<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 26.5.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:19.02 11.00
2 13 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 5:21.00 9.00
3 16 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 5:32.69 8.00
4 22 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:40.05 7.00
5 17 Čík TristanČík Tristan 081006 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 5:42.07 6.00
6 15 Buday PeterBuday Peter 070905 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:42.13 5.00
7 18 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 5:50.33 4.00
8 19 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:54.96 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 26.5.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:32.55 11.00
2 26 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 5:53.44 9.00
3 24 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 6:06.30 8.00
4 32 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 6:20.11 7.00
5 31 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 061030 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 6:26.86 6.00
6 27 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 6:28.87 5.00
7 28 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 6:31.88 4.00
8 29 Tormová LenkaTormová Lenka 070420 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 7:32.29 3.00
9 30 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 7:44.25 2.00
Celkom 9 pretekárov