<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 27 52.72 0.0 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 26 47.38 0.0 9.00
3 22 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 16 43.22 0.0 8.00
4 34 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 24 42.88 0.0 7.00
5 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 20 42.21 0.0 6.00
6 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 41.08 0.0 5.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 25 40.56 0.0 4.00
8 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 21 38.85 0.0 3.00
9 17 Čík TristanČík Tristan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 22 37.21 0.0 2.00
10 46 Kordoš MatúšKordoš Matúš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 1 36.12 0.0 1.00
11 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 23 34.23 0.0
12 Hurta SamuelHurta Samuel
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 19 33.72 0.0
13 Gaj BrunoGaj Bruno
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 17 33.63 0.0
14 43 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18 32.32 0.0
15 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 32.09 0.0
16 Šándor RastislavŠándor Rastislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 31.61 0.0
17 Požgaj JergušPožgaj Jerguš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 30.95 0.0
MS Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 15 30.72 0.0
19 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 12 26.87 0.0
20 38 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 26.82 0.0
21 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 11 26.14 0.0
22 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 8 25.97 0.0
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 6 25.19 0.0
24 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 24.44 0.0
25 50 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 22.61 0.0
26 Závodný LeoZávodný Leo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
11 11 7 20.73 0.0
Celkom 26 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 34 45.73 0.0 11.00
2 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 32 42.24 0.0 9.00
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 33 41.40 0.0 8.00
4 9 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 31 40.06 0.0 7.00
5 47 Luptáková LianaLuptáková Liana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 2 33.58 0.0 6.00
6 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 28 32.56 0.0 5.00
7 44 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 26 32.30 0.0 4.00
8 38 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 21 31.62 0.0 3.00
9 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 4 31.41 0.0 2.00
10 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 29 30.20 0.0 1.00
11 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 24 29.06 0.0
12 Šurinová KristínaŠurinová Kristína
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 27 27.71 0.0
13 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 25 27.64 0.0
14 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 26.92 0.0
15 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 23 26.72 0.0
16 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 20 26.58 0.0
MS 25 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
07 07 22 26.49 0.0
18 14 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 19 24.86 0.0
19 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 18 24.69 0.0
20 Karnošová TamaraKarnošová Tamara
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 16 23.76 0.0
21 32 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 10 23.73 0.0
22 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 30 23.11 0.0
23 Indrišková TamaraIndrišková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 21.43 0.0
24 30 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 14 21.05 0.0
25= Michálková NatáliaMichálková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 3 20.07 0.0
25= Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 17 20.07 0.0
27 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 1 20.06 0.0
28 Strapeková JohannaStrapeková Johanna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 9 19.79 0.0
29 Rosinská SimonaRosinská Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 8 19.12 0.0
30 Rezničeková SimonaRezničeková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 15 18.14 0.0
31 Pavelková DominikaPavelková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 17.15 0.0
32 41 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 13 16.35 0.0
33 Reptová KatarínaReptová Katarína
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 12 16.13 0.0
34 Reháková KarolínaReháková Karolína
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 7 15.93 0.0
Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 515 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 6 34.40 0.0
2 424 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 67 31.10 0.0
3 313 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 64 30.10 0.0
4 507 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 62 27.70 0.0
5 199 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 66 27.10 0.0
6 504 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 22 27.00 0.0
7 513 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 65 26.20 0.0
8 502 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 13 25.70 0.0
9 318 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 55 24.80 0.0
10 510 Titková NatáliaTitková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 58 24.50 0.0
11 498 Martišová DianaMartišová Diana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 60 23.30 0.0
12= 352 Hríbiková NinaHríbiková Nina
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
08 08 61 23.10 0.0
12= 191 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 63 23.10 0.0
14 508 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 41 22.50 0.0
15 190 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 59 22.00 0.0
16 181 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 56 21.60 0.0
17 195 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 15 21.00 0.0
18 533 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 38 20.30 0.0
19 184 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 9 20.10 0.0
20 512 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 32 19.10 0.0
21 520 Krásna AlexandraKrásna Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 31 19.00 0.0
22= 511 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 51 18.90 0.0
22= 188 Pastierová AdelaPastierová Adela
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 40 18.90 0.0
24 314 Burešová KarolínaBurešová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 7 18.80 0.0
25 516 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 8 18.70 0.0
26 501 Gajová EllaGajová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 11 18.50 0.0
27 198 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 20 18.00 0.0
28 196 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 17 17.60 0.0
29 187 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 57 17.30 0.0
30 532 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 37 17.20 0.0
31 180 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 19 17.10 0.0
32 531 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 35 17.00 0.0
33 192 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 23 16.60 0.0
34 503 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 21 16.50 0.0
35= 506 Kuráková KarolínaKuráková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 33 15.70 0.0
35= 200 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 28 15.70 0.0
37 194 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 15.60 0.0
38 197 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 18 15.50 0.0
39 497 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 12 15.30 0.0
40 316 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 49 15.20 0.0
41 423 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 54 15.10 0.0
42= 500 Sláviková PaulínaSláviková Paulína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 47 14.90 0.0
42= 358 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 25 14.90 0.0
44= 189 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 50 14.60 0.0
44= 519 Kászová KarolínaKászová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 24 14.60 0.0
46= 505 Kňašková EmaKňašková Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 27 14.50 0.0
46= 517 Hartlova DanielaHartlova Daniela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 14 14.50 0.0
48 509 Pavelková MiriamPavelková Miriam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 42 14.30 0.0
49 359 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 29 13.90 0.0
50= 422 Úradníková NatáliaÚradníková Natália
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 53 13.80 0.0
50= 193 Sasková LauraSasková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 46 13.80 0.0
52 514 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 13.50 0.0
53 312 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 44 13.20 0.0
54 311 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 39 13.00 0.0
55= 353 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
09 09 26 12.70 0.0
55= 183 Smatanová EmaSmatanová Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 48 12.70 0.0
57 356 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 1 12.40 0.0
58 499 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 45 11.80 0.0
59 319 Belková AlžbetaBelková Alžbeta
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
09 09 2 11.70 0.0
60 360 Pelclová SáraPelclová Sára
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 43 10.80 0.0
61 317 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 52 10.60 0.0
62= 351 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
11 11 16 10.10 0.0
62= 186 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 36 10.10 0.0
64 354 Lehocká HanaLehocká Hana
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
09 09 34 09.80 0.0
65 182 Dinková NatašaDinková Nataša
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 10 09.50 0.0
66 357 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 3 07.90 0.0
67 185 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 30 06.40 0.0
Celkom 67 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 128 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 60 29.50 0.0
2 174 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 58 24.60 0.0
3 121 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 24.20 0.0
4 151 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 53 23.20 0.0
5 163 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 12 23.00 0.0
6 123 Čerenková NellaČerenková Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 6 22.70 0.0
7 146 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 22 22.20 0.0
8 127 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 61 21.80 0.0
9 491 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 56 21.60 0.0
10 492 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 31 21.00 0.0
11 143 Huttová NatáliaHuttová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 57 20.90 0.0
12 156 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 39 20.60 0.0
13 129 Seková BarboraSeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 35 20.40 0.0
14 162 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 11 19.30 0.0
15 494 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 59 18.90 0.0
16 145 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 20 18.00 0.0
17 130 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 36 17.80 0.0
18 177 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 40 17.60 0.0
19 126 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 21 17.30 0.0
20= 430 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 27 16.50 0.0
20= 425 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 52 16.50 0.0
20= 136 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 5 16.50 0.0
23= 429 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 50 15.80 0.0
23= 158 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 45 15.80 0.0
25 132 Veľká KarlaVeľká Karla
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 44 15.20 0.0
26= 142 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 48 15.10 0.0
26= 155 Smolková IsabellaSmolková Isabella
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 37 15.10 0.0
28= 170 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 29 15.00 0.0
28= 122 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 4 15.00 0.0
30 106 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 55 14.70 0.0
31= 153 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 47 14.60 0.0
31= 141 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 16 14.60 0.0
33 152 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 54 14.30 0.0
34 147 Libich RomanaLibich Romana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 26 14.20 0.0
35 167 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 23 13.90 0.0
36 428 Chudá EmaChudá Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 19 13.20 0.0
37 160 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 8 13.00 0.0
38 173 Pečimútová NelaPečimútová Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 33 12.80 0.0
39= 148 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 28 12.70 0.0
39= 144 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 51 12.70 0.0
41 133 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 12.20 0.0
42= 176 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 38 12.10 0.0
42= 427 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 15 12.10 0.0
44= 161 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 10 12.00 0.0
44= 157 Tesárova SabínaTesárova Sabína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 42 12.00 0.0
46 495 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 41 11.90 0.0
47= 159 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 49 11.60 0.0
47= 124 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 18 11.60 0.0
49 426 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 14 11.30 0.0
50 169 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 25 10.80 0.0
51 150 Mičková DianaMičková Diana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 46 10.60 0.0
52 171 Némethová LuciaNémethová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 32 10.50 0.0
53 125 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 17 09.90 0.0
MS 154 Mičková ViktóriaMičková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 30 09.80 0.0
MS 140 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 13 09.60 0.0
56 137 Doffek PetraDoffek Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 09.50 0.0
57 138 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 9 09.20 0.0
58 178 Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 43 08.50 0.0
MS 134 Bejdáková KarlaBejdáková Karla
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 1 07.70 0.0
60 493 Sedláčková AdelaSedláčková Adela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 34 07.50 0.0
168 Kubičková AlexandraKubičková Alexandra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 24 DNS 0.0
166 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 62 DNS 0.0
Celkom 62 pretekárov