.181
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.16 0.196
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.28 0.173
5 Njambi SamuelNjambi Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.63 0.407
6 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 08.70 0.188
7 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.08 0.205
Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.65 0.197
2 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 08.42 0.348
MS Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 08.58 0.295
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.34 0.182
5 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.57 0.301
Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Kováč JakubKováč Jakub 99 99 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.94 0.345
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.28 0.225
MS Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 08.33 0.254
MS Aidi Godfred MatthewAidi Godfred Matthew 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.62 0.165
MS Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.63 0.333
6 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.23 0.176
MS Baránek KarolBaránek Karol 03 03 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 09.71 0.307
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.72 0.195
2 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.14 0.312
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.21 0.217
4 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.29 0.419
MS Šintal MariánŠintal Marián 03 03 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 08.61 0.388
MS Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.65 0.211
7 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.84 0.173
Meško MichalMeško Michal 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.85 0.193
MS Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.27 0.188
3 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.82 0.381
4 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.88 0.595
5 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.99 0.412
MS Dolný MarekDolný Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.02 0.246
MS Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.04 0.421
8 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.07 0.373
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.52 0.198
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.64 0.189
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.65 0.287
4 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.79 0.186
5 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.89 0.409
6 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.90 0.199
7 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.91 0.287
8 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.17 0.179
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 07.53
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.62
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.65
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.72
5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.84
6 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 07.85
7 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.87
Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.94
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 07.94
9 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 08.12
10 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.14
11 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 08.16
Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 08.21
12 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 14 08.21
13 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 15 08.26
14 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 16 08.27
Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 08.28
Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 08.28
15 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 08.28
16 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 08.29
17 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 21 08.31
18 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 22 08.33
19 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 23 08.42
20 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 08.44
21 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 25 08.58
22 Šintal MariánŠintal Marián 03 03 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 26 08.61
23 Aidi Godfred MatthewAidi Godfred Matthew 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 27 08.62
Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 29 08.63
24 Njambi SamuelNjambi Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 28 08.63
25 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 30 08.64
26 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 31 08.65
27 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 32 08.68
28 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 33 08.70
29 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 34 08.82
30 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35 08.84
31 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 36 08.86
32 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37 08.88
33 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38 08.99
34 Dolný MarekDolný Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 39 09.02
35 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 40 09.04
36 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 41 09.07
37 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42 09.08
38 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 43 09.11
39 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 44 09.23
40 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 45 09.34
41 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46 09.57
42 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 47 09.66
43 Baránek KarolBaránek Karol 03 03 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 48 09.71
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 54 DNS
Meško MichalMeško Michal 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 56 DNS
Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 53 DNS
Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50 DNS
Kováč JakubKováč Jakub 99 99 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 55 DNS
Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 49 DNS
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 51 DNS
Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 52 DNS
Celkom 56 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.28 0.188
2 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.48 0.357
MS Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.52 0.343
MS Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.62 0.251
5 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.84 0.154
6 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.94 0.173
Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.80 0.211
MS Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.11 0.347
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.51 0.185
MS Záhradníková SáraZáhradníková Sára 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.55 0.242
MS Bartošová NikolaBartošová Nikola 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.61 0.165
MS Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.65 0.349
MS Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.41 0.353
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.03 0.175
MS Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 93 93 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.25 0.197
MS Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.27 0.214
MS Šajbenová KláraŠajbenová Klára 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.37 0.184
5 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.59 0.190
MS Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.67 0.223
7 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.09 0.194
Celkom 7 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.79 0.215
2 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.03 0.368
3 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.23 0.163
4 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.42 0.225
5 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.62 0.226
Šajbenová KláraŠajbenová Klára 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 93 93 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.80
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.03
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.11
4 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 93 93 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.25
5 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.27
6 Čelková GabrielaČelková Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.28
7 Šajbenová KláraŠajbenová Klára 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.37
8 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.48
9 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 08.51
10 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 08.52
11 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 08.55
12 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 08.59
13 Bartošová NikolaBartošová Nikola 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13 08.61
14 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 08.62
15 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 08.65
16 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 08.67
17 Merčáková NatáliaMerčáková Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 08.84
18 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 18 08.94
19 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 09.09
20 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20 09.41
Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21 00.0
Celkom 21 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.09 0.221
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.22 0.180
MS Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.69 0.152
MS Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.90 0.185
MS Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.95 0.368
6 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 0.191
7 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.53 0.437
Štefková ValériaŠtefková Valéria 01 01 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.03 0.193
2 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.63 0.145
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.65 0.219
4 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.66 0.371
MS Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.77 0.355
6 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44 0.158
7 Valovičová SáraValovičová Sára 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.79 0.289
Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.22 0.317
2 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.29 0.181
3 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.38 0.222
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.49 0.182
MS Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.89 0.339
MS Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.95 0.345
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.04 0.163
8 Bílá SandraBílá Sandra 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.91 0.229
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.07 0.257
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.40 0.175
3 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.61 0.386
MS Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.17 0.265
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.22 0.159
6 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.66 0.429
Ácsová PaulaÁcsová Paula 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.99 0.152
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.03 0.230
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.11 0.180
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.31 0.189
5 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.33 0.201
6 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.39 0.183
7 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.49 0.364
8 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.54 0.285
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.07
3 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.09
Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.22
4 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.22
5 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.29
6 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.38
7 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.40
8 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 08.49
9 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 08.61
10 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 08.63
11 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 08.65
12 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 08.66
13 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 08.69
14 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 08.77
15 Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 08.89
16 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 17 08.90
Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 18 08.95
17 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 19 08.95
18 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 08.97
19 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21 09.04
20 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 22 09.17
21 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23 09.22
22 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 09.44
23 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 09.53
24 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26 09.66
25 Valovičová SáraValovičová Sára 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27 09.79
26 Bílá SandraBílá Sandra 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 28 09.91
Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 29 00.0
Ácsová PaulaÁcsová Paula 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30 00.0
Štefková ValériaŠtefková Valéria 01 01 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 31 00.0
Celkom 31 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.64 0.254
MS Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.84 0.167
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.00 0.207
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.25 0.262
MS Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.46 0.221
6 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.54 0.437
Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 DNS
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.46 0.197
MS Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.65 0.187
3 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.01 0.153
4 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.36 0.211
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.58 0.199
6 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.60 0.159
7 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65 0.426
8 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.80 0.154
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.44 0.244
2 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.54 0.133
3 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.97 0.362
MS Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.22 0.468
MS Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 09.24 0.174
6 Némethová ViktóriaNémethová Viktória 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.51 0.269
MS Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.54 0.318
8 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.72 0.249
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.72 0.186
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86 0.332
3 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.12 0.425
4 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.20 0.414
5 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.52 0.178
6 Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.68 0.453
7 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.85 0.465
MS Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.47 0.182
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.55 0.167
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.85 0.271
MS Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.07 0.164
MS Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.23 0.303
5 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.32 0.264
6 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.04 0.157
MS Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.20 0.375
Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.97 0.206
MS Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.35 0.350
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.96 0.176
MS Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 08.97 0.180
MS Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.26 0.399
MS Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.27 0.391
7 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.79 0.322
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.37 0.337
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.49 0.175
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.63 0.368
MS Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.73 0.363
MS Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.96 0.423
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.99 0.220
Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.30 0.155
2 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.59 0.256
MS Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.61 0.173
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.64 0.332
5 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.95 0.181
6 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.03 0.204
7 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.68 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.49 0.169
2 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.81 0.356
3 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.87 0.321
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.96 0.399
5 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.02 0.247
6 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.07 0.162
7 Lacinová LuciaLacinová Lucia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.38 0.201
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.53 0.204
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.71 0.150
3 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.81 0.176
MS Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.00 0.194
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.02 0.164
6 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.12 0.260
7 Koričárová AnnaKoričárová Anna 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.77 0.236
8 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.95 0.180
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.40 0.161
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.71 0.506
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.73 0.559
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20 0.237
5 Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.28 0.181
6 Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.52 0.186
7 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.59 0.169
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.99 0.193
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37 0.146
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.37 0.161
4 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.38 0.192
5 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.47 0.162
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.49 0.241
7 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 08.52 0.193
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.62 0.179
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 20.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.97
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.30
3 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.35
4 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.37
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.40
6 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.44
7 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.46
Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.49
8 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 08.49
9 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 08.53
10 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 08.55
11 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 08.59
12 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13 08.61
13 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 08.63
Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 16 08.64
14 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 08.64
15 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17 08.65
Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 19 08.71
16 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 08.71
17 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20 08.72
Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22 08.73
18 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21 08.73
Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 08.81
19 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 08.81
20 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25 08.84
21 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26 08.85
22 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27 08.86
23 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 28 08.87
24 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 29 08.95
Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 32 08.96
Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 30 08.96
25 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 31 08.96
Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 33 08.97
26 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 34 08.97
27 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 35 08.99
Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 37 09.00
28 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 36 09.00
29 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 38 09.01
Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39 09.02
30 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 40 09.02
31 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 41 09.03
Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 42 09.07
32 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 43 09.07
Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44 09.12
33 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 45 09.12
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 47 09.20
34 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46 09.20
35 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 48 09.22
36 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 49 09.23
37 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 50 09.24
38 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 51 09.25
39 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 52 09.26
40 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 53 09.27
41 Jenčová EmaJenčová Ema 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 54 09.28
42 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 55 09.32
43 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 56 09.36
44 Lacinová LuciaLacinová Lucia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 57 09.38
45 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 58 09.46
46 Némethová ViktóriaNémethová Viktória 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 59 09.51
Šurnovská SofiaŠurnovská Sofia 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 61 09.52
47 Smereková MichaelaSmereková Michaela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 60 09.52
Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 63 09.54
48 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 62 09.54
49 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 64 09.58
50 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 65 09.59
51 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 66 09.60
52 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 67 09.65
Hudáková MarusiaHudáková Marusia 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 69 09.68
53 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 68 09.68
54 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 70 09.72
55 Koričárová AnnaKoričárová Anna 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 71 09.77
56 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 72 09.79
57 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 73 09.80
58 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 74 09.85
59 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 75 09.95
60 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 76 10.04
61 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 77 10.20
62 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 78 10.47
Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 81 DNS
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 83 DNS
Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 79 DNS
Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 82 DNS
Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 80 DNS
Celkom 83 pretekárov