<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

100 m - Juniori

(št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.09
2 2 Vavrek FilipVavrek Filip 000918 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 12.70
MS 37 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.98
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.46 QA
2 96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 020925 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.05 qA
3 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.06 qA
4 49 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.09 qA
5 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.57 qB
6 112 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.29
7 87 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.23
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.82 QA
2 30 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.47 qB
3 50 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.78 qB
4 145 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.83
5 89 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 13.16
6 116 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.28
7 136 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.84
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.78 QA
2 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.25 qB
3 55 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.59 qB
4 103 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.66 qB
5 139 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.90
6 83 Balog MilanBalog Milan 041012 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.43
7 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.93
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98 QA
2 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.06 qA
3 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.27 qB
4 85 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 12.79 qB
5 108 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.83
6 137 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.88
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.46 QA
2 75 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.78 QA
3 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.82 QA
4 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98 QA
5 96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 020925 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.05 qA
6 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.06 qA
6 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.06 qA
8 49 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.09 qA
9 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.25 qB
10 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.27 qB
11 30 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.47 qB
12 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.57 qB
13 55 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.59 qB
14 103 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.66 qB
15 50 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.78 qB
16 85 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 12.79 qB
17 145 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.83
17 108 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.83
19 137 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.88
20 139 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.90
21 89 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 13.16
22 116 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.28
23 112 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.29
24 83 Balog MilanBalog Milan 041012 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.43
25 136 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.84
26 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.93
27 87 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.23

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.45 11.00
2 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.72 9.00
3 75 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 12.02 8.00
4 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.10 7.00
5 49 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.16 6.00
6 96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 020925 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.17 5.00
7 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 12.23 4.00
53 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNF
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.24 2.00
2 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.25 1.00
3 30 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.58
4 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.65
5 103 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.78
6 85 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 13.05
55 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF
50 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.64 QA
2 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.94 QA
3 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.98 qA
4 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.18 qA
5 44 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 14.33 qB
6 156 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.81 qB
93 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 030924 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.08 QA
2 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.44 QA
3 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.77 qA
4 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.87 qA
5 132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.64 qB
6 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.95 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.08 QA
2 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.44 QA
3 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.64 QA
4 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.77 qA
5 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.87 qA
6 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.94 QA
7 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.98 qA
8 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.18 qA
9 44 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 14.33 qB
10 132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.64 qB
11 156 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.81 qB
12 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.95 qB
93 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 030924 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:25) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.29 11.00
2 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.43 9.00
3 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.76 8.00
4 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.06 7.00
5 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.07 6.00
6 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 040219 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 14.16 5.00
7 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.20 4.00
8 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.32 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:25) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.00 2.00
2 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.06 1.00
44 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári