<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.20
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.36
3 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 08.59

60 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.11
2 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.23
3 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.59

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.38
2 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.54
3 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.64

60 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.98
2 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 09.18
3 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.22

100 m - Juniori (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 54 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11.09
2 2 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.70

100 m - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.45
2 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.72
3 75 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.02

100 m - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.24
2 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.25
3 30 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.58

100 m - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.29
2 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.43
3 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.76

100 m - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 156 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.00
2 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.06

400 m - Juniori (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 82 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 55.48
2 2 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 57.50

400 m - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 53.18
2 53 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 55.07
3 55 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 55.79

400 m - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 63.88
2 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 64.19
3 122 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 67.07

1500 m - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:32.28
2 1 Hutka DominikHutka Dominik 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:32.53
3 81 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5:07.20

1500 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5:48.65
2 84 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5:51.68
3 9 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5:56.54

1500 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:29.58
2 59 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:30.18
3 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5:39.33

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.43
2 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.25
3 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.05

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.86
2 33 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 17.20
3 143 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.60

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 88 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12:21.38
2 66 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:24.63
3 67 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:35.31

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:18.48
2 14 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 14:38.26
3 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 15:10.38