<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

1500 m - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 4:32.28 11.00
2 1 Hutka DominikHutka Dominik 020508 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 4:32.53 9.00
3 81 Baran PeterBaran Peter 030815 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 5:07.20 8.00
4 80 Baran MatúšBaran Matúš 041116 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 5:10.52 7.00
5 36 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 5:33.98 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 5:48.65 11.00
2 84 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 5:51.68 9.00
3 9 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 5:56.54 8.00
4 5 Kampczyk SimonKampczyk Simon 070717 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 5:59.67 7.00
5 35 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 6:11.70 6.00
6 8 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 6:11.71 5.00
7 65 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 6:16.13 4.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:29.58 11.00
2 59 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 5:30.18 9.00
3 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 5:39.33 8.00
4 15 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 7:05.29 7.00
5 21 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 7:14.44 6.00
6 20 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 7:32.12 5.00
7 12 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 7:50.16 4.00
Celkom 7 pretekárov