<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 15 10.41 08.7810.1810.4110.4110.1710.0110.18 11.00
2 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 14 09.28 08.7109.2808.7809.2808.7408.8508.46 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 9 08.22 07.7308.2207.4408.2208.0807.4608.06 8.00
4 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 13 08.01 07.7607.5207.6007.7608.0106.1406.87 7.00
5 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 2 07.89 07.7807.75x07.7807.7507.4707.89 6.00
6 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 11 07.84 06.7107.7107.1607.7106.9007.8407.79 5.00
7 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 12 07.79 06.9906.8507.5407.5407.1707.1307.79 4.00
8 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 8 07.50 07.5007.4707.1507.5006.2907.0406.86 3.00
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 05.87 05.4705.8705.1805.87
10 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 05.83 05.8305.5005.5305.83 2.00
11 Bednár MartinBednár Martin
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 1 05.39 05.39x05.3705.39 1.00
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 17 08.59 08.2708.5908.3408.5907.8107.4407.01 11.00
2 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 16 08.46 08.0507.1808.4608.4608.4208.2308.44 9.00
3 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 14 08.05 07.9507.6807.5407.9507.3608.0507.94 8.00
4 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 13 07.60 07.3207.6007.1407.6006.4507.4107.25 7.00
5 28 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 15 07.51 06.7706.8207.4007.4007.0207.2607.51 6.00
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 12 07.18 07.1806.5606.0907.1806.9006.5805.30 5.00
7 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 07.05 06.1206.1307.0507.0505.8506.1106.73 4.00
8 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 10 06.97 05.5306.4106.9706.9706.5106.5106.62 3.00
9 9 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 7 06.68 05.7905.3306.6806.68 2.00
10 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 1 06.55 x05.5806.5506.55 1.00
11 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 06.45 05.7705.8706.4506.45
12 5 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 11 06.42 05.70x06.4206.42
13 28 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 06.02 05.5206.0205.2806.02
14 Raymonds EllaRaymonds Ella
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 4 05.85 05.8505.3804.5105.85
15 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 9 05.75 xx05.7505.75
16 16 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 2 05.26 04.8105.2605.0005.26
17 11 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 04.70 04.7004.6104.2304.70
Celkom 17 pretekárov