<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 19.66 11.00
2 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.18 9.00
3 24 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.23 8.00
4 51 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.35 7.00
5 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.61 5.00
6 102 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.26 3.00
MS 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.33
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Janura RichardJanura Richard 081009 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.86 6.00
2 113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.69 4.00
3 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.20 2.00
4 142 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.84 1.00
5 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.33
86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 19.66 11.00
2 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.18 9.00
3 24 Janovický AdamJanovický Adam 071003 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.23 8.00
4 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.33
5 51 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.35 7.00
6 25 Janura RichardJanura Richard 081009 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.86 6.00
7 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.61 5.00
8 113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.69 4.00
9 102 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.26 3.00
10 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.20 2.00
11 142 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.84 1.00
12 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.33
86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.41 11.00
2 160 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.68 8.00
3 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.96 7.00
4 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.18 6.00
5 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.51 4.00
6 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 22.91 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.48 9.00
2 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 5.00
3 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.61 3.00
4 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.20 1.00
5 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.04
6 14 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 24.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.83
2 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 24.98
3 21 Takács AnnaTakács Anna 081015 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.87
4 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 30.50
94 Malá TimeaMalá Timea 090525 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.41 11.00
2 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.48 9.00
3 160 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.68 8.00
4 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.96 7.00
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.18 6.00
6 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 5.00
7 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.51 4.00
8 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.61 3.00
9 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 22.91 2.00
10 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.20 1.00
11 28 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.83
12 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.04
13 14 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 24.79
14 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 24.98
15 21 Takács AnnaTakács Anna 081015 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.87
16 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 30.50
94 Malá TimeaMalá Timea 090525 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS