<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:55.57 11.00
2 7 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:56.83 9.00
3 8 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:58.74 8.00
4 35 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 1:59.17 7.00
5 33 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:01.48 6.00
6 6 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:01.79 5.00
7 38 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:02.04 4.00
8 34 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:02.58 3.00
9 32 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:05.51 2.00
10 37 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:08.43 1.00
11 36 Janota EduardJanota Eduard 070924 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:13.65
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:08.44
2 46 Kordoš MatúšKordoš Matúš 071218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:16.10
3 39 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:16.88
4 44 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:18.44
5 45 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:19.80
6 41 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:22.85
7 48 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:24.08
8 43 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:26.82
9 50 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:38.64
10 40 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:41.50
11 42 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:00.34
12 49 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 3:01.76
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:55.57 11.00
2 7 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:56.83 9.00
3 8 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:58.74 8.00
4 35 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 1:59.17 7.00
5 33 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:01.48 6.00
6 6 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:01.79 5.00
7 38 Sedlák PeterSedlák Peter 070702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:02.04 4.00
8 34 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:02.58 3.00
9 32 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:05.51 2.00
10 37 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:08.43 1.00
11 47 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:08.44
12 36 Janota EduardJanota Eduard 070924 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:13.65
13 46 Kordoš MatúšKordoš Matúš 071218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:16.10
14 39 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:16.88
15 44 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:18.44
16 45 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:19.80
17 41 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:22.85
18 48 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:24.08
19 43 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:26.82
20 50 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:38.64
21 40 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:41.50
22 42 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:00.34
23 49 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 3:01.76

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:49.47 11.00
2 9 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:50.38 9.00
3 10 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:51.39 8.00
4 12 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:52.97 7.00
5 11 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:53.89 6.00
6 23 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 1:58.74 5.00
7 20 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 1:59.24 4.00
8 18 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:00.15 2.00
9 14 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:02.67
10 19 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:03.76
11 15 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:05.82
16 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 16:05) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:59.47 3.00
MS 25 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 2 2:01.21
3 30 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:02.09 1.00
4 27 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:04.95
5 31 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:06.40
6 32 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 9 2:08.26
7 28 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:08.50
8 29 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:08.56
9 33 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:12.57
10 35 Kiesel StelaKiesel Stela 071022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:12.73
11 36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 2:14.68
12 26 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:14.99
13 34 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:15.98
Celkom 13 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 2:10.82
2 48 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:12.45
3 42 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.16
4 37 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 070822 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:13.85
5 49 Seidelová LeaSeidelová Lea 070119 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 2:15.56
6 39 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:19.05
7 38 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:19.71
8 46 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:26.89
9 45 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:28.14
10 41 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 061127 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:28.64
11 40 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:37.06
12 43 Čemanová LeaČemanová Lea 060906 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:39.74
13 47 Luptáková LianaLuptáková Liana 071022 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:40.82
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:49.47 11.00
2 9 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:50.38 9.00
3 10 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:51.39 8.00
4 12 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:52.97 7.00
5 11 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:53.89 6.00
6 23 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 1:58.74 5.00
7 20 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 1:59.24 4.00
9 18 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:00.15 2.00
12 14 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:02.67
13 19 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 2:03.76
15 15 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:05.82
20 44 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 2:10.82
21 48 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:12.45
24 42 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.16
25 37 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 070822 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:13.85
28 49 Seidelová LeaSeidelová Lea 070119 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 2:15.56
30 39 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:19.05
31 38 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:19.71
32 46 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:26.89
33 45 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:28.14
34 41 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 061127 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:28.64
35 40 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:37.06
36 43 Čemanová LeaČemanová Lea 060906 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:39.74
37 47 Luptáková LianaLuptáková Liana 071022 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:40.82
16 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 DNF

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 203 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 1:59.19
2 273 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:59.26
3 41 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:01.65
4 540 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:03.62
5 586 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:04.60
6 418 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 2:05.55
7 278 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 16 2:08.12
8 534 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:09.37
9 414 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 2:09.95
10 538 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:10.53
11 530 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 14 2:11.03
12 270 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 7 2:11.10
13 120 Jančo RomanoJančo Romano 081017 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 8 2:11.80
14 537 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:11.91
15 420 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 2:15.07
16 548 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 2:15.82
17 577 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 2:17.26
18 555 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:18.09
19 521 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 2:19.20
20 269 Ševc AdriánŠevc Adrián 091126 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 13 2:19.68
21 539 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 2:19.77
22 547 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 2:19.86
23 33 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 2:20.18
24 487 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 23 2:20.25
Celkom 24 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 587 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:06.66
2 554 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:14.29
3 32 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:17.44
4 275 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 16 2:18.16
5 489 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:22.44
6 546 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22 2:23.33
7 585 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21 2:24.43
8 591 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:25.46
9 490 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19 2:26.05
10 543 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:27.02
11 527 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:27.44
12 559 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:28.29
13 486 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 2:28.49
14 552 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:29.70
15 44 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23 2:30.45
16 561 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:32.68
17 556 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:32.83
18 485 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:35.62
19 523 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 2:37.02
20 550 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 2:37.05
21 594 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:38.33
22 528 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 17 2:39.55
23 593 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:51.62
536 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Celkom 24 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 572 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 23 2:05.20
2 573 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 24 2:05.69
3 15 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 19 2:08.59
4 549 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:17.09
5 47 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:18.93
6 598 Buček AlexBuček Alex 090815 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20 2:19.97
7 34 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:20.52
8 522 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 21 2:20.84
9 276 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 17 2:21.80
10 488 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:27.16
11 419 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:27.39
12 529 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:30.41
13 563 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:32.53
14 49 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:37.90
15 415 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 2:39.43
16 551 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:40.15
17 271 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 090308 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 18 2:42.99
18 557 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:48.07
19 569 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:56.91
20 589 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 3:01.09
21 590 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 14 3:04.69
22 277 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 3:07.89
23 584 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 3:14.63
24 416 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 3:24.19
Celkom 24 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 592 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 2:15.68
2 417 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 2:19.07
3 558 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:23.83
4 274 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 20 2:24.94
5 596 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:26.77
6 118 Voleček PatrikVoleček Patrik 100412 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22 2:30.81
7 560 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:32.14
8 575 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:32.16
9 279 Janega LukášJanega Lukáš 080623 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:32.36
10 31 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21 2:32.54
11 600 Halás VladimírHalás Vladimír 091115 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:34.55
12 268 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 23 2:35.80
13 350 Gajda MichalGajda Michal 100127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:36.12
14 545 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 2:37.07
15 111 Malík FilipMalík Filip 100104 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:37.37
MS 562 Matúš JakubMatúš Jakub 100101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:38.60
17 578 Krajčír VincentKrajčír Vincent 080905 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:39.39
18 119 Horňák LukášHorňák Lukáš 080124 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 2:45.04
19 48 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:49.63
20 567 Smolka MilanSmolka Milan 111104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:57.27
21 599 Grúber RichardGrúber Richard 100703 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 3:07.68
22 582 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 3:07.71
541 Jancso ŠtefanJancso Štefan 091121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 23 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 203 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 1:59.19
2 273 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:59.26
3 41 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:01.65
4 540 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:03.62
5 586 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:04.60
6 572 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 23 2:05.20
7 418 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 22 2:05.55
8 573 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 24 2:05.69
9 587 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:06.66
10 278 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 16 2:08.12
11 15 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 19 2:08.59
12 534 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:09.37
13 414 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 2:09.95
14 538 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:10.53
15 530 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 14 2:11.03
16 270 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 7 2:11.10
17 120 Jančo RomanoJančo Romano 081017 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 8 2:11.80
18 537 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:11.91
19 554 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:14.29
20 420 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 2:15.07
21 592 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 2:15.68
22 548 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 2:15.82
23 549 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:17.09
24 577 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 2:17.26
25 32 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:17.44
26 555 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:18.09
27 275 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 16 2:18.16
28 47 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:18.93
29 417 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 2:19.07
30 521 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 2:19.20
31 269 Ševc AdriánŠevc Adrián 091126 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 13 2:19.68
32 539 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 2:19.77
33 547 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19 2:19.86
34 598 Buček AlexBuček Alex 090815 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20 2:19.97
35 33 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 2:20.18
36 487 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 23 2:20.25
37 34 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:20.52
38 522 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 21 2:20.84
39 276 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 17 2:21.80
40 489 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:22.44
41 546 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22 2:23.33
42 558 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:23.83
43 585 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21 2:24.43
44 274 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 20 2:24.94
45 591 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:25.46
46 490 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19 2:26.05
47 596 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:26.77
48 543 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:27.02
49 488 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:27.16
50 419 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:27.39
51 527 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:27.44
52 559 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:28.29
53 486 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 2:28.49
54 552 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:29.70
55 529 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:30.41
56 44 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23 2:30.45
57 118 Voleček PatrikVoleček Patrik 100412 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22 2:30.81
58 560 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:32.14
59 575 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:32.16
60 279 Janega LukášJanega Lukáš 080623 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:32.36
61 563 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:32.53
62 31 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21 2:32.54
63 561 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:32.68
64 556 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:32.83
65 600 Halás VladimírHalás Vladimír 091115 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:34.55
66 485 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:35.62
67 268 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 23 2:35.80
68 350 Gajda MichalGajda Michal 100127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:36.12
69 523 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 2:37.02
70 550 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24 2:37.05
71 545 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 2:37.07
72 111 Malík FilipMalík Filip 100104 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:37.37
73 49 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:37.90
74 594 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:38.33
75 562 Matúš JakubMatúš Jakub 100101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:38.60
76 578 Krajčír VincentKrajčír Vincent 080905 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:39.39
77 415 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 2:39.43
78 528 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 17 2:39.55
79 551 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:40.15
80 271 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 090308 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 18 2:42.99
81 119 Horňák LukášHorňák Lukáš 080124 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 2:45.04
82 557 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:48.07
83 48 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:49.63
84 593 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:51.62
85 569 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:56.91
86 567 Smolka MilanSmolka Milan 111104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:57.27
87 589 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 3:01.09
88 590 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 14 3:04.69
89 599 Grúber RichardGrúber Richard 100703 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 3:07.68
90 582 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 3:07.71
91 277 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 3:07.89
92 584 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 3:14.63
93 416 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 3:24.19
536 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
541 Jancso ŠtefanJancso Štefan 091121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 424 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:03.87
2 199 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:05.80
3 184 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:08.34
4 151 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:10.47
5 181 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:10.75
6 191 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:11.32
7 510 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 2:12.20
8 190 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 25 2:13.98
9 156 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:15.50
10 492 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:16.05
11 353 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 3 2:16.06
12 428 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:17.49
13 430 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:18.53
14 533 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:18.57
15 177 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 2:18.86
16 506 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 2:18.89
17 180 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:18.91
18 498 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 2:20.70
19 512 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 26 2:22.26
20 146 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 2:22.58
21 193 Sasková LauraSasková Laura 090428 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 21 2:22.90
22 359 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 18 2:22.95
23 174 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 2:25.44
24 358 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 29 2:25.73
25 169 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 32 2:26.07
26 178 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:26.84
27 187 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22 2:27.20
28 312 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 31 2:27.55
29 132 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34 2:27.84
30 429 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 30 2:29.29
31 130 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 2:30.31
32 121 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28 2:32.19
33 128 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 27 2:33.42
166 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 DNF
Celkom 34 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 35 2:18.55
2 192 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 45 2:20.21
3 161 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38 2:20.52
4 313 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 41 2:21.46
5 163 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 47 2:22.77
6 508 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 52 2:22.80
7 504 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43 2:23.28
8 509 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 53 2:25.88
9 319 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 090721 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 55 2:26.51
10 511 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44 2:27.48
11 196 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 60 2:30.00
12 503 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37 2:31.91
13 494 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 54 2:32.00
14 507 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 46 2:32.77
15 141 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 64 2:32.84
16 502 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 66 2:33.08
17 159 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 49 2:34.31
18 531 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39 2:34.60
19 515 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 48 2:35.05
20 532 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 36 2:35.47
21 127 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40 2:35.59
22 352 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 57 2:35.99
23 517 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 59 2:36.48
24 167 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 63 2:36.56
25 311 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 65 2:37.20
26 357 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 56 2:38.15
27 351 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 61 2:38.75
28 422 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 58 2:39.05
29 189 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 51 2:39.55
30 133 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 67 2:40.77
31 150 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 62 2:41.66
32 491 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 50 2:41.71
33 142 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42 2:42.67
34 495 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 68 2:45.34
Celkom 34 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 500 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 79 2:24.88
2 316 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 70 2:35.30
3 145 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 85 2:35.57
4 497 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 89 2:36.15
5 499 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 82 2:39.59
6 158 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 71 2:39.63
7 173 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 78 2:40.48
8 516 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 99 2:41.91
9 185 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 73 2:42.46
10 124 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 74 2:43.23
11 426 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 80 2:43.93
12 152 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 75 2:44.76
13 317 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 91 2:44.97
14 354 Lehocká HanaLehocká Hana 090722 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 97 2:46.08
15 126 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 77 2:46.25
16 122 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 90 2:46.53
17 148 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 86 2:46.77
18 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 76 2:48.81
19 176 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 81 2:49.59
20 356 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 69 2:50.35
21 519 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 100 2:51.23
MS 144 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 72 2:51.61
23 157 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 96 2:52.30
24 160 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 98 2:52.34
25 170 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 87 2:53.21
26 138 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 92 2:53.79
27 514 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 83 2:53.80
28 106 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 84 2:55.09
29 505 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 88 2:55.31
30 136 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 93 2:57.93
31 137 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 95 2:58.46
140 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 94 DNS
Celkom 32 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 513 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 116 2:17.13
2 360 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 124 2:18.86
3 423 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 128 2:21.75
4 143 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 111 2:25.16
5 520 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 115 2:25.86
6 123 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 105 2:27.05
7 147 Libich RomanaLibich Romana 100626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 118 2:27.69
8 493 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 125 2:27.91
9 197 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 109 2:30.93
10 153 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 123 2:31.92
11 501 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 107 2:32.68
12 318 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 129 2:33.14
13 195 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 100401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 108 2:33.89
14 200 Kocianová TamaraKocianová Tamara 110112 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 114 2:35.09
15 125 Chobotová LindaChobotová Linda 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 112 2:35.54
16 182 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 106 2:37.14
17 425 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 102 2:37.82
18 155 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 127 2:38.65
19 171 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 121 2:40.99
20 183 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 126 2:42.44
21 186 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 119 2:43.11
MS 134 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 110116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 101 2:44.41
23 314 Burešová KarolínaBurešová Karolína 090118 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 104 2:47.93
24 194 Blahová NellaBlahová Nella 100201 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 103 2:52.83
25 427 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 110 2:57.99
26 188 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 122 3:05.19
27 198 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 113 3:16.93
154 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 120 DNS
168 Kubičková AlexandraKubičková Alexandra 080725 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 117 DNS
Celkom 29 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 424 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:03.87
2 199 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:05.80
3 184 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:08.34
4 151 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:10.47
5 181 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:10.75
6 191 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:11.32
7 510 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 2:12.20
8 190 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 25 2:13.98
9 156 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:15.50
10 492 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:16.05
11 353 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 3 2:16.06
12 513 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 116 2:17.13
13 428 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:17.49
14 430 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:18.53
15 162 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 35 2:18.55
16 533 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:18.57
17 177 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 2:18.86
17 360 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 124 2:18.86
19 506 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 2:18.89
20 180 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:18.91
21 192 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 45 2:20.21
22 161 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38 2:20.52
23 498 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 23 2:20.70
24 313 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 41 2:21.46
25 423 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 128 2:21.75
26 512 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 26 2:22.26
27 146 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33 2:22.58
28 163 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 47 2:22.77
29 508 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 52 2:22.80
30 193 Sasková LauraSasková Laura 090428 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 21 2:22.90
31 359 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 18 2:22.95
32 504 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43 2:23.28
33 500 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 79 2:24.88
34 143 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 111 2:25.16
35 174 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 2:25.44
36 358 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 29 2:25.73
37 520 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 115 2:25.86
38 509 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 53 2:25.88
39 169 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 32 2:26.07
40 319 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 090721 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 55 2:26.51
41 178 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:26.84
42 123 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 105 2:27.05
43 187 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22 2:27.20
44 511 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44 2:27.48
45 312 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 31 2:27.55
46 147 Libich RomanaLibich Romana 100626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 118 2:27.69
47 132 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34 2:27.84
48 493 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 125 2:27.91
49 429 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 30 2:29.29
50 196 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 60 2:30.00
51 130 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 2:30.31
52 197 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 109 2:30.93
53 503 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37 2:31.91
54 153 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 123 2:31.92
55 494 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 54 2:32.00
56 121 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28 2:32.19
57 501 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 107 2:32.68
58 507 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 46 2:32.77
59 141 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 64 2:32.84
60 502 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 66 2:33.08
61 318 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 129 2:33.14
62 128 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 27 2:33.42
63 195 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 100401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 108 2:33.89
64 159 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 49 2:34.31
65 531 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39 2:34.60
66 515 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 48 2:35.05
67 200 Kocianová TamaraKocianová Tamara 110112 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 114 2:35.09
68 316 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 70 2:35.30
69 532 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 36 2:35.47
70 125 Chobotová LindaChobotová Linda 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 112 2:35.54
71 145 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 85 2:35.57
72 127 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40 2:35.59
73 352 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 57 2:35.99
74 497 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 89 2:36.15
75 517 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 59 2:36.48
76 167 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 63 2:36.56
77 182 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 106 2:37.14
78 311 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 65 2:37.20
79 425 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 102 2:37.82
80 357 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 56 2:38.15
81 155 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 127 2:38.65
82 351 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 61 2:38.75
83 422 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 58 2:39.05
84 189 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 51 2:39.55
85 499 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 82 2:39.59
86 158 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 71 2:39.63
87 173 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 78 2:40.48
88 133 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 67 2:40.77
89 171 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 121 2:40.99
90 150 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 62 2:41.66
91 491 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 50 2:41.71
92 516 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 99 2:41.91
93 183 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 126 2:42.44
94 185 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 73 2:42.46
95 142 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42 2:42.67
96 186 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 119 2:43.11
97 124 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 74 2:43.23
98 426 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 80 2:43.93
99 134 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 110116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 101 2:44.41
100 152 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 75 2:44.76
101 317 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 91 2:44.97
102 495 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 68 2:45.34
103 354 Lehocká HanaLehocká Hana 090722 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 97 2:46.08
104 126 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 77 2:46.25
105 122 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 90 2:46.53
106 148 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 86 2:46.77
107 314 Burešová KarolínaBurešová Karolína 090118 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 104 2:47.93
108 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 76 2:48.81
109 176 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 81 2:49.59
110 356 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 69 2:50.35
111 519 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 100 2:51.23
112 144 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 72 2:51.61
113 157 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 96 2:52.30
114 160 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 98 2:52.34
115 194 Blahová NellaBlahová Nella 100201 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 103 2:52.83
116 170 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 87 2:53.21
117 138 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 92 2:53.79
118 514 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 83 2:53.80
119 106 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 84 2:55.09
120 505 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 88 2:55.31
121 136 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 93 2:57.93
122 427 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 110 2:57.99
123 137 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 95 2:58.46
124 188 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 122 3:05.19
125 198 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 113 3:16.93
166 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 DNF
140 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 94 DNS
154 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 120 DNS
168 Kubičková AlexandraKubičková Alexandra 080725 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 117 DNS