<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 153 156 160 163 Body
1 7 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 6 160 o o o o o o o xxo o xo o xx 11.00
2 47 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 145 o o o o o o xo xxx 9.00
MS Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 130 o o o o xxx
4 15 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 125 o o xxo xxx 8.00
5 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 4 115 xxo xx 7.00
Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 145 148 151 Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 15 145 - - - o o o xo xo xo xxx 11.00
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 17 140 - o o o o o xo o xxx 9.00
3 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 13 135 o o o o o xxo xo xxx 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 4 135 o o o o o o xxo xxx 7.00
5= Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 130 o o o xo xo xxo xxx 5.00
5= 19 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 11 130 o o o xo xo xxo xxx 5.00
5= Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 130 o o o o xxo xxo xx- 5.00
8= Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 125 - o o o o xxx 2.50
8= Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 125 o o o o o xxx 2.50
10 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 14 125 o o xxo o o xx 1.00
11 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 125 o o o o xo xxx
12 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 12 125 o o o o xxo x
13 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 10 120 o o o o xxx
14 15 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 6 120 o xo o o xxx
15 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 120 o o o xo xxx
16= 36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 9 115 o o o xxx
16= Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 8 115 o o o xxx
Celkom 17 pretekárov