<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 26.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 17 460 +1.7 m/s 460  1,70 448  0,60 433  1,00 460 x x x 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 21 460 +0.8 m/s 460  0,80 x  0,00 444  1,20 460 424  1,00 x - 9.00
3 47 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 20 448 +0.0 m/s 408  0,00 419  0,30 414  0,40 419 433  0,40 448  0,00 x 8.00
4 37 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 19 444 +0.0 m/s 427  0,40 x 393  1,60 427 431  1,20 444  0,00 320  2,50 7.00
5 35 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 18 441 +0.7 m/s 417  1,00 429  0,00 422  2,10 429 422  2,00 436  0,10 441  0,70 6.00
6 7 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 12 428 +0.0 m/s x 428  0,00 407  0,00 428 406  1,60 x 392  2,00 5.00
7 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 4 409 +0.0 m/s 403  1,40 409  0,00 394  2,10 409 396  1,70 395  0,80 396  1,70 4.00
8 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 15 405 +0.0 m/s 394  2,30 405  0,00 x 405 3.00
9 44 Hindák MiroslavHindák Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 9 403 +1.6 m/s 403  1,60 393  0,00 369  0,00 403 2.00
10 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 10 390 +0.0 m/s 382  2,70 390  0,00 383  1,00 390 1.00
11 45 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 8 386 +1.9 m/s 386  1,90 380  0,00 370  0,70 386
12 38 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 11 378 +1.5 m/s 378  1,50 355  0,00 370  1,10 378
13 39 Grujbár DušanGrujbár Dušan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 13 378 +2.2 m/s 345 +0.0 m/s 378  2,20 324  0,10 345  0,00 378
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 351 +1.1 m/s 351  1,10 336  0,00 320  0,10 351
15 48 Lencsés SamuelLencsés Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 349 +2.6 m/s 339 +0.1 m/s 349  2,60 x 339  0,10 349
16 Bednár MartinBednár Martin
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 1 348 +1.8 m/s 348  1,80 310  0,00 x 348
17 41 Pribula JurajPribula Juraj
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 344 +0.1 m/s 342  2,40 344  0,10 x 344
18 43 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 341 +0.0 m/s 306  1,70 341  0,00 326  0,00 341
19 50 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 262 +1.5 m/s 262  1,50 256  0,00  0,90 262
18 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 16 NM x x x -
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 26.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 36 451 +0.0 m/s 446  0,20 x 444  0,80 446 451  0,00 441  0,00 x 11.00
2 12 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 34 445 +0.1 m/s x 401  1,00 412  1,20 412 445  0,10 413  1,30 422  0,00 9.00
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 35 431 +1.7 m/s 410  0,80 396  0,20 396  0,90 410 379  1,20 431  1,70 x 8.00
4 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 37 422 +2.1 m/s 404 +0.0 m/s 422  2,10 x x 422 398  0,00 404  0,00 401  0,00 7.00
5 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 33 418 +1.4 m/s 409  1,60 392  1,80 x 409 418  1,40 412  0,30 415  0,80 6.00
6 31 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 31 414 +1.3 m/s 402  0,70 403  0,00 414  1,30 414 403  0,10 x 395  0,00 5.00
7 32 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 30 407 +0.6 m/s 407  0,60 400  0,10 x 407 359  0,00 - - 4.00
8 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 28 395 +2.0 m/s 380  1,00 395  2,00 389  2,60 395 384  1,10 381  0,30 370  1,30 3.00
9 14 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 29 395 +0.2 m/s 395  0,20 386  0,90 345  2,40 395 2.00
10 202 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 32 395 +1.6 m/s 395  1,60 381  0,00 x 395 1.00
11 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 27 393 +2.2 m/s 390 +0.0 m/s 390  0,00 393  2,20 x 393
12 24 Hanusová KarolínaHanusová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 1 387 +0.0 m/s 387  0,00 374  0,50 367  0,00 387
13 26 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 21 385 +1.0 m/s 366  0,00 379  1,10 385  1,00 385
14 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 24 381 +0.6 m/s 346  0,00 302  0,00 381  0,60 381
15 18 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 22 380 +1.1 m/s 371  1,00 x 380  1,10 380
16 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 25 380 +2.3 m/s 353 +0.0 m/s 337  0,00 353  0,00 380  2,30 380
17 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 17 378 +0.0 m/s x 377  1,20 378  0,00 378
18 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 6 378 +0.0 m/s 358  0,10 378  0,00 337  0,00 378
19 13 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 23 377 +0.7 m/s 347  1,10 328  0,00 377  0,70 377
20 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 26 375 +0.8 m/s 364  0,00 367  1,50 375  0,80 375
21 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 367 +0.0 m/s 367  0,10 360  1,80 367  0,00 367
22 16 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 20 365 +0.0 m/s 365  0,00 274  1,70 331  0,00 365
23 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 15 363 +0.8 m/s 363  0,80 357  1,50 342  0,00 363
24 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 14 360 +1.0 m/s 357  0,80 360  1,00 x 360
25 34 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 353 +0.2 m/s 353  0,20 334  0,00 x 353
26 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 12 346 +0.1 m/s 346  0,10 345  1,30 343  0,30 346
27 40 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 18 346 +1.0 m/s 333  0,00 346  1,00 335  0,00 346
28 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 343 +0.0 m/s 343  0,00 327  0,00 326  0,00 343
29 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 343 +0.5 m/s 343  0,50 x x 343
30 43 Čemanová LeaČemanová Lea
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 13 337 +0.0 m/s 320  0,00 287  0,40 337  0,00 337
31 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 335 +0.0 m/s 335  0,00 x 281  0,10 335
32 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 2 325 +1.9 m/s x 325  1,90 290  0,00 325
33 Vajdová TamaraVajdová Tamara
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 8 320 +0.0 m/s 320  0,00 306  0,00 294  0,00 320
34 Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 11 319 +0.2 m/s x 311  0,90 319  0,20 319
35 Sárazová EvaSárazová Eva
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 19 311 +0.0 m/s x 282  1,40 311  0,00 311
36 Karnošová TamaraKarnošová Tamara
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 3 270 +1.4 m/s x 270  1,40 x 270
MS 25 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
07 07 4 253 +0.0 m/s 253  0,00 - - 253
Celkom 37 pretekárov