<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 587 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 63 07.50 0.0
2 596 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 54 06.98 0.0
3 274 Šandrik MarekŠandrik Marek
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 82 06.81 0.0
4 414 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 78 06.63 0.0
5 523 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 90 06.42 0.0
6 273 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 69 06.34 0.0
7 522 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 20 06.18 0.0
8= 572 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 21 06.00 0.0
8= 417 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 106 06.00 0.0
10 528 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 111 05.99 0.0
11 418 Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 115 05.95 0.0
12= 573 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 22 05.90 0.0
12= 600 Halás VladimírHalás Vladimír
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 32 05.90 0.0
14 599 Grúber RichardGrúber Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 30 05.58 0.0
15 586 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 18 05.55 0.0
16 271 Bolerázsky AndrejBolerázsky Andrej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 9 05.48 0.0
17 416 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 100 05.35 0.0
18 529 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 108 05.10 0.0
19 598 Buček AlexBuček Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 13 05.06 0.0
20 585 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 4 05.05 0.0
21= 527 Hencz KrisztiánHencz Krisztián
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 36 05.00 0.0
21= 350 Gajda MichalGajda Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 05.00 0.0
23 111 Malík FilipMalík Filip
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 58 04.97 0.0
24 15 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 12 04.70 0.0
25 118 Voleček PatrikVoleček Patrik
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 94 04.50 0.0
26 530 Sander LukášSander Lukáš
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 76 04.18 0.0
27 275 Úradník TadeášÚradník Tadeáš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 89 04.15 0.0
28 415 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 98 03.80 0.0
Celkom 28 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 490 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 75 09.30 0.0
2 203 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 84 08.01 0.0
3 534 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 07.87 0.0
4 485 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 16 07.79 0.0
5 540 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 39 07.52 0.0
6 420 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 10 07.28 0.0
7 487 Novota AdamNovota Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 62 07.03 0.0
8 486 Józsa DávidJózsa Dávid
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 43 06.90 0.0
9= 549 Tkačivský AlexTkačivský Alex
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 87 06.73 0.0
9= 536 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 11 06.73 0.0
11 548 Smolen SebastiánSmolen Sebastián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 79 06.58 0.0
12 488 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 65 06.50 0.0
13 489 Rapand AlexRapand Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 72 06.33 0.0
14 419 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 5 06.20 0.0
15 278 Hajbane AdamHajbane Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 31 06.14 0.0
16 541 Jancso ŠtefanJancso Štefan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 40 06.08 0.0
17 543 Krumpál OliverKrumpál Oliver
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 51 06.02 0.0
18 545 Petrovič MichalPetrovič Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 67 05.94 0.0
19 539 Gronsky JakubGronsky Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 29 05.78 0.0
20 537 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 14 05.54 0.0
21 547 Repiský SlavomírRepiský Slavomír
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 74 05.45 0.0
22 521 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 50 05.36 0.0
23 538 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 26 05.34 0.0
24 279 Janega LukášJanega Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 42 04.82 0.0
25 546 Petrovič RichardPetrovič Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 68 04.78 0.0
26 277 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 7 03.88 0.0
27 276 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 2 03.79 0.0
Celkom 27 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 563 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 71 07.41 -
2 556 Keketi LeonKeketi Leon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 46 07.22 -
3 560 Nemec ErikNemec Erik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 61 06.92 -
4 555 Karol ŠimonKarol Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 45 06.87 -
5 559 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 112 06.19 -
6 550 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 6 06.15 -
7 590 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 102 06.08 -
8 569 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 83 06.07 -
9 561 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 107 05.81 -
10 558 Liška OndrejLiška Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 57 05.68 -
11 557 Kolej OndrejKolej Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 48 05.62 -
13 554 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 104 05.58 -
14 594 Zeman ŠimonZeman Šimon
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 96 05.36 -
15 593 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 85 05.11 -
16 551 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 19 04.82 -
17 552 Dubovský ZoranDubovský Zoran
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 25 04.78 -
18 592 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 101 04.74 -
19 567 Smolka MilanSmolka Milan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 80 03.78 -
20 589 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 99 03.74 -
Celkom 19 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (ne, 26.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 118 09.57 0.0
2 47 Katrušin LeoKatrušin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 117 08.00 0.0
3 33 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 15 07.72 0.0
4 119 Horňák LukášHorňák Lukáš
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
08 08 37 07.50 0.0
5 41 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 24 07.10 0.0
6 44 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 116 06.83 0.0
7 32 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 1 06.57 0.0
8 34 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 113 06.45 0.0
9= 120 Jančo RomanoJančo Romano
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
08 08 41 06.30 0.0
9= 584 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 92 06.30 0.0
11 268 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
08 08 95 06.28 0.0
12 270 Spasič ViliamSpasič Viliam
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
08 08 81 06.26 0.0
13 577 Havlíček JakubHavlíček Jakub
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 35 05.84 0.0
14 269 Ševc AdriánŠevc Adrián
Detský atletický klub Tlmače ADetský atletický klub Tlmače A
09 09 110 05.43 0.0
15 578 Krajčír VincentKrajčír Vincent
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 49 05.35 0.0
16 48 Kmeťo MatejKmeťo Matej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 47 05.12 0.0
17 575 Filo TobiasFilo Tobias
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 27 04.58 0.0
18 582 Paulovič TomášPaulovič Tomáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 64 03.82 0.0
Celkom 18 pretekárov