<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých

Bratislava (20. 1. 2018)

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 17:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 168 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08:50.00
MS 167 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09:11.79
MS 169 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09:21.63
MS 173 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09:26.42
5 170 Ambrož AdriánAmbrož Adrián 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10:09.75
6 172 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:11.66
171 Čurilla JakubČurilla Jakub 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
152 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 17:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 180 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09:52.24
2 177 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10:40.66
3 101 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:55.19
4 174 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10:56.03
5 178 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11:08.27
6 179 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11:09.05
7 176 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11:52.25
175 Holzhei DávidHolzhei Dávid 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 09:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10:54.58
MS 5 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11:00.32
MS 13 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 15 11:04.16
4 8 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 11:05.67
5 1 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11:11.03
6 16 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11:19.49
7 7 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 20 11:25.93
8 9 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 11:26.08
9 6 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11:34.51
MS 12 Mikloš AndrejMikloš Andrej 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 14 11:51.44
MS 11 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 11:55.02
12 14 Poracký LiborPoracký Libor 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 11:55.03
13 2 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 11:59.46
14 3 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 12:00.31
10 Kuruc MárioKuruc Mário 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 DNS
15 Srnec DamiánSrnec Damián 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 16 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 17:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 164 Guttmanová KristínaGuttmanová Kristína 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 11:40.73
2 163 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12:13.42
3 162 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13:55.66
161 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Celkom 4 pretekári

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 20.1.2018 - 17:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11:28.62
2 166 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13:14.40
Celkom 2 pretekári