<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:55) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.40 11.00
2 5 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 20.95 9.00
3 13 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.58 8.00
4 40 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.03 7.00
5 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.44 5.00
6 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.61 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.33 6.00
2 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.40 3.00
3 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 23.50 2.00
4 33 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.13 1.00
5 2 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 25.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.02
2 1 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 26.69
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.40 11.00
2 5 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 20.95 9.00
3 13 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.58 8.00
4 40 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.03 7.00
5 14 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.33 6.00
6 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.44 5.00
7 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.61 4.00
8 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.40 3.00
9 Hrdlička AdamHrdlička Adam 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 23.50 2.00
10 33 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.13 1.00
11 2 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 25.37
12 3 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.02
13 1 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 26.69

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.50 11.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.01 9.00
3 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.55 6.00
4 5 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 23.15 4.00
5 Odlerová MáriaOdlerová Mária 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.20 3.00
6 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.58 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.53 7.00
2 22 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.58 5.00
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.03
4 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.30
5 37 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.39
6 7 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 22.20 8.00
2 Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.87
3 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 24.26
4 Rosinská SimonaRosinská Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.29
5 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.16
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.34 2.00
2 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.02
3 12 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.46
4 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.56
5 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.07
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.50 11.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.01 9.00
3 32 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 22.20 8.00
4 23 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.53 7.00
5 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.55 6.00
6 22 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.58 5.00
7 5 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 23.15 4.00
8 Odlerová MáriaOdlerová Mária 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.20 3.00
9 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.34 2.00
10 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.58 1.00
11 Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.87
12 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.02
13 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.03
14 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 24.26
15 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.30
16 37 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.39
17 Rosinská SimonaRosinská Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.29
18 12 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.46
19 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.56
20 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.07
21 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.16
22 7 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.54
23 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.55