<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ družstiev ml. žiactva a 3. kolo ZsAZ družstiev najml. žiactva

Skalica (26. 5. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.14 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.78 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.02 8.00
4 13 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.34 6.00
5 37 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.46 5.00
6 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.52 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.31 7.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 12.62 3.00
3 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.80 1.00
4 32 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.97
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12.74 2.00
2 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.27
Hendricken EvanHendricken Evan 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNF
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.14 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.78 9.00
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.02 8.00
4 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.31 7.00
5 13 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.34 6.00
6 37 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.46 5.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.52 4.00
8 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 12.62 3.00
9 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 12.74 2.00
10 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.80 1.00
11 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.27
12 32 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.97
Hendricken EvanHendricken Evan 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.64 11.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.69 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.93 8.00
4 32 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.94 7.00
5 12 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.05 6.00
6 19 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 13.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.64 5.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.78 4.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.08 3.00
4 48 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.61 1.00
5 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.46
6 33 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 12.46 2.00
2 Gahurová MiriamGahurová Miriam 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 13.09
3 20 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.82
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.92
5 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 17.07
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.64 11.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.69 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.93 8.00
4 32 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.94 7.00
5 12 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.05 6.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.64 5.00
7 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.78 4.00
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.08 3.00
9 40 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 12.46 2.00
10 48 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.61 1.00
11 Gahurová MiriamGahurová Miriam 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 13.09
12 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.46
13 19 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 13.49
14 20 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.82
15 33 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.32
16 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.92
17 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 17.07