<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.75 11.00
2 22 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.17 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.62 8.00
4 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.68 7.00
5 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.87 6.00
6 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.88 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:25) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78
2 8 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.98 4.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.04 3.00
4 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.15 2.00
5 16 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.57
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:25) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.22 1.00
2 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.38
3 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.62
4 34 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.69
5 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:25) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.98
2 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.35
3 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.44
4 42 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.30
5 49 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.48
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 14:25) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.26
2 Závodný LeoZávodný Leo 110812 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.12
3 36 Janota EduardJanota Eduard 070924 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.29
4 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš 060424 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.67
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.75 11.00
2 22 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.17 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.62 8.00
4 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.68 7.00
5 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.78
6 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.87 6.00
7 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.88 5.00
8 8 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.98 4.00
9 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.04 3.00
10 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.15 2.00
11 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.22 1.00
12 Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.26
13 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.38
14 16 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.57
15 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.62
16 34 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.69
17 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.71
18 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.98
19 Závodný LeoZávodný Leo 110812 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.12
20 36 Janota EduardJanota Eduard 070924 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.29
21 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.35
22 Laczkó AdamLaczkó Adam 060516 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.44
23 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš 060424 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.67
24 42 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.30
25 49 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.48

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.65 9.00
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.72 8.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.75 7.00
4 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.79 6.00
5 9 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.89 5.00
6 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.21 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.97 4.00
2 10 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.36
3 11 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.54
4 8 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
5 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.67
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.34 1.50
2 27 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.44
3 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.46
4 23 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.51
5 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.64
6 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.34 1.50
2 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.67
3 26 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.71
4 44 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.73
5 30 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.82
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.77
2 Gahurová MiriamGahurová Miriam 061106 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.94
MS 25 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 1 09.95
4 27 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.12
5 24 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.13
6 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika 060828 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.97
2 35 Kiesel StelaKiesel Stela 071022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.08
3 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 070905 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.36
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.37
5 46 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.38
6 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.12
2 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.24
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 070216 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.49
4 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.51
5 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.57
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 061127 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.53
2 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 060525 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.61
3 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.79
4 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.39
5 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 14.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 26.5.2019 - 14:35) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.64 11.00
2 42 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.40
3 49 Seidelová LeaSeidelová Lea 070119 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.11
4 38 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.58
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.64 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.65 9.00
3 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.72 8.00
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.75 7.00
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.79 6.00
6 9 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.89 5.00
7 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.97 4.00
8 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.21 3.00
9 45 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.34 1.50
9 36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.34 1.50
11 10 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.36
12 42 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.40
13 27 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.44
14 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.46
15 23 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.51
16 11 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.54
17 8 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
18 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.64
19 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.67
20 26 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.71
21 44 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.73
22 30 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.77
23 30 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.82
24 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.85
25 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.89
26 Gahurová MiriamGahurová Miriam 061106 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.94
27 25 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 1 09.95
28 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika 060828 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.97
29 35 Kiesel StelaKiesel Stela 071022 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.08
30 49 Seidelová LeaSeidelová Lea 070119 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.11
31 27 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.12
31 29 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.12
33 24 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.13
34 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.24
35 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.28
36 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 070905 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.36
37 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.37
38 46 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.38
39 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 070216 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.49
40 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.51
41 41 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 061127 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.53
42 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.57
43 38 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.58
44 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 060525 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.61
45 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.67
46 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.79
47 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 060421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.94
48 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.39
49 Reháková KarolínaReháková Karolína 070331 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 14.33

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.97
2 489 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.12
3 555 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.12
4 563 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.37
5 534 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.51
6 47 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 420 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.39
2 560 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.50
3 523 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.63
4 41 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.68
5 419 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.69
6 540 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 587 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.50
2 270 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 2 09.74
3 577 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.88
4 536 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.89
5 558 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.96
6 490 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.97
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 485 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.62
2 527 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 09.67
3 548 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.74
4 273 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.84
5 268 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 09.85
6 584 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.43
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 556 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.82
2 418 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.00
3 549 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.22
4 33 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.53
5 269 Ševc AdriánŠevc Adrián 091126 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 2 10.61
6 539 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.67
2 528 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.30
3 538 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.33
4 414 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 10.58
5 593 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.68
6 44 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 278 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.53
2 521 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.55
3 585 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.73
4 119 Horňák LukášHorňák Lukáš 080124 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 10.75
5 543 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.91
6 569 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 488 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.32
2 554 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.36
3 529 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.44
4 586 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.58
6 559 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 486 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.24
2 32 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.39
3 15 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.62
4 550 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.65
5 547 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.69
6 537 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 487 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.93
2 530 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 10.56
3 594 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.82
4 561 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.00
5 34 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.32
6 49 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 590 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.65
2 589 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.67
3 31 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.74
4 557 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.04
5 551 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.36
6 415 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Gajda MichalGajda Michal 100127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.36
2 578 Krajčír VincentKrajčír Vincent 080905 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.70
MS 562 Matúš JakubMatúš Jakub 100101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.21
4 552 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30
5 416 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.58
6 277 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 575 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.55
2 279 Janega LukášJanega Lukáš 080623 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.56
3 120 Jančo RomanoJančo Romano 081017 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 4 10.59
4 48 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.40
5 582 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.67
6 567 Smolka MilanSmolka Milan 111104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 572 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.53
2 573 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.54
3 118 Voleček PatrikVoleček Patrik 100412 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.10
4 600 Halás VladimírHalás Vladimír 091115 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.40
5 545 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.41
6 275 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 599 Grúber RichardGrúber Richard 100703 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.27
2 522 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 10.37
3 111 Malík FilipMalík Filip 100104 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.77
4 592 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.79
5 598 Buček AlexBuček Alex 090815 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.89
6 276 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.87
2 596 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.55
3 546 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.21
4 271 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 090308 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.57
5 541 Jancso ŠtefanJancso Štefan 091121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.60
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.97
2 489 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.12
2 555 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.12
4 563 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.37
5 420 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.39
6 560 Nemec ErikNemec Erik 080507 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.50
6 587 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.50
8 534 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.51
9 485 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.62
10 523 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.63
11 527 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 09.67
11 417 Martiš PeterMartiš Peter 100410 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.67
13 41 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.68
14 419 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.69
15 540 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.71
16 270 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 2 09.74
16 548 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.74
18 556 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.82
19 273 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.84
20 268 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 09.85
21 274 Šandrik MarekŠandrik Marek 081119 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.87
22 577 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.88
23 536 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.89
24 487 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.93
25 558 Liška OndrejLiška Ondrej 080927 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.96
26 490 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.97
27 418 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.00
28 549 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.22
29 486 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.24
30 599 Grúber RichardGrúber Richard 100703 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.27
31 528 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.30
32 488 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.32
33 538 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.33
34 554 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.36
34 350 Gajda MichalGajda Michal 100127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.36
36 522 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 080815 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 10.37
37 32 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.39
38 584 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.43
39 529 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.44
40 47 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.46
41 33 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.53
41 278 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.53
41 572 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.53
44 573 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.54
45 521 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.55
45 575 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.55
45 596 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.55
48 530 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 10.56
48 279 Janega LukášJanega Lukáš 080623 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.56
50 414 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 10.58
50 586 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.58
52 120 Jančo RomanoJančo Romano 081017 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 4 10.59
53 269 Ševc AdriánŠevc Adrián 091126 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 2 10.61
54 15 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.62
55 550 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.65
56 593 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.68
57 547 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.69
58 585 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.73
59 539 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.74
60 119 Horňák LukášHorňák Lukáš 080124 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 10.75
61 111 Malík FilipMalík Filip 100104 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.77
62 592 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.79
63 594 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.82
64 537 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.86
65 598 Buček AlexBuček Alex 090815 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.89
66 543 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.91
67 561 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.00
68 276 Bača DanielBača Daniel 110527 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.04
69 118 Voleček PatrikVoleček Patrik 100412 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.10
70 559 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.11
71 569 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.17
72 546 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.21
73 44 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.24
74 34 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.32
75 48 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.40
75 600 Halás VladimírHalás Vladimír 091115 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.40
77 545 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.41
78 271 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej 090308 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.57
79 541 Jancso ŠtefanJancso Štefan 091121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.60
80 590 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.65
81 589 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.67
81 582 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 111015 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.67
83 578 Krajčír VincentKrajčír Vincent 080905 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.70
84 31 Vailing ToedorVailing Toedor 110429 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.74
85 557 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.04
86 49 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10
87 562 Matúš JakubMatúš Jakub 100101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.21
88 552 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.30
89 551 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.36
90 275 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.47
91 415 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.50
92 567 Smolka MilanSmolka Milan 111104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.76
93 416 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.58
94 277 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.65

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 498 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.94
2 513 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 09.03
3 121 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.15
4 313 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.31
5 123 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.37
166 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 424 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.50
2 151 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.51
3 508 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.67
4 510 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.70
5 511 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.72
6 142 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 533 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.79
2 492 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.89
3 162 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.94
4 199 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.97
5 190 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.04
6 161 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 503 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.01
2 187 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.15
3 184 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.19
4 512 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.32
5 491 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.48
6 128 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.84
2 531 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.08
3 146 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.15
4 191 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.30
5 192 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.31
6 506 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 517 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.05
2 504 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.09
3 357 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.15
4 532 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.19
5 359 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.26
6 426 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 10.32
2 429 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.36
3 136 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.48
4 106 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.49
5 509 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.56
6 352 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 3 11.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 502 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.22
2 180 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.40
3 494 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.51
4 193 Sasková LauraSasková Laura 090428 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.52
5 153 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.70
6 150 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 516 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.43
2 312 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.53
3 141 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.55
4 318 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.58
5 515 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.60
6 130 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 430 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.95
2 159 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.60
3 358 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.63
4 174 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.71
5 500 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.91
6 189 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.68
2 316 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.96
3 428 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.05
4 519 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.05
5 319 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 090721 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 4 11.06
6 160 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.68
2 163 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.69
3 143 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.71
4 133 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.74
5 354 Lehocká HanaLehocká Hana 090722 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 6 10.85
6 514 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.92
2 137 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.96
3 132 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.02
4 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.04
5 176 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.08
6 507 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.83
2 356 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.08
3 425 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.14
4 152 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.56
5 422 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.61
6 351 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 2 11.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.10
2 505 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.14
3 167 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.37
4 311 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.49
MS 144 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.60
6 495 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.07
2 177 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.29
3 156 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.43
4 499 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.49
5 317 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.72
6 157 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 17 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 134 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 110116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.82
2 173 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.36
3 497 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.93
4 124 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.94
5 138 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.05
MS 140 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 18 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.92
2 314 Burešová KarolínaBurešová Karolína 090118 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.44
3 186 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.91
MS 154 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.38
5 185 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.75
6 170 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 19 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.28
2 501 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.46
3 194 Blahová NellaBlahová Nella 100201 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.18
4 195 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 100401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.39
5 198 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21
6 188 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 13.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 20 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Chobotová LindaChobotová Linda 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.86
2 171 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.96
3 147 Libich RomanaLibich Romana 100626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.18
4 155 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.05
5 122 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.07
168 Kubičková AlexandraKubičková Alexandra 080725 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 21 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 520 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.02
2 182 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.25
3 197 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.81
4 200 Kocianová TamaraKocianová Tamara 110112 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.93
5 493 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.65
6 183 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 22 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 360 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.86
2 423 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.08
3 427 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.30
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 498 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.94
2 513 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 09.03
3 121 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.15
4 313 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.31
5 123 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.37
6 424 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.50
7 151 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.51
8 508 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.67
9 510 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.70
10 511 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.72
11 533 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.79
12 178 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.84
13 492 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.89
14 142 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.90
15 162 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.94
16 430 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.95
17 199 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.97
18 503 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.01
19 520 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.02
20 190 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.04
21 517 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.05
22 531 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.08
23 161 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.09
23 504 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.09
25 187 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.15
25 146 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.15
25 357 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.15
28 184 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.19
28 532 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.19
30 502 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.22
31 182 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.25
32 359 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.26
33 181 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.28
34 191 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.30
35 192 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.31
36 512 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.32
36 353 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 5 10.32
38 506 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.36
38 429 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.36
40 180 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.40
41 516 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.43
42 501 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.46
43 491 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.48
43 136 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.48
45 106 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.49
46 426 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.50
47 494 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.51
48 128 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.52
48 193 Sasková LauraSasková Laura 090428 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.52
50 312 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.53
51 141 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.55
52 509 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.56
53 318 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.58
54 515 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.60
54 159 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.60
56 358 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.63
57 130 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.66
58 158 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.68
58 127 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.68
60 163 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.69
61 153 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.70
62 174 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.71
62 143 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.71
64 133 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.74
65 197 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.81
66 134 Bejdáková KarlaBejdáková Karla 110116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.82
67 150 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.83
67 126 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.83
69 354 Lehocká HanaLehocká Hana 090722 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 6 10.85
70 125 Chobotová LindaChobotová Linda 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.86
70 360 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.86
72 500 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.91
73 145 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.92
73 196 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.92
75 200 Kocianová TamaraKocianová Tamara 110112 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.93
76 316 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.96
76 137 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.96
76 171 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.96
79 132 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.02
80 352 Hríbiková NinaHríbiková Nina 081214 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 3 11.04
80 514 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 11.04
80 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.04
83 428 Chudá EmaChudá Ema 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.05
83 519 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.05
85 319 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 090721 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 4 11.06
86 148 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.07
87 176 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.08
87 356 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 091009 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.08
87 423 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.08
90 189 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.10
90 169 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.10
92 425 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.14
92 505 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.14
94 160 Drgová JanaDrgová Jana 090130 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16
95 194 Blahová NellaBlahová Nella 100201 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.18
95 147 Libich RomanaLibich Romana 100626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.18
97 177 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.29
98 427 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.30
99 173 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.36
100 167 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa 090925 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.37
101 195 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 100401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.39
102 156 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.43
103 314 Burešová KarolínaBurešová Karolína 090118 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.44
104 507 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.49
104 311 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.49
104 499 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.49
107 152 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.56
108 144 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.60
109 422 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.61
110 493 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.65
111 495 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.68
112 317 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.72
113 351 Havranová SimonaHavranová Simona 110218 Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A 2 11.76
114 183 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.80
115 157 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.82
116 186 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.91
117 497 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.93
118 124 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.94
119 138 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.05
119 155 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.05
121 122 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.07
122 198 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21
123 140 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.32
124 154 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.38
125 185 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.75
126 170 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.21
127 188 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 13.61
166 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
168 Kubičková AlexandraKubičková Alexandra 080725 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS